در حالی که والدین در میان COVID-19 به دنبال مواد خوراکی ذخیره سازی می روند ، مواد ضدعفونی کننده دست به بالای لیست می رسند

ONTARIO ، کالیفرنیا، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – با شروع خرید در تعطیلات ، والدین به طور فزاینده ای به دنبال هدیه های جالب و مفید برای بچه ها ، همسران و دوستان خود هستند. با توجه به وضعیت مداوم COVID-19 ، مواد ضد عفونی کننده دست به عنوان هدیه ای برای تعطیلات ، به ویژه به عنوان یک ماده غذایی جوراب زنانه ، محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. Smart Care ، از سال 2015 با داشتن ضد عفونی کننده دست هوشمند و همچنین مجموعه کامل محصولات ضد عفونی کننده دست برای کودکان دارای شخصیت های دارای مجوز از جمله باربی ، پیشرو در ضد عفونی کننده دست است. جو جو سیوا، Paw Patrol ، Trolls ، Hot Wheels ، Minions ، Captain Marvel ، Spider-Man ، Iron Man ، Hulk ، Loki و Doctor Strange.

طبق Smart Care ، والدین هنگام انتخاب ضدعفونی کننده دست به عنوان ماده جوراب زنانه ساقه بلند برای تعطیلات باید از موارد زیر آگاه باشند:

  • قبل از خرید مطمئن شوید که مواد ضد عفونی کننده دست از الکل 60-85٪ تشکیل شده است.
  • اثبات شده است که اتانول از الکل ایزوپروپیل به تنهایی در برابر ویروس ها مثر است. حتما نوع الکل را بررسی کنید تا مطمئن شوید م effectiveثرترین ضدعفونی کننده دست را خریداری می کنید.
  • وقت خود را صرف آموزش استفاده صحیح از جمله اطمینان از تمیز كردن تمام آلودگی ها و چربی های دست آنها كنید ، ضمن اینكه قبل از پاك كردن دست ها از خشك كردن ضدعفونی كننده اطمینان حاصل كنید.

Smart Care طیف وسیعی از اندازه ها و سبک ها را برای خرید مصرف کننده از ضد عفونی کننده دست به اندازه یک بطری 1 اونسی تا بزرگی یک بطری 33.8 اونس و اندازه های بین آنها ارائه می دهد. جالب توجه است که به ویژه برای کودکان ، این شرکت یک بطری 1 اونسی و 1.8 اونسی ارائه می دهد و شخصیت های مشهوری از جمله Captain Marvel ، Spider-Man ، Iron Man ، Hulk ، Loki و Doctor Strange ، باربی ، Trolls ، Paw Patrol و مینیون ها علاوه بر این ، این شرکت طیف گسترده ای از دستمال مرطوب از بینی و ضد باکتری های شور گرفته تا آنهایی را که به طور خاص برای نوزادان طراحی شده است ، به فروش می رساند.

ضد عفونی کننده دست Smart Care را می توانید در خرده فروشان عمده و همچنین بصورت آنلاین در www.smartcareus.com پیدا کنید.

درباره مراقبت هوشمند

مراقبت هوشمند ضد عفونی کننده دست از استودیو اشتل یکی از مارک های پیشگیر ضد عفونی کننده است که حداقل از سال 2015 توسط میلیون ها مصرف کننده در سراسر کشور استفاده می شود کانادا و ایالات متحده. مراقبت هوشمند ضد عفونی کننده دست بخشی از محصولات بهداشتی و بهداشتی شخصی و ایمن و م safeثر است که شامل صابون دستی ، دستمال مرطوب ضد باکتری ، دستمال مرطوب بینی و دستمال مرطوب کودک ، پوشک بچه ، دستمال صورت ، دستمال حمام ، حوله کاغذی ، دستمال کاغذی کیت کمک های اولیه ، و یک مجموعه کامل از محصولات مراقبت از دهان و دندان برای کل خانواده.

تماس با رسانه:
جسیکا کانروی
[email protected]
212-777-2220

SOURCE مراقبت هوشمند

اخبار مرتبط  Ovox Morganville Gym & Training از افتتاح سالن بدنسازی جدید خود در فضای باز خبر داد