کنفرانس مطبوعاتی با اعلام ادعای دادخواست فدرال علیه فیل مورفی ، فرماندار نیوجرسی ، ادعای “NJWeedman” فعال ماری جوانا Ed “NJWeedman”

ترنتون ، نیویورک، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – “جنگ با مواد مخدر” فقط یک چرخش چپ چپ انجام داده است. بر جمعه 20 نوامبر 2020 در 1:00 بعد از ظهر ، ET، یکی از سرسخت ترین حامیان ماری جوانا ، اد “NJWeedman” Forchion ، یک کنفرانس مطبوعاتی در او برگزار می کند مشترک NJWeedman مکان ، مسابقه نیوجرسی قانونی شدن اخیر شاهدانه. فورچیون قصد دارد دادخواست فدرال خود را علیه اعلام کند نیوجرسی فرماندار فیل مورفی، متهم کردن دولت به طعمه گذاری نیوجرسی شهروندان به عنوان قانونی کردن ماری جوانا ، برای قانونی شدن یک صنعت شاهدانه شرکت های بزرگ ، قفقازی اداره می شوند. فورچیون خاطرنشان می کند که براساس قوانین در حال توسعه در حال حاضر ، ماری جوانا همچنان در جوامع کم مصرف غیرقانونی و در واقع جرم محسوب می شود. کنفرانس مطبوعاتی در خیابان ایالتی 322 E.، آن طرف خیابان از ترنتون سالن شهر. پیوند به دادخواست: http://njweedman.com/Federal_Cannabis_lawsuit.pdf

در سندی 40 صفحه ای ، در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه نیوجرسی، فورچیون تلاش می کند تا “دادگاه خلاف قانون اساسی را بی اعتبار و بی فایده اعلام کند و اعمال و” اصلاح قانون اساسی برای قانونی کردن ماری جوانا “را اعلام کند.” فورچیون ادعا می کند که قانون شاهدانه تنظیم شده ، همانطور که اصلاحیه در دادخواست ذکر شده است ، “او را از برابری محروم می کند حفاظت و طی مراحل قانونی تحت متمم چهاردهم قانون اساسی ایالات متحده ، زیرا وی را تحت پیگرد قانونی قرار می دهد. “

فورچیون همچنین یادآوری می کند که این ایالت به طور ناعادلانه به داروسازان استفاده از دلسوزانه استفاده از ماری جوانای پزشکی (CUMMA) اجازه می دهد در حالی که افراد مانند او را تحت تعقیب قرار می دهد ، مقادیر زیادی ماری جوانا بر خلاف قانون فدرال داشته باشد. فورچیون ، یک فعال ماری جوانای شناخته شده و باسابقه ، پیگردهای قانونی زیادی در رابطه با ماری جوانا علیه وی انجام داده است که توسط ایالت نیوجرسی، از جمله یک موضوع در انتظار

علاوه بر این ، به طور منظم اشاره شد ، فورچیون پیشنهاد می کند که رای دهندگان گمان می برند که برای قانونی کردن ماری جوانا رأی می دهند ، در حالی که ناخواسته یک صنعت حشیش را تحریم می کند که فقط به اکثر نهادهای شرکتی متعلق به قفقاز اجازه قانونی می دهد در حالی که افراد رنگارنگ را مجرم می داند ، که در واقع اجازه رشد مشابه ، رشد ، فروش و توزیع داده نمی شود.

فورچیون می گوید: “این صنعت جدید شاهدانه شرکتی که تحت سلطه قفقاز است یک امر ساختگی است” “سیاستمداران در حال شرکت در شرکتهای بزرگ برای تصاحب و کنترل آنچه اکنون یک صنعت چند میلیارد دلاری است ، بدون درنظر گرفتن بازار موجود ماری جوانا. ما شاهد تبعیض سیستماتیک در بهترین حالت خود هستیم. فقط” شاهدانه تنظیم شده “که به عنوان قابلمه فروخته می شود توسط نمایندگی هایی که از یک بوروکراسی اداری جدید به نام کمیسیون تنظیم مقررات شاهدانه مجوز گرفته اند ، در بازار مجاز خواهند بود. اما افرادی که ماری جوانا دارند و می فروشند – مانند خودم ، هنوز خلاف قانون خواهند بود. جامعه ای که راه قانونی سازی را هموار کرد و هزینه های آن را پرداخت کرد با حبس و جنایت ، از صنعت “جدید” قفل شده اند و همچنان قفل می شوند. “

فورچیون توضیح می دهد: “ما دوباره معضل کوکائین و کراک را شاهد هستیم.” “این همانند دهه 90 در زمان جنگ با مواد مخدر است که هنگام صدور احکام زندان به افراد رنگین پوست به دلیل استفاده از کراک کوکائین ، در حالی که افرادی که به ویژه سفیدپوست بودند به دلیل استفاده از پودر کوکائین تحت پیگرد قانونی قرار نمی گرفتند. دادستان کل ایالت نیوجرسی گوربیر گروال در سابقه ای است که اظهار داشت اصلاحیه جدید اجازه “ماری جوانا غیرقانونی” را نمی دهد. دولت با ظرافت در حال ایجاد تمایز بین “ماری جوانا” برای توده ها و مردم خیابان ، در مقابل دولت “شاهدانه تنظیم شده” برای تاسیس و سفیدپوستان شرکتی است.، ” به Forchion استناد می کند.

نیوجرسی قانونگذار از زمان تصویب قانونی اخیر مورد انتقادات فزاینده ای قرار گرفته است. سیاستمداران ، فعالان جامعه و رسانه ها دولت را به عنوان تلاش برای دستیابی به فرهنگ شاهدانه شرکتی که به نظر می رسد بهترین خدمت به رأی دهندگان نیست که به آن رای داده اند ، وظیفه خود قرار داده اند. عناوین خبری توجه علنی دولت به سود بیش از شفقت را جلب کرده است. در حقیقت ، اولین تلاش قانون گذاران برای امکان پذیر ساختن قانون ، در میان انتقادات روزافزون متوقف شده است. تعداد مجوزهای اختصاص داده شده برای جوامع سیاه پوستان و لاتین در این لایحه به شدت مورد انتقاد قرار گرفته و مدافعان برجسته عدالت اجتماعی خواستار گسترش فرصت های بیشتر برای افراد دارای سوابق کیفری برای محکومیت های سطح پایین مواد مخدر برای ورود به بازار شده اند.

فورچیون ، که کنفرانس مطبوعاتی او را در میان درگیری های مداوم قرار می دهد ، تازه وارد نبرد نیست. در دادگاه خود ، او در گذشته به سختی مورد قصاص قرار گرفته است ایالت نیوجرسی. در سال 2002 ، وی به دلیل حمایت از قانونی شدن ماری جوانا به زندان افتاد. فورچیون در شهرستان بورلینگتون زندان از 19 آگوست 2002 تا اواخر ژانویه 2003 چه زمانی ایالات متحده قاضی فدرال دادگاه منطقه ای جوزف ای. ایرناس، U.S.D.J.، با شنیدن شکایت حقوق مدنی وی ، موافقت کرد که این کشور حق اصلاحیه Forchion را برای حمایت از قانونی شدن ماری جوانا نقض کرده و دستور آزادی وی را صادر کرده است.

در سال 2016 ، فورچیون و شریک زندگی اش ، دبی مادایو، به رستوران آنها حمله کردند شهرستان مرسر مقامات اجرای قانون در مورد اتهامات خرید و فروش ماری جوانا. Forchion به دلیل اتهام تلافی جویانه دستکاری شهود ، بیش از 400 روز بدون وثیقه در بازداشت بود. وی توسط هیئت منصفه تبرئه شد و کلیه اتهامات بدون محکومیت رد شد.

دادخواست مشترک Change.org NJWeedman را در https://www.change.org/p/phil-murphy-demand-gov-phil-murphy-grant-njweedman-s-joint-a-rererective- شاهدانه- مجوز امضا کنید.

Ed “NJWeedman” Forchion را در تمام رسانه های اجتماعی درNJWeedman و در https://www.njweedman.com/ دنبال کنید.

منبع اد فورشیون با نام مستعار NJWeedman

اخبار مرتبط  چاپ بدون دست اپسون باعث افزایش کار و یادگیری از بهره وری در خانه برای روز خانه هوشمند می شود