H&M برای اولین بار Eastman Naia adopt فیبر سلولزی را در مجموعه Conscious Exclusive تجدید کرد

KINGSPORT ، تن.، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – خرده فروش برجسته مد جهانی H&M با مجموعه جدید Conscious Exclusive Autumn / Winter 2020 ساخته شده با Eastman Naia ™ تجدید فیبر سلولزی به بازار عرضه می شود. Naia ™ Renew یک نخ سلولزی است که از 60٪ الیاف چوب مجاز و 40٪ پلاستیک زباله بازیافتی مانند الیاف فرش و بسته بندی پلاستیکی ساخته شده است. * این اولین بار است که H&M از Naia Renew ™ در مجموعه استفاده می کند. Conscious Exclusive A / W20 از طریق hm.com در دسترس خواهد بود 1 دسامبر.

وی گفت: “ما از همکاری با H&M به دلیل تلاش برای ایجاد اقتصاد مد دایره ای خوشحالیم.” روت فارل، مدیر بازاریابی جهانی منسوجات برای ایستمن. “با هم ، Naia ™ و H&M در حال تلاش برای ایجاد یک دیدگاه پایدار برای همه در دسترس هستند ، نقش های فعال در صرفه جویی در منابع ، پرورش نوآوری و نشان دادن اشتیاق به پایداری دارند که به تحول صنعت ما کمک می کند.”

Naia Renew with با قابلیت تجزیه بیولوژیکی مجاز قابل ردیابی است که ارزش مواد قابل بازیافت را که در غیر اینصورت برای محل دفن زباله مورد استفاده قرار می گیرند ، ضبط می کند. این می تواند در مقیاس تولید شود تا پایداری را بدون هیچ گونه مصالحه ای به دنیای مد ارائه دهد. به عنوان یک نخ رشته و یک الیاف اصلی موجود ، Naia ™ Renew مزایای واضحی نسبت به سایر مواد دارد – ارائه راحتی ، سهولت مراقبت و احساس لوکس.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Naia ™ تمدید ، به naia.eastman.com/renew مراجعه کنید.

* Naia ™ محتوای بازیافت شده با تخصیص پلاستیک ها با استفاده از یک فرآیند تعادل جرم مجاز ISCC به دست می آید.

درباره ایستمن
ایستمن در سال 1920 تاسیس شد ، یک شرکت جهانی با تولید مواد ویژه است که طیف وسیعی از محصولات را که در هر روز مردم استفاده می کنند ، تولید می کند. ایستمن با هدف افزایش کیفیت زندگی به روشی مادی ، با مشتریان همکاری می کند تا محصولات و راه حل های نوآورانه را حفظ کند و در عین حال تعهد خود را به ایمنی و پایداری حفظ کند. مدل رشد مبتنی بر نوآوری این شرکت با بهره گیری از سیستم عامل های کلاس جهانی ، تعامل عمیق مشتری و توسعه برنامه های متمایز ، موقعیت های اصلی خود را در بازارهای جذاب جذاب مانند حمل و نقل ، ساختمان و ساخت و مواد مصرفی رشد می دهد. ایستمن به عنوان یک شرکت جهانی و متنوع ، تقریباً 14،500 نفر در سراسر جهان استخدام می کند و در بیش از 100 کشور به مشتریان خدمات ارائه می دهد. درآمد این شرکت تقریباً در سال 2019 بود 9.3 میلیارد دلار و دفتر مرکزی آن در است Kingsport ، تنسی، ایالات متحده آمریکا. برای اطلاعات بیشتر به آدرس eastman.com مراجعه کنید.

درباره ایستمن در اقتصاد دایره ای
در سال 2019 ، ایستمن بازیافت مواد شیمیایی را در مقیاس تجاری برای مجموعه گسترده ای از پلاستیک های زباله آغاز کرد که در غیر این صورت در محیط دفن می شوند ، سوزانده می شوند یا بدتر از آن ، در محیط قرار می گیرند. فناوری های پیشرفته بازیافت مدور Eastman پلاستیک های زائد را پردازش می کند که روش های بازیافت مکانیکی سنتی نمی توانند – از جمله پلی استرها ، پلی پروپیلن ، پلی اتیلن و پلی استایرن – از منابع مختلفی از جمله پلاستیک های یکبار مصرف ، منسوجات و فرش حاصل شوند. این فن آوری ها یک حلقه حلقوی واقعی برای بازیافت بی پایان برای مواد فراهم می کنند و به آنها امکان استفاده مکرر را می دهد. برای اطلاعات بیشتر به آدرس eastman.eco مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
لورا منسفیلد، آوریل
قبرها
1+ (865) 599.9968
[email protected]

منبع ایستمن

لینک های مربوطه

www.eastman.com

اخبار مرتبط  ترفند یا درمان؟ آکرنا هالووین را با تولید 103 میلیون دلار فروش شاهدانه پیش بینی می کند