مشاغل محلی متعلق به سیاه پوستان از دو برابر وحشت همه گیر و شورش جان سالم به در برد ؛ مالک بازپرداخت مشتریان وفادار

سیاتل، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شمع های شیشه پنجره خرد شده باقی مانده است مارکز وارن تعجب اگر یک تجارت آجر و ملات در سیاتل مداد می زد مارکز با اجازه دادن به مشتریان خود در مشاغل محلی Downtown Spirits ، برای سفارش و تحویل کنار ماشین و تحویل کالا ، سفارش آنلاین داد ، مارکز معتقد بود که او از پس چالش های منحصر به فرد ارائه شده توسط COVID-19 برآمده است. سپس ناآرامی های داخلی در اعتراضات جورج فلوید رخ داد و به نظر می رسید خسارت وارده به فروشگاه وی می تواند گامی بیش از حد برای تجارت کوچک وی باشد.

اخبار مرتبط  استرالیا نامه ای به سهامداران نگران کننده صادر می کند

با گرد و غبار ، مارکز از مشتریان بازخورد دریافت کرد و او را به خاطر باز ماندن تبریک گفت. “مردم می خواستند بدانند که چگونه می توانند از تجارت من حمایت کنند” مارکس گزارش می دهد.

مارکز به جای اینکه دستش را ببندد ، دو برابر کردن را انتخاب کرد. وی تعمیرات اساسی فناوری را با فناوری پیشرفته از CityHive آغاز کرد. این امر سفارش اینترنتی را از طریق وب سایت آنها downtownspirits.com و برنامه Downtown Spirits (که هم در فروشگاه های اپل و هم در فروشگاه برنامه های Google Play موجود است) آسان تر و حتی از امنیت بیشتری برخوردار می کند.

اخبار مرتبط  Dole Worldwide Packaged Foods دکتر لارا رامدین را به عنوان مدیر نوآوری منصوب می کند

مارکز می خواهد آن مشتریان وفادار را پس دهد. برای این منظور ، او برنامه عضویت CO-OP شرکت Downtown Spirits را طراحی کرده است تا تحویل و تخفیف نامحدود و رایگان برای هر کالای خریداری شده را ارائه دهد.

“موقعیت منحصر به فرد ما به ما امکان می دهد تا سریعاً به تقریباً تمام مناطق مرکزی برسیم سیاتل و فراتر،” وارن می گوید. “آنچه که به عنوان یک مشکل آغاز شد ، به یک جامعه مشتری در حال رشد و شکوفایی تبدیل شده است که از حضور گسترده وب و خدمات تحویل مناسب Downtown Spirits بهره مند می شوند.”

وی پیش بینی می کند 30،000 تحویل در سال 2020 انجام شود. بیش از 90٪ سفارشات انجام شده در سال جاری در 60 دقیقه یا کمتر تحویل داده شده است.

اخبار مرتبط  ارزیابی بازار بسته بندی مواد غذایی جهانی 2018-2026 و تأثیر COVID-19

Downtown Spirits یک خرده فروشی در منطقه مثلث دنی / South Lake Union است سیاتل که در سال 2012 آغاز به کار کرد. با مأموریتی ریشه در تحقق شادی، این خرده فروش محلی توسط انتشارات پیشرو صنعت مجله Watch Watch در سال 2019 انتخاب شد تا جایزه Market Market خود را دریافت کند. مالک مارکز وارن متولد و بزرگ شده در سیاتل حوزه.

تماس را فشار دهید

Stef Ruiz Media

استف است

[email protected]

206-779-1141

لینک های مربوطه

Downtown Spirits

SOURCE Downtown Spirits