سهامداران بشکه بشکه ای تقاضای تغییر در جلسه سالانه را دارند

سن آنتونیو، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Biglari Capital Corp. (همراه با شرکت های وابسته ، “Biglari Capital”) ، یکی از بزرگترین و باسابقه ترین سهامداران Cracker Barrel Old Country Store، Inc (“شرکت” یا “بشکه Cracker”) (NASDAQ: CBRL) با مالکیت 8.7٪ از سهام عادی شرکت ، بیانیه زیر را صادر کرد:

اخبار مرتبط  مشتریان برای کمک به مبارزات انجمن دیستروفی عضلانی برای پایان دادن به ALS ، قهوه هندی هلندی را جمع آوری 1.39 میلیون دلار کمک می کنند

امروز ، سهامداران پیام کوبنده ای را به هیئت مدیره بشکه کراکر ارسال کردند که تغییر آن ضروری است. کارگردان نورمن جانسون در دهه گذشته بیشترین رأی را از هر نامزد مدیر دریافت کرده است. برنامه جبران خسارت اجرایی Cracker Barrel نیز برای اولین بار در تاریخ شرکت شکست خورد. بیگلاری سرمایه انتظار دارد که هیئت مدیره بشکه ای Cracker در جلسه سالانه بعدی مدیر با تجربه قابل توجه رستوران را اضافه کند. از آنجا که ارزش بیشتری برای ایجاد پایگاه فعلی فروشگاه های Cracker Barrel بیش از هر فعالیت دیگری وجود دارد ، ما مدیران را تشویق می کنیم تا مدیریت را بر روی تجارت اصلی متمرکز کنند و سایر خریدها را رد کنند. برای مدیران شرکت Cracker Barrel آرزوی موفقیت زیادی در ایجاد ارزش برای کلیه سهامداران داریم.

اخبار مرتبط  سروین فریرسون رسماً هشتمین استاد انبار Perrier-Jouët می شود

SOURCE Biglari Capital Corp.