Youngevity International، Inc. اطلاعیه حذف نام Nasdaq را دریافت می کند

سن دیگو، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Youngevity International، Inc. (NASDAQ: YGYI) ، یک شرکت پیشرو در سبک زندگی چند کانال ، امروز اعلام کرد که این شرکت اخطار را در مورد 18 نوامبر 2020 از هیئت شنود Nasdaq (“هیئت”) که تصمیم گرفته است اوراق بهادار شرکت را از بازار سهام Nasdaq LLC (“Nasdaq”) از لیست خارج کند ، بر اساس عدم انطباق شرکت با الزامات تشکیل پرونده مندرج در قانون 5250 لیست Nasdaq ( ج) (1) به دلیل عدم ارائه فرم 10-K خود برای سال منتهی به 31 دسامبر 2019 و فرم های 10-Q برای دوره های منتهی به 31 مارس 2020 و 30 ژوئن 2020. در نتیجه تصمیم هیئت ، Nasdaq معاملات سهام اوراق بهادار شرکت را که در روز بازرگانی جمعه 20 نوامبر 2020 به اجرا در می آید ، متوقف می کند و اظهار داشت که قصد دارد با اطلاع رسانی به SEC ، فرم 25 اعلان حذف از لیست را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ارائه دهد. تصمیم Nasdaq برای حذف سهام اوراق بهادار شرکت از لیست در Nasdaq تحت بخش 12 (ب) قانون بورس اوراق بهادار از 1934 ، اصلاح شده.

حذف رسمی سهام مشترک شرکت از نزدک ده روز پس از ثبت فرم 25 لازم الاجرا خواهد بود. در رابطه با توقف معاملات در بازار سرمایه Nasdaq ، این شرکت انتظار دارد سهام عادی و سهام ترجیحی سری D واجد شرایط تجارت با سیستم های OTC Markets باشد که با باز شدن بازارها در جمعه 20 نوامبر 2020. این شرکت انتظار دارد که سهام عادی و سهام ترجیحی سری D با نمادهای معاملاتی فعلی YGYI و YGYIP در بازارهای فرابورس معامله شود.

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل بازار گوشت گاو کوشر & amp؛ گزارش تحقیق - فرصتهای جدید مورد کاوش ، گسترش در 3.3٪ CAGR پیش بینی شده تا سال 2025 | میلیون بینش

استیو والاچ، مدیر عامل شرکت بین المللی Youngevitation ، Inc اظهار داشت: “ما در حال آماده سازی نامه ارتباطی سهامدار هستیم که به روزرسانی پیشرفت اخیر در شرکت از جمله نکات برجسته کسب و کار و برنامه ما برای فعلی شدن در گزارش مالی ما را ارائه می دهد. و به Nasdaq یا بورس اوراق بهادار ملی دیگر اعتماد کنید. ”

درباره Youngevity International، Inc.

شرکت بین المللی Youngevity (NASDAQ: YGYI) ، یک شرکت سبک زندگی چند کاناله است که در 3 بخش تجاری مجزا فعالیت می کند از جمله یک شرکت قهوه تجاری ، یک شرکت شاهدانه تجاری و یک شرکت فروش مستقیم همه جانبه چند عمودی. این شرکت دارای یک شبکه فروش چند کشوری است و یک خیابان اصلی مجازی از محصولات و خدمات را تحت یک نهاد سازمانی مونتاژ کرده است ، YGYI محصولاتی از شش گروه خرده فروشی برتر را ارائه می دهد: بهداشت / تغذیه ، خانه / خانواده ، غذا / نوشیدنی (از جمله قهوه) ، آبگرم / زیبایی ، پوشاک / جواهرات ، و همچنین خدمات نوآورانه. برای کسب اطلاعات در مورد سرمایه گذاران ، لطفاً مراجعه کنید YGYI.com. حتماً ما را در فیس بوک دوست داشته باشید و ما را دنبال کنید توییتر.

اخبار مرتبط  مصرف کنندگان شادی را در شکلات و آب نبات در طول COVID-19 می یابند

بیانیه بندر امن

این نسخه شامل عبارات آینده نگرانه به مفهوم قانون اصلاح دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است. در برخی موارد ، اظهارات آینده نگرانه را می توان با اصطلاحاتی مانند “ممکن است” ، “باید” ، “بالقوه” ، “ادامه داد ،” “” انتظار دارد “،” پیش بینی می کند “،” قصد دارد “،” برنامه ریزی می کند “،” معتقد است “،” تخمین می زند “و عبارات مشابه. این اظهارات آینده نگر براساس انتظارات و مفروضات مدیریت از تاریخ انتشار این اطلاعیه مطبوعاتی است و در معرض خطرات و عدم اطمینان زیادی قرار دارد ، پیش بینی بسیاری از آنها دشوار است که می تواند باعث تفاوت واقعی نتایج واقعی با انتظارات فعلی و فرضیاتی که از گفته های آینده نگر بیان شده و یا ضمنی آن است و شامل گزاره هایی در مورد ارائه به روزرسانی در مورد پیشرفت های اخیر در شرکت از جمله نکات برجسته تجاری و برنامه ما برای فعلی شدن در گزارش های مالی ما و استفاده مجدد از Nasdaq یا بورس اوراق بهادار ملی دیگر. عوامل مهمی که می توانند نتایج واقعی را با انتظارات فعلی متفاوت کنند ، از جمله موارد دیگر ، توانایی ما در جریان سازی در گزارشگری مالی و استفاده مجدد از Nasdaq یا بورس اوراق بهادار ملی دیگر ، توانایی ادامه بخش قهوه ما است. و رشد بخش شاهدانه ، توانایی ما برای ادامه رشد بین المللی ، توانایی استفاده از سیستم عامل و زیرساخت های جهانی برای رشد رشد ارگانیک ، توانایی بهبود سودآوری ، گسترش نقدینگی و تقویت ترازنامه ، پذیرش رویکرد همه جانبه توسط مشتریان ، توانایی گسترش توزیع ، توانایی ما برای ادامه عملکرد مالی و سایر عواملی که در گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال پایان بحث شده است 31 دسامبر 2018 و پرونده های بعدی ما با SEC ، از جمله گزارش های دوره ای بعدی در مورد فرم های 10-Q و 8-K. اطلاعات موجود در این نسخه فقط از تاریخ انتشار این نسخه ارائه می شود و ما هیچ تعهدی را در قبال بروزرسانی اظهارات آینده نگرانه موجود در این نسخه با توجه به اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر متعهد نمی شویم ، مگر در مواردی که قانون الزام کرده است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor توسعه روش بهبود یافته برای ایمن سازی پوشش میز (CNC-573)

مخاطب:

شرکت بین المللی جوان ،
دیو بریسی
رئیس جمهور و مدیر ارشد سرمایه گذاری
1 800 982 3189 X6500

روابط سرمایه گذار

روابط سرمایه گذاران YGYI
[email protected]

منبع Youngevity International، Inc.

لینک های مربوطه

https://ygyi.com