خلاصه هدیه تعطیلات

نیویورک، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – خلاصه زیر مجموعه ای از داستان های مربوط به هدیه دادن به تعطیلات است و برای بخش های خاص و استفاده عمومی مناسب است.

برای هر داستان موجود در این بسته ، اولین پاراگراف منتشر شده را در زیر می بینید ، و همچنین عنوان آن را به متن کامل پیوند می دهید.

این آخرین مورد از سری گردآوری های مربوط به رویدادهاست که PRN به عنوان بخشی از سرویس خبری Cision Roundup News معمول خود انجام می دهد. حضور در سال 2020 در این موارد است:


نام بسته

مثل حلزون حرکت کردن

تاریخ توزیع

هدیه دادن تعطیلات II

هدیه دادن تعطیلات II

سوم دسامبر

آخرین لحظه هدیه دادن به تعطیلات

آخرین لحظه هدیه دادن به تعطیلات

هفدهم دسامبر


هدیه تعطیلات هدیه دادن من خلاصه Cision

اخبار مرتبط  A & G شرکای املاک و مستغلات 10 اجاره فروشگاه مواد غذایی کرایه زمین را به فروش می رساند. کارگزاران قراردادهای فسخ اجاره نامه برای 9 نفر دیگر

1. حمام تختخواب و فراتر از آن® روزهای بیشتری به خریداران می دهد و روش های بیشتری برای صرفه جویی در این تعطیلات به دست می آورد تا آنها وقت کافی برای لذت بردن از حال حاضر را داشته باشند
UNION ، N.J.، 9 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Bed Bath & Beyond® (NASDAQ: BBBY) جمعه سیاه و سایبر خود را گسترش می دهد معاملات دوشنبه به عنوان بخشی از یک طرح جامع برای ارائه ارزش باورنکردنی به مشتریان در این فصل تعطیلات. این شرکت به مشتریان خود این انگیزه را می دهد تا در مبارزات بازاریابی تعطیلات خود از “حال حاضر لذت ببرند” ، در حالی که خرید تعطیلات پس از راه اندازی اخیر طیف وسیعی از خدمات خرید همیشه ، از جمله Buy-Online ، را راحت تر و راحت تر از همیشه کرده است. -Pickup-In-Store (BOPIS) ، Curbside Pickup ، و تحویل همان روز.

اخبار مرتبط  Nomads به عنوان آژانس جهانی ثبت برای مراقبت از بینایی HOYA منصوب شد

2. با راهنمای هدیه تعطیلات UniKeep خرید تعطیلات خود را “سورتمه” کنید
ماریسویل ، اوهایو، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – فصل خرید تعطیلات اینجاست و اگر در زندگی خود علاقه مندی یا کلکسیونی دارید ، لیست خرید خود را با کیت های سرگرمی تزئینی و چسب جمع آوری از راهنمای تعطیلات UniKeep علامت گذاری کنید.

اخبار مرتبط  کشاورزان برای حقوق صاحبان غذا برای همه واتسود است

اگر می خواهید یک کپی از برنامه کامل داشته باشید ، یا اگر می خواهید نظر دهید ، لطفا ایمیل کنید [email protected]. ما از پیشنهادات استقبال می کنیم نسخه های بسته های قبلی برای رسانه ها در دسترس خواهد بود. خلاصه ها و عکسهای Cision در وب سایت PR Newswire نیز موجود است.

عکسهایی که همراه با انتشار هستند از PRNewswire.com برای بارگیری در دسترس هستند.

SOURCE PR Newswire Association LLC