سرگرمی تعطیلات با پارکر والاس در نکاتی در تلویزیون

آتلانتا، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – پارکر والاس بنیانگذار پارکر پلاک و نویسنده کتاب آشپزی “ثروتمند بخور ، لاغر بمان: یک راهنمای دختران برای جشن های تعطیلات” است. این سرآشپز راهنما برای برپایی جشن های عالی در تعطیلات دارد.

صرفه جویی در زمان

راز پارکر برای گذراندن اوقاتی با کیفیت و لذت بردن از خانواده ، Omaha Steaks ، Butcher Original America است که یک سنت آمریکایی متعلق به خانواده نسل پنجم است و بیش از 100 سال است که در تهیه بهترین غذاهای عالی ، گوشت گاو و غذاهای لذیذ تمرکز دارد. این شکرگذاری ، یک نظرسنجی جدید هریس نظرسنجی که برای Omaha Steaks انجام شد نشان داد که 65 درصد آمریکایی ها در مورد تعطیلات احساس آرامش بیشتری می کنند و 1 در 3 در حال ساده کردن منوهای خود در این سال هستند. بسته های شکرگذاری از Omaha Steaks ، مانند جشن شکرگذاری Prime Rib ، استرس برنامه غذایی را از بین می برد و با تهیه یک غذای اصلی ، غذاهای کمکی و دسرها ، سفرهای خود را به فروشگاه های مواد غذایی صرفه جویی می کنید. برای تحویل شکرگذاری ، سفارش دهید 19 نوامبر به سایت www.OmahaSteaks.com بروید یا به یکی از بیش از 50 فروشگاه خرده فروشی در سراسر کشور مراجعه کنید.

رفتن به نوشیدنی ها

تعطیلات را با شراب نیمه شیرین و نیمه گازدار مورد علاقه آمریکا امتحان کنید استلا روزا. این شراب ایتالیایی و با طعم های میوه ای واقعی ، به طور طبیعی فاقد گلوتن ، وگان ، کم کالری و کم الکل تهیه شده است و آن را به شرابی عالی در این فصل تعطیلات تبدیل کرده است. از بین انواع شراب های گازدار ، مانند وانیل جدید Stella Rosa Platinum ، هلو عسل طلایی، یا کلاسیک استلا روزا قرمز. برای چیزی کمی جسورانه تر ، چیز جدید را امتحان کنید استلا روزا رویال با عطر و طعم کلاسیک Rosso و 8٪ الکل. با هر غذایی مخصوصاً پنیر جفت شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه این شراب ها و بیش از 100 کوکتل استلا رزا در StellaRosa.com ، و سرد کردن را فراموش نکنید.

رازهای پخت و پز

برای هر کسی که عاشق آشپزی است و با به یادماندنی ماندن جمع های کوچک و خانوادگی در تعطیلات ، زندگی را با عطر و طعم پر می کند ، ماده مخفی شراب های پخت و پز Holland House است که باعث می شود طعم بیشتری به دستور العمل های تعطیلات بدهد. هالند هاوس ، تبدیل دستور العمل ها به موارد خارق العاده را آسان می کند. برخی از این دستورالعمل های آب دهان مانند Crock-Pot Spinach Feta and Artichoke Dip ، Parmesan and Asiago گل کلم-پوره سیب زمینی یا یک سوپ لوبیای سفید توسکانی را امتحان کنید. همه اینها مطمئناً مهمانان این فصل تعطیلات هستند. این دستور العمل ها و سایر غذاهای مناسب تعطیلات را در hollandhouseflavors.com پیدا کنید.

صفحه پارکر

Bob’s Red Mill Organic Farro سلاح مخفی پارکر برای شماره گیری ظروف تعطیلات است. آن را به برخی از دستور العمل های مورد علاقه اضافه کنید. با بافتی دلچسب و جویدنی و طعم غنی از مغز خشک ، منبع خوبی از پروتئین ، فیبر و آهن نیز می باشد. Farro یک گزینه عالی برای جایگاه های تعطیلات سنتی مانند برنج است. آن را به عنوان یک دستور غذای شکشوکا به یک صبحانه تعطیلات اضافه کنید ، زیرا هضم فارو آسان است و به بدن کمک می کند مواد مغذی را جذب کند ، یک بافت خوب و ترد ترد اضافه می کند. باب آسیاب سرخ غذاهای ارگانیک و غلات کامل یک ماده اصلی شربت خانه هستند زیرا با مواد با کیفیت بالا تهیه می شوند. به سایت www.bobsredmill.com/organic-farro مراجعه کنید.

مخاطب: [email protected]

تصاویر مرتبط

paker-wallace-sharing-holiday.png
نکات سرگرم کننده تعطیلات Paker Wallace
این فصل تعطیلات در صفحه پارکر چیست؟

نکته منبع در تلویزیون

اخبار مرتبط  گروه اول اتومبیل نتایج مالی مالی سه ماهه دوم سال 2020 را اعلام کرد