به کودکان بپیوندید #GivingTuesdayNow در روز جهانی بخشیدن و وحدت

#GivingTuesdayNow علاوه بر برنامه ریزی منظم است 1 دسامبر 2020 #GivingTuesday – این یک پاسخ اضطراری به نیاز فوق العاده ای است که ناشی از COVID-19. است. این روز برای ایجاد هجوم سخاوت ، تعامل شهروندان ، فعال سازی تجارت و امور بشردوستانه و پشتیبانی از جوامع و افراد غیرانتفاعی (مانند تغذیه بچه ها) طراحی شده است. جهان

در زمانی که همه ما در حال تجربه ی همه گیری هستیم ، سخاوتمندی همان چیزی است که مردم از همه نژادها ، ایمان ها و دیدگاه های سیاسی را در سراسر جهان گرد هم می آورد. سخاوت به همه قدرت می دهد تا در زندگی دیگران تغییر مثبتی ایجاد کنند و یک ارزش اساسی است که براساس آن هر کس می تواند عمل کند. این روزی است که همه مردم در سراسر جهان بایستند و از هر طریق کنار هم قرار بگیرند و تسلیم شوند ، مهم نیست که ما یا کجا هستیم.

تخمین زده می شود با ادامه ی همه گیری ، تعداد خانوارهای ناامن مواد غذایی بصورت تصاعدی رشد یابد. با بیشتر خانواده های بیشتر که برای اولین بار گرسنگی را تجربه می کنند ، Feed the Children با شبکه مشارکت کنندگان خود در ارتباط نزدیک است تا دست و پای خود در زمین باشد تا سریعاً نیاز فوری به کمک را برآورده کند. با تشکر از سخاوتمندی اهدا کنندگان خود ، Feed the Children محموله هایی از میلیون ها پوند از محصولات بسیار مورد نیاز را در اختیار شرکای جامعه خود قرار داده است تا در صورت نیاز به خانواده ها به خانواده ها کمک کند ، شرکا شامل سازمان هایی مانند:

  • پروژه Appalachian مسیحی که خانواده ها را در آن تأمین می کند Corbin ، KY و مناطق اطراف آن با بیش از 50،000 پوند مواد غذایی ، مواد شوینده لباسشویی ، کتاب ، وسایل مدرسه و کفش
  • مراقبت از جامعه Agape در کامپتون ، کالیفرنیا که بیش از 15،000 پوند آب بطری ، غذا ، پوشاک و کفش توزیع کرد
  • کلیسای خیریه کاتولیک سنت پترزبورگ که به افراد در خدمت سنت پترزبورگ، داور و تامپا ، فلوریدا پناهگاه بی خانمان با نزدیک به 25000 پوند مواد غذایی پایدار در قفسه
اخبار مرتبط  رستوران های La Granja غذای سالم برای افراد و خانواده ها ، ناهار خوری ، کنار غذا یا تحویل غذا ارائه می دهند

از طریق تغذیه کار کودکان با مرکز رویای بوفالو در نیویورک، جانبازی که به دلیل تشخیص COVID-19 در خانه جدا شده بود ، دقیقاً در شرایطی که به آن نیاز داشتند ، دقیقاً آنچه را لازم داشت دریافت کرد. وی گفت: “آنها در انزوا کامل بودند و هیچ غذایی در خانه شان باقی نمانده بود. پس از دریافت مواد غذایی و منابع اهدایی ، همسرش آنقدر با احساساتی که گریه می کرد غلبه کرد. این وضعیت سخت است.” اریک جانز، کشیش ارشد مرکز رویایی بوفالو.

Feed the Children همچنین در 10 کشور در سراسر جهان کار می کند و همه گیر این برنامه مهم را متوقف نکرده است. در حقیقت ، خوراک کودکان در این بحران بر سه عنصر اصلی رویکرد توسعه جامعه یکپارچه خود در اولویت قرار داده است:

  • حمایت از مجامع برنامه برای اطمینان از دسترسی به مواد غذایی مغذی و تضمین امنیت غذایی برای جوامع ، خانواده ها و کودکان
  • ادامه تمرکز روی رویه های سالم از جمله شستشوی دست ، بهداشت مناسب و بهداشت و همچنین آگاهی جامعه در مورد COVID-19 و نحوه جلوگیری از شیوع ویروس
  • شناسایی راههای جدید برای برقراری ارتباط با رهبران جامعه و مشارکت کنندگان در برنامه برای ادامه اطلاعات و پشتیبانی مناسب از کسانی که تحت تأثیر COVID-19 قرار دارند
اخبار مرتبط  بازار ناودان باران به ارزش 7.9 میلیارد دلار تا سال 2025

“ما به عنوان یک جامعه جهانی ، ما می توانیم این لحظه از بحران شدید را عزادار کنیم و در عین حال فرصتی برای حمایت از یکدیگر پیدا کنیم. هر کدام ما این قدرت را داریم که هر چقدر هم کوچک باشد ، با اعمال سخاوتمندانه تأثیر بگذاریم و از پایداری سازمانها اطمینان حاصل کنیم.” و خدماتی که برای مراقبت و پشتیبانی جوامع ما بسیار مهم هستند ” آشا کورانمدیر عامل شرکت GivingTuesday.

علاقه مندان برای پیوستن به تلاشهای #GivingTuesday کودکان به Feed the Children می توانند از طریق سایت feedthechildren.org بازدید کنند.

درباره تغذیه کودکان

در هنگام تغذیه کودکان ، ما بچه های گرسنه را تغذیه می کنیم. ما دنیایی را تصور می کنیم که هیچ کودکی گرسنه نشود. در ایالات متحده و بین المللی ، ما به کمک به خانواده ها و جوامع برای رسیدن به زندگی پایدار و کاهش نیاز به کمک فردا ، ضمن فراهم کردن غذا و منابع برای کمک به آنها امروز اختصاص داده ایم. ما کمکهای مالی از اهدا کنندگان شرکت را به شرکای جامعه محلی توزیع می کنیم ، ما معلمان و دانش آموزان را پشتیبانی می کنیم ، و منابع را به سرعت بسیج می کنیم تا در هنگام اعتصاب حوادث طبیعی کمک به تلاش های بازیابی کنند. در سطح بین المللی ، ما در 10 کشور جهان برنامه های توسعه اجتماع محور کودک را مدیریت می کنیم. ما از مشارکتها استقبال می کنیم زیرا می دانیم کار ما بدون ایجاد روابط مشترک امکان پذیر نخواهد بود. بازدید کنید feedthechildren.org برای اطلاعات بیشتر.

اخبار مرتبط  Heartland Health خط جدیدی از ماسک های صورت ساخت آمریکا را به عنوان موارد COVID-19 افزایش می دهد

درباره GivingTuesday

GivingTuesday یک جنبش سخاوتمندانه جهانی است که از قدرت مردم و سازمان ها برای تغییر جوامع و جهان خود استفاده می کند. GivingTuesday در سال 2012 به عنوان یک ایده ساده ایجاد شد: روزی که مردم را به انجام کار خوب ترغیب می کند. در طی هشت سال گذشته ، آن را به یک جنبش جهانی تبدیل کرده است که صدها میلیون نفر را ترغیب می کند تا سخاوتمندانه بخشند ، همکاری و جشن بگیرند.

این که چه کسی باعث لبخند زدن ، کمک به همسایگان یا افراد غریبه شود ، برای یک موضوع یا افرادی که به آنها اهمیت می دهیم کمک کند ، یا بخشی از آنچه را که به آنها داریم که به کمک ما نیاز دارند ، ارائه می دهد ، هر عملی سخاوتمندانه به حساب می آید و هرکسی چیزی برای ارائه دارد. GivingTuesday می کوشد جهانی را بسازد که در آن ، قدرت کاتالیزوری سخاوت در قلب جامعه ای است که ما با هم می سازیم و عزت ، فرصت و عدالت را در سراسر جهان باز می کنیم.

#GivingTuesdayNow توسط GivingTuesday با همکاری شبکه جهانی رهبران ، شرکا ، اجتماعات و افراد سخاوتمندانه سازماندهی شده است. GivingTuesday یک سازمان غیرانتفاعی است که برای رها کردن قدرت مردم و سازمان ها برای تغییر جوامع خود و جهان اختصاص یافته است.

منبع تغذیه کودکان

لینک های مربوطه

https://www.feedthechildren.org