انجمن تخصصی غذا رئیس بیل لینچ را منصوب می کند

نیویورک، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – هیئت مدیره انجمن غذای ویژه منصوب کرد بیل لینچ به عنوان رئیس سازمان در ابتدا رئیس جمهور موقت منصوب شد در مه 2020، آقای لینچ بیش از 20 سال در SFA بوده است.

وی گفت: “از زمان به عهده گرفتن رئیس جمهور موقت ، رهبری بیل تحت ابتلای همه گیر ثابت قدم و خلاق بوده است ، و اقداماتی از قبیل Specialty Food Live! و رویدادهای چشایی مجازی را آغاز کرده است ، که همگی فرصت های اساسی عضویت ما را در این اوقات دشوار فراهم می کند.” چارلی آپت، رئیس هیئت مدیره SFA.

اخبار مرتبط  اتحادیه شهری میزبان غذاهای هفتگی و توالت ها برای تغذیه 10،000 خانواده در سنت لوئیس است

آقای لینچ که قبلاً به عنوان معاون تعامل و تجربه خدمت کرده است ، تجربه زیادی در عملیات دارد و یک رهبر شناخته شده در صنایع غذایی ویژه و نمایشگاه های تجاری است.

“من افتخار می کنم که به عنوان رئیس انجمن غذای ویژه منصوب شدم ، و خودم را به انجمن و اعضای خود ، که بخشی اساسی از پویایی ما هستند ، تقدیم می کنم. 158.4 میلیارد دلار صنایع غذایی ویژه ، “گفت آقای لینچ.

اخبار مرتبط  Kavalan نسخه محدود "سری هنرمند" را راه اندازی کرد

درباره انجمن تخصصی غذا
در سال 1952 تاسیس شد شهر نیویورک، انجمن غذای ویژه (SFA) انجمن صنفی پیشرو در این کشور است 158.4 میلیارد دلار صنایع غذایی ویژه نماینده SFA به نمایندگی از سازندگان ، واردکنندگان ، کارآفرینان ، خرده فروشان ، توزیع کنندگان و سایر تجارت ، با هدف حمایت ، پرورش و اتصال اعضای خود برای ارائه محصولات جدید و سنتی و نوآورانه به مصرف کنندگان که مصرف غذاهای مخصوص را گسترش می دهند ، ارائه می دهد. انجمن با بیش از 3600 شرکت عضو ، از طریق ارائه اطلاعات ، تحقیق ، شبکه سازی ، ایجاد فرصت های شغلی و آموزشی و برنامه های شناسایی که این صنعت را جشن می گیرد ، به اعضای خود کمک می کند. SFA به دلیل میزبانی نمایش های غذایی فانتزی زمستانی و تابستانی شناخته شده و جوایز sofi ™ عالی برای تجلیل از غذاهای خاص را اهدا می کند. در specialtyfood.com بیشتر بیاموزید

اخبار مرتبط  با قرار دادن قدرت یک داماد کامل در کف دست هر مرد ، Aberlite بازی خود را آغاز می کند - تغییر حالت ریش جدید

فیس بوک: انجمن غذای ویژه
LinkedIn: انجمن غذای ویژه
توییتر:Specialty_Food
اینستاگرام:specialtyfoodassociation

SOURCE انجمن غذایی تخصصی

لینک های مربوطه

www.specialtyfood.com