تلویزیون شکرگذار ستاره دار ویژه برای بهره مندی از برداشت شهر و بدون گرسنگی بچه

زاکاریان ، عضو هیئت مدیره برداشت شهری و رئیس شورای مواد غذایی آنها گفت: “این سال برای بسیاری از آمریکایی ها یک سال چالش برانگیز بوده است.” “در آستانه روز شکرگذاری ، بیایید سرمایه زیادی جمع کنیم تا به خانواده های زیادی در سرتاسر کشورمان که در تلاشند یک وعده غذایی را برای فرزندان خود سر سفره بگذارند ، کمک کنیم. خنده هایی وجود خواهد داشت ، شاید کمی اشک و بسیاری از راهنمایی های پخت و پز شکرگذاری در طول راه. “

غذای بزرگ آمریکایی ارائه شده توسط Citi در ظاهر ظاهر خواهد شد بلیک شلتون، درو بریمور ، کتی کوریک، بابی فلی، ووپی گلدبرگ ، گای فییری، Tyra Banks، پتی لابل و کلی ریپا. این ویژه برای City Harvest و No Kid Hungry پول جمع می کند. City Harvest است شهر نیویورک پاسخ خصوصی به گرسنگی و بزرگترین سازمان نجات مواد غذایی ، کمک به تغذیه 2.5 میلیون نیویورکی که قبل از همه گیری COVID-19 تلاش می کردند وعده های غذایی را روی میزهای خود بگذارند و بسیاری دیگر که برای دسترسی به غذا اکنون به کمک نیاز دارند. No Kid Hungry یک کارزار ملی برای پایان دادن به گرسنگی کودکان در آمریکا است. از طریق ترکیبی از کمک های اضطراری ، کمک های استراتژیک ، حمایت و آگاهی ، کمپین No Kid Hungry جوامع سراسر کشور را به منابع مورد نیاز برای کمک به اتصال 1 از 4 کودک در آمریکا که از گرسنگی به غذای سالم کمک می کنند ، تجهیز می کند.

“با بیش از هر زمان دیگری نیویورکی ها که در میان همه گیر COVID-19 و در نتیجه بحران اقتصادی ناشی از آن ، به قرار دادن غذا روی میزهای خود کمک می کنند ، City Harvest به نجات و تحویل مواد غذایی بیشتر از هر زمان دیگری ادامه می دهد. ما برای مدت طولانی اینجا هستیم ، اطمینان حاصل کنید که در تعطیلات و ماههای زمستان آینده برای همسایگان ما غذا وجود دارد. ”

“وقتی مدارس سراسر کشور در بهار امسال تعطیل شد ، میلیون ها کودک دیگر به وعده های غذایی مورد نیاز خود دسترسی پیدا نکردند. با ضبط شغل و دستمزد از دست رفته و بسیاری از ساختمان های مدارس در سراسر کشور هنوز بسته ، این فصل تعطیلات حتی برای خانواده های سخت تر نیز سخت تر خواهد شد. خرج زندگی خود را بدست آورید ” تام نلسون، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت در Share Our Strength ، سازمانی که کمپین No Kid Hungry را پشتیبانی می کند. “هیچ کودک گرسنه کمک نمی کند تا کودکان در این بحران از شکاف عبور نکنند و در این فصل از تعطیلات و در تمام طول سال تغذیه شوند.”

اخبار مرتبط  خدمات پستی در روز کریسمس ، جمعه ، 25 دسامبر و روز سال نو ، جمعه ، 1 ژانویه 2021 بسته خواهد شد

سرآشپزهای مشهور مانند راشل ری، بادی والاسترو، سنگ کورتیس، مایکل سیمون، ولفگانگ پاک ، ری دراموند ، آن بورل، کتی لی، روکو دی اسپیریتو، الکس گوارناشلی، مارکوس ساموئلسون، جودی جو، دوناتلا آرپایا و اندرو زیمرن دستورالعمل های مورد علاقه خود را برای شکرگذاری و نکات آشپزی هنگام بازیگران به اشتراک می گذارند، سرگرمی ها و شخصیت ها روزی پرز، اولیویا نیوتن-جان، جاستین لانگ، مت بومر، دکتر از، دنیس لیری، کریستی برینکلی، هنری وینکلر، لیزا رینا و روزانا اسکاتو در مورد تعطیلات و مبارزه با گرسنگی تأملات قلبی خود را به اشتراک بگذارید.

آنا فاریس، بلامی یانگ، بیل بلامی، برت الدرج، بریجیت مونهان، بری بلا ، دانیل برایان، برایس دالاس هوارد، کامیلا آلوس مک کاناهی، هاسلهوف ، دفن اوز، جیلیان مایکلز، جو کوی، جاناتان بنت، کال پن، لیا میشل، آیزاک بوت، لونی لاو، لورن آلرد، مارلی متلین، بریدگی کوچک & جوانا سویشر، نیکی بلا و آرتم چیگوینتسف ، پادما لاکشمی ، پیا توسکانو، راشاد جنینگز، اسکایلر دیگینز اسمیت، استیو شیرپیرا، ونسا لاچی، ایوت نیکول براون و زک Posen همچنین در ویژه … به علاوه سایر میهمانان غافلگیر کننده برجسته شده اند!

وی ادامه داد: در حالی که بسیاری از ما فردا منتظر وعده های غذایی شکرگذاری هستیم ، ممکن است از هر چهار کودک در آمریکا امسال به دلیل بیماری همه گیر از گرسنگی رنج ببرند. دیوید چوبک، رئیس بانکداری خرده فروشی ایالات متحده ، سیتی. “ما افتخار می کنیم که از City Harvest و No Kid Hungry پشتیبانی می کنیم و با آنها مطابقت داریم 500000 دلار کمک های مالی از طریق غذا ، زیرا با هم می توانیم برای پایان دادن به این بحران گرسنگی کمک کنیم. “

مارک ابریالز را علامت گذاری کنید، یکی از بنیانگذاران تشک آووکادو و مدیر ارشد بازاریابی آنها ، گفت: “در زمانی که هیچ چیز قطعی به نظر نمی رسد ، کاری که City Harvest انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود همه نیویورکی ها به غذا دسترسی دارند بیش از هر زمان دیگری مهم است. ما فوق العاده افتخار می کنیم تا از تلاش های آنها برای پایان دادن به گرسنگی در عین کاهش ضایعات مواد غذایی حمایت کنند غذای بزرگ آمریکایی

اخبار مرتبط  بازار جهانی قهوه ساز (2019 تا 2027)

“ما بسیاری از سرگرم کننده، هیجان انگیز و لحظات لمس کردن برنامه ریزی شده برای این ویژه، گفت: جارت کلر، خالق و تهیه کننده اجرایی نمایش. “من خیلی ممنونم از همه سرآشپزها ، مجریان و افراد مشهور برای پیوستن به ما برای کمک به ایجاد تغییر.”

این ویژه برنامه از ایستگاههای منتخب Fox متعلق به سراسر کشور پخش خواهد شد. “با توجه به تعطیلات ، ما از فرصتی که برای از بین بردن همکاری خود با این سازمانهای بزرگ برای ایجاد زمینه ای برای مبارزه با گرسنگی ایجاد کرده ایم ، سپاسگزاریم. ما امیدواریم که با گسترش دامنه برنامه در ده شهر دیگر ، ما می توانیم موفقیت بسیار Foodathon اولیه در ماه آوریل ، “گفت: دن کارلین ، معاون برنامه نویسی ، تحقیقات ، خدمات خلاق و امور عمومی در WNYW / WWOR.

از بینندگان دعوت می شود برای کمک به تغذیه کودکان و خانواده های گرسنه در سراسر کشور با کمک مالی در AmericanFoodathon.org ، تماس با 888-985-9116 888 یا ارسال پیام “DONATE” به “877-877” (داده ها و نرخ پیام ممکن است اعمال شود).

فوداتون بزرگ آمریکایی در هوا به ایستگاه فاکس متعلق زیر را در سراسر کشور: نیویورک در WNYW در ساعت 7 بعدازظهر؛ لس آنجلس در KCOP در 16:00 PT؛ شیکاگو در WPWR در 18:00 CT؛ فیلادلفیا در WTXF در 11:30 PM ET؛ دالاس در KDFI در ساعت 4 بعدازظهر؛ سانفرانسیسکو در KTVU در 19:00 PT؛ آتلانتا در WAGA در ساعت 7 بعدازظهر؛ ققنوس در KUTP در 05:30 MT؛ اورلاندو در WOFL در 13:00 ET؛ آستین در KTBC در 18:00 CST؛ گینسویل در WOGX در ساعت 3 بعدازظهر.

فوداتون بزرگ آمریکایی توسط مدیر تولید شده است جفری زاکاریان، جارت کلر، مارگارت زاکاریان و تارا هالپر برای سرگرمی Corner Table ، و اریک کنته و دن وینریش برای Content.23 Media.

درباره City Harvest:

City Harvest است نیویورک اولین و بزرگترین سازمان امداد و نجات غذا، کمک به میلیون خوراک از نیویورک که در تلاش برای قرار دادن وعده های غذایی در جداول خود را. در این سال ، ما 118 میلیون پوند غذای تازه و مغذی را نجات داده و آن را – به طور رایگان – به بیش از 400 انبار غذا ، آشپزخانه های آشپزخانه ، شرکای جامعه و بازارهای موبایل خود در پنج منطقه ارائه خواهیم داد. ما در کنار شرکای جامعه خود برای تقویت ظرفیت جامعه ، گسترش آموزش تغذیه و تقویت سیستم های غذایی محلی کار می کنیم. برای بیش از 35 سال ، City Harvest همیشه برای تأمین خوراک شهر ما بوده است – هر روز یکبار ، یک وعده غذایی ، یکبار یکبار نیویورک. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت cityharvest.org مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Bambuser و Aftonbladet در مشارکت استراتژیک

درباره هیچ کودکی گرسنه:

هیچ کودکی نباید در آمریکا گرسنه بماند. اما در پی شیوع بیماری ویروس کرونا ، از هر 4 کودک 1 نفر می تواند امسال گرسنه باشد. هیچ کودک گرسنه با کمک به راه اندازی و بهبود برنامه هایی که به همه بچه ها غذای سالم لازم برای رشد می دهد ، در تلاش برای پایان دادن به گرسنگی کودکان نیست. این مشکلی است که ما می دانیم چگونه حل کنیم. No Kid Hungry (مبارزات بدون کودک گرسنه) کمپینی است که به اشتراک قدرت ما ، سازمانی متعهد به پایان دادن به گرسنگی و فقر. به ما در NoKidHungry.org بپیوندید.

درباره Citi:

سیتی ، بانک پیشرو جهانی ، تقریباً 200 میلیون حساب مشتری دارد و در بیش از 160 کشور و حوزه قضایی تجارت می کند. Citi طیف گسترده ای از محصولات و خدمات مالی ، از جمله بانکداری و اعتبار مصرف کننده ، بانکداری شرکت ها و سرمایه گذاری ، کارگزاری اوراق بهادار ، خدمات معاملات و مدیریت ثروت را به مصرف کنندگان ، شرکت ها ، دولت ها و موسسات ارائه می دهد. اطلاعات بیشتر را می توان در www.citigroup.com یافت توییتر: Citi | یوتیوب: www.youtube.com/citi | وبلاگ: http://blog.citigroup.com | فیس بوک: www.facebook.com/citi | LinkedIn: www.linkedin.com/company/citi.

درباره ایستگاه های تلویزیونی FOX:

ایستگاه های تلویزیونی FOX دارای 29 ایستگاه تلویزیونی با قدرت پخش کامل در ایالات متحده است. این شامل ایستگاه هایی است که در 9 مکان از ده بزرگترین بازارهای تعیین شده بازار (DMA) واقع شده اند و در 11 DMA از جمله سه بزرگترین DMA دوپولی دارند (نیویورک، لس آنجلس و شیکاگو) از این ایستگاه ها ، 17 ایستگاه وابسته به شبکه FOX هستند. علاوه بر توزیع ورزش ، سرگرمی و محتوای همزمان ، ایستگاه های تلویزیونی ما تقریباً هر هفته تقریباً 1000 ساعت اخبار محلی تولید می کنند. این ایستگاه ها از تقاضای بیننده ، توزیع کننده و تبلیغ کننده برای محتوای ملی شبکه FOX استفاده می کنند.

مخاطب:
تارا هالپر، گروه کل در سراسر جهان
[email protected]، 917.628.5326

SOURCE City Harvest