موقعیت های رهبری شرکت های هاروارد برای رشد بیشتر

میامی، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – خانواده هاروارد از شرکت های خدمات ساختمانی ، این را موثر اعلام کرده اند 1 اکتبر 2020، استنلی ك. دوبین نقش مدیر اجرایی تعمیر و نگهداری هاروارد و خدمات حفاظت هاروارد را بر عهده گرفته است. این نقش از زمان درگذشت بنیانگذار شرکت ، لئو دوبین ، در سال 2001 به افتخار باز مانده است. ناتالی دوبین همچنان به عنوان مدیر عامل و مالک گروه خدمات هاروارد باقی مانده است. هاروارد برای ادامه سطح بالای خدمات و ایمنی ارائه شده توسط کارمندان خود برای رشد مشتری خود ، به سرمایه گذاری و تقویت تیم رهبری اجرایی خود ادامه داده است. و خوشحال است که موارد زیر را به اشتراک بگذارد:

 • دبلیو کارل درو به عنوان رئیس جمهور ، نگهداری هاروارد ارتقا می یابد. کارل همزمان با افتتاح مقر جدید در سال 2014 به عنوان مدیر مالی به دانشگاه هاروارد پیوست میامی. وقتی کارل نقش و مسئولیت COO را بر عهده گرفت ، نقش او در سال 2017 بیشتر گسترش یافت. کارل در نقش جدید خود ، ایمنی ، عملیات ، فروش و بازاریابی و سازمانهای مالی را تحت یک چتر استراتژیک منسجم گرد هم خواهد آورد.
 • دیوید آلیتو همچنان در نقش EVP ، خدمات حفاظت هاروارد خدمت می کند. وی کلیه جنبه های سازمان امنیتی از جمله عملیات ، توسعه تجارت ، اداره و پشتیبانی را رهبری می کند. دیوید در سال 2015 به دانشگاه هاروارد پیوست و با بیش از 25 سال سابقه ، یک پیشکسوت صنعت امنیت است.
 • تونی اسپینازولا همچنان به عنوان مدیر ارشد منابع انسانی خدمت می کند. وی نقشی اساسی در اجرای استراتژی “مردم اول” هاروارد بازی می کند و در تدوین ارزش های اصلی هاروارد نقش مهمی داشته است. تونی در سال 2017 به دانشگاه هاروارد پیوست و بیش از 25 سال تجربه منابع انسانی دارد.
 • برایان راوچ همچنان به عنوان مشاور عمومی خدمت می کند و مسئولیت کلیه امور حقوقی از جمله مسائل استخدام ، توافق نامه خدمات و فروشنده ، معاملات شرکت ها و روابط صنفی را بر عهده دارد. برایان در سال 2014 پس از فعالیت در حرفه خصوصی به نمایندگی از مشتریان در املاک و مستغلات ، خدمات ساختمان و ساخت و ساز به هاروارد پیوست.
 • پت مولین به نقش مدیر عامل ارتقا می یابد ، تعمیر و نگهداری هاروارد با مسئولیت تمام مناطق عملیاتی هاروارد. پت بیش از 24 سال در هاروارد بوده و اخیراً به عنوان عملیات EVP برای منطقه شمال شرقی خدمت کرده است ، جایی که او رشد یکی از رقابتی ترین بازارهای ایالات متحده را رهبری کرده است.
 • جان رولی همچنان به عنوان منطقه مرکزی EVP ، تعمیر و نگهداری هاروارد با مسئولیت عملیات ساخت منطقه غرب میانه و غرب خدمت می کند. جان در سال 2008 به هاروارد پیوست و به توسعه جغرافیایی هاروارد و ورود به عمودهای جدید کمک کرده است.
 • Dave Domlija به نقش تعامل مشتری EVP ، تعمیر و نگهداری هاروارد با مسئولیت توسعه مداوم مدل موفقیت مشتری ما برای اطمینان از رضایت مشتری و بهبود نتایج مشتری ارتقا یافت. دیو یکی از پیشکسوتان صنعت است که از سال 2006 با خرید Elite Maintenance که مالک آن بود و اداره آن را بر عهده داشت به دانشگاه هاروارد پیوست.
 • ویلیام ولز اخیراً در نقش CIO به هاروارد پیوست. مسئولیت اصلی ویلیام این است که اطمینان حاصل کند فناوری اطلاعات حداکثر ارزش را به سازمان ما می بخشد تا موفقیت مداوم تجارت را تسهیل کند. ویلیام بیش از 20 سال تجربه فناوری دارد و قبل از پیوستن به هاروارد چندین نقش CIO را بر عهده داشته است.
 • جان سامرز در نقش تازه ایجاد شده رئیس رشد به هاروارد می پیوندد و سازمان های فروش ، بازاریابی ، استراتژی و تعالی خدمات مشتری را هدایت می کند. جان بیش از 25 سال تجربه رهبری در بازارهای املاک و مستغلات ، انرژی و امکانات را به ارمغان می آورد.
 • لورد پیندا در نقش مدیر ارشد مالی به هاروارد می پیوندد. لوردز یک مدیر مالی باتجربه است و بیش از 20 سال در صنعت سفر دریایی ، مهمان نوازی و املاک و مستغلات فعالیت می کند.
اخبار مرتبط  "ارگانیک کم کربوهیدرات" و "کربوهیدرات کم فیبر بالا کینوا و کتان"

“ما به طور متداول سازمان خود را با هدف موفقیت مشتری ، تعالی خدمات ، و ایمنی و رفاه مردم خود ساخته ایم. با این تیم اجرایی ، هاروارد قرار است بیش از انتظارات مشتری ما باشد ، با چالش های صنعت ما مقابله کند و به طور گسترده جامعه ، و برنامه ریزی مسیر پیشرفت با مشتریان و کارمندان ما ، “گفت: استن Doobin ، مدیر عامل شرکت. “من امروز به تیم ما بسیار افتخار می کنم و به دنبال رشد مداوم خود در آینده هستم”.

اخبار مرتبط  Ascent® به کسانی که با چالشهای روبرو شده توسط COVID-19 ناشی می شوند کمک می کند و توزیع را گسترش می دهد

درباره هاروارد

شرکت های هاروارد از چهار شرکت وابسته متعلق به خانواده Doobin تشکیل شده است که شامل موارد زیر است:

 • تعمیر و نگهداری هاروارد – بزرگترین شرکت خدمات نگهداری از نگهبانان خانوادگی در ایالات متحده.
 • خدمات حفاظت هاروارد – یک سازمان خدمات حفاظتی که پلیس امنیتی و خدمات مربوط به نیروی نگهبان را ارائه می دهد.
 • گروه خدمات هاروارد – یک سازمان 100٪ متعلق به زنان که خدمات مراقبت از زندان و سایر خدمات ساختمان را به طیف وسیعی از مشاغل در سراسر کشور ارائه می دهد.
 • خدمات مشترک هاروارد – یک زیرساخت متمرکز طراحی شده برای ارائه بهترین روشها در پشتیبانی دفتر کار برای مشتریان داخلی و خارجی.
اخبار مرتبط  Pur-Well Living یک دستگاه تمیز کننده را راه اندازی می کند که باعث ضد عفونی کننده نامحدودی برای کمتر از 10 ¢ گالن می شود

با قرار دادن کیفیت خدمات بالاتر از حجم تجارت ، شرکت های هاروارد به بیش از 10 هزار کارمند رسیده و در 48 ایالت خدمات ارائه می دهند. این رشد ناشی از مشتری مداری و ارائه تمایزهای منحصر به فرد از جمله خدمات تعالی ، فلسفه Pyramid® وارونه و رهبری نوآوری است.

نام تماس:

میلین پاراجو

شماره تلفن:

(305) 351-7300

پست الکترونیک:

[email protected]

SOURCE گروه خدمات هاروارد

لینک های مربوطه

www.harvardmaint.com