THE THE WONDERS توسط AROMATICA به صورت آنلاین در Costco USA موجود است

روشن کننده روغن صورت ارگانیک نرولی ، روغن سبز درخت چای ، روغن گل محمدی آلی ، سرم تزریق گل رز ، سرم SuperBrite ویتا و اسانس غلیظ رزماری.

این تعطیلات شرکت است زیبایی پاک ، وگان و پایدار را تحت فشار قرار می دهد. شش مورد ضروری که برای تغذیه عمیق ، تعادل ، سم زدایی و مرطوب سازی کاملاً هماهنگ عمل می کنند – سرزندگی را از جوهر گیاه شناسی واقعی پر می کنند. در صورت نیاز اعمال کنید برای پوست روزانه نگرانی ها:

  • روغن صورت نرولی برای درخشندگی طبیعی
  • روغن صورت Tea Tree برای خاصیت ضد لک
  • روغن صورت Rosehip برای لکه ها و کلاژن
  • سرم گلاب برای هیدراتاسیون عمیق
  • سرم ویتا برای تقویت کننده ویتامین
  • خواص ضد اکسیدانی رزماری اسانس
اخبار مرتبط  Project Class باعث گسترش چشم های حق رای دادن در سراسر ساحل شرقی شد

شش مورد ضروری برای داشتن پوستی سالم و درخشان در بطری های شیشه ای بازیافت شده به کاستن آلودگی پلاستیک ، استفاده مجدد به دفعات زیاد و بازیافت بدون زحمت.

درباره AROMATICA

چه زمانی جری کیم AROMATICA را در سال 2004 تاسیس کرد ، قلب و روح او با نام تجاری مبتنی بر روغنهای اساسی و رایحه درمانی است. او قول داد که برای رسیدن به ماموریت تلاش خود را ادامه خواهد داد: با AROMATICA سیب را نجات دهید ، سیاره را نجات دهید.

اخبار مرتبط  مجموعه کسلر 375 میلیون دلار برای توسعه Savannah ، منطقه تفریحی جدید جورجیا آغاز کرد

استانداردهای بالای ما برای صرفه جویی در مصرف پوست: فرمول های AROMATICA با آگاهی ، 100٪ گیاهخواری و مواد طبیعی تهیه شده اند و عطرهای مصنوعی را با روغنهای ضروری خالص جایگزین می کنند. ما EWG تأیید شده ، دارای گواهی COSMOS هستیم و با انجمن وگان شریک هستیم. ما با قدرت رایحه درمانی مرزهای اثر بخشی و آگاهی را تحت تأثیر قرار می دهیم تا بر روی سطح کره زمین تأثیر بگذارد.

اخبار مرتبط  Bossar نام تجاری جدید شرکتی را اعلام کرد

تعهد ما برای نجات سیاره: ما در حال کاهش مقدار زباله های پلاستیکی با جایگزینی پلاستیک بکر با پلاستیک بازیافتی پس از مصرف (PCR) و استفاده از شیشه های بازیافت شده در هر زمان ممکن هستیم. طراحان بسته بندی ما برای کاهش ، استفاده مجدد و بازیافت ظروف خود اقدام می کنند. ما معتقدیم که اقدامات ما تاثیری در صرفه جویی در پوست ، صرفه جویی در سیاره خواهد داشت.

منبع Aromatica CO.

لینک های مربوطه

https://www.thearomatica.com