استنلی بلک اند دکر در شاخص های پایداری داو جونز به عنوان رهبر پایداری جهانی شناخته شد

بریتانیا ، اتصال.، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – استنلی بلک اند دکر (NYSE: SWK) امروز اعلام کرد که تمایز قرار گرفتن در فهرست جهانی پایداری داوجونز (DJSI) توسط S&P Dow Jones Indices و RobecoSAM را برای سومین سال متوالی به دست آورده و خود را حفظ کرده است گنجاندن در شاخص DJSI آمریکای شمالی برای 10هفتم سال متوالی

“ما تبریک می گوییم استنلی بلک و دکر برای قرار گرفتن در فهرست جهانی DJSI و آمریکای شمالی ” منجیت جوس، رئیس رتبه بندی ESG ، RobecoSAM. “تمایز DJSI نشان دهنده رهبر پایداری در صنعت شما است. با داشتن تعداد بی سابقه ای از شرکت های شرکت کننده در ارزیابی پایداری شرکت 2020 و قوانین سختگیرانه تری برای ورود به سال جاری ، این شرکت شما را متمایز می کند و به تعهد شما نسبت به مردم پاداش می دهد و سیاره “

سری DJSI یک استاندارد طلایی برای پایداری شرکت ها محسوب می شود و اولین شاخص جهانی است که بر اساس عوامل مالی محیط ، اجتماعی و حاکمیت (ESG) از نظر مالی ، شرکت های برجسته پایداری را ردیابی می کنند.

استنلی بلک & دکر متعهد به ایفای نقش گسترده تر در جامعه و اصول تعبیه شده در سرمایه داری سهامداران است “. استنلی بلک رئیس و مدیر عامل دکر جیم لوری. “در سراسر جهان ، 54000 کارمند ما مشغول زندگی با هدف ما هستند – برای کسانی که دنیا را می سازند – و انجام وظیفه ما برای ایجاد نیرویی برای همیشه. حیاتی برای این تلاش فعالیتهایی است که بر روی تأمین محیط زیست ، اجتماعی و حاکمیت تهاجمی متمرکز باشند. معیارهای (ESG) تعبیه شده در DJSI ، به همین دلیل است که ما از اینکه از تلاش های خود ، از جمله برای سومین سال متوالی در شاخص جهانی DJSI ، استقبال می کنیم ، بسیار خوشحالیم.

اخبار مرتبط  CPSC Posts به وب سایت خود فراخوانی می کند

استنلی بلک استراتژی مسئولیت اجتماعی شرکت و دکر (CSR) با اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد در سال 2030 مطابقت دارد. این استراتژی تلاش های شرکت را بر روی سه رکن اساسی متمرکز کرده است: توانمندسازی سازندگان ، نوآوری با هدف و ایجاد جهانی پایدارتر. تا سال 2030 ، استنلی بلک & دکر قصد دارد 10 میلیون سازنده و سازنده را قادر سازد تا در دنیای در حال رشد پیشرفت کنند ، محصولات ما را برای بهبود زندگی 500 میلیون نفر نوآوری دهند و در عملیات جهانی کربن مثبت باشند ، به این معنی که جذب کربن بیشتر از انتشار کربن است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استراتژی CSR شرکت ، به سایت www.stanleyblackanddecker.com/social-responsibility مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  SIGEP ، نسخه "گسترش یافته" در سال 2021

درباره شاخص های S&P داو جونز

برای تشکیل شاخص ، RobecoSAM ، یک متخصص سرمایه گذاری متمرکز بر سرمایه گذاری پایداری ، بیش از 3500 بزرگترین شرکت جهان را از طریق ارزیابی سالانه پایداری شرکت (CSA) ارزیابی می کند. شرکت ها بر اساس طیف وسیعی از معیارهای پایداری مرتبط اقتصادی از نظر ابعاد اقتصادی ، زیست محیطی و اجتماعی ارزیابی می شوند. شاخص جهانی DJSI 10 درصد برتر شرکت ها را در هر صنعت در سطح جهانی می شناسد ، در حالی که 20 درصد برتر شرکت ها در ایالات متحده و کانادا در فهرست آمریکای شمالی گنجانده شده است.

شاخص های S&P Dow Jones بزرگترین منبع جهانی برای مفاهیم اساسی مبتنی بر شاخص ، داده ها و تحقیقات و محل شاخص های شاخص بازار مالی مانند S&P 500® و Dow Jones Industrial Average® است. دارایی های بیشتری بر اساس شاخص های ما در محصولات سرمایه گذاری می شوند تا محصولات مبتنی بر شاخص های ارائه دهنده های دیگر در جهان. از آنجا که چارلز داو S&P DJI اولین شاخص را در سال 1884 ابداع کرده است و در حال توسعه و توسعه شاخص هایی در طیف کلاس دارایی است که به تعریف روش اندازه گیری و تجارت بازارها توسط سرمایه گذاران کمک می کند. شاخص های S&P Dow Jones بخشی از S&P Global است که اطلاعات اساسی را برای افراد ، شرکت ها و دولت ها فراهم می کند تا با اطمینان تصمیم گیری کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.spglobal.com/spdji.

اخبار مرتبط  Aurify Brands ردپای Le Pain Quotidien را در شهر نیویورک گسترش می دهد

در باره استنلی بلک & دکر

استنلی بلک & دکر یک است 14 میلیارد دلار درآمد ، سازمان صنعتی هدفمند. استنلی بلک اند دکر 54000 کارمند در بیش از 60 کشور جهان دارد و بزرگترین تجارت ابزار و ذخیره سازی جهان ، دومین شرکت امنیت الکترونیکی تجاری بزرگ جهان ، تجارت پیشرو مهندسی و همچنین مشاغل نفت و گاز و زیرساخت را اداره می کند. مارک های برجسته این شرکت شامل Black & Decker ، Bostitch ، CRAFTSMAN ، DEWALT ، FACOM ، Irwin ، Lenox ، کابل باربر و استنلی. استنلی بلک & Decker شرکتی برای سازندگان و مبتکران ، صنعتگران و مراقبان و کسانی است که سخت کار می کنند تا جهان را به مکانی بهتر تبدیل کنند.

منبع استنلی بلک & دکر

لینک های مربوطه

www.stanleyblackanddecker.com