PHNIX در نمایش آنلاین Chillventa eSpecial شرکت خواهد کرد

گوانگژو ، چین، 20 نوامبر 2020 / PRNewswire / – بر خلاف این زمان در سال گذشته ، مدیران فروش PHNIX با نمونه های آماده شده و کاتالوگ های مواد ، در کنار یک ویترین به درستی طراحی شده مشغول پرواز در سراسر جهان بودند. از PHNIX و به مشتریان نشان می دهد محصولات جدید و پیشرفته ترین فن آوری در فن آوری های پمپ حرارتی است. در سال جاری ، به دلیل همه گیری ، بیش از 500 غرفه دار آفلاین مشهور بین المللی از سراسر جهان رویدادهای خود را به تعویق انداخته و یا حتی لغو کرده اند ، از جمله Chillventa ، نمایشگاه تجارت جهانی در زمینه یخچال ، تهویه و فن آوری پمپ حرارت. برای سازگاری با تغییر زمان ، Chillventa مجازی می شود و از 13 تا 15 اکتبر 2020 و با نام دیگری برگزار می شود (Chillventa eSpecial). این یک تغییر بزرگ برای همه غرفه دارانی است که در این نمایشگاه شرکت کرده اند ، از جمله PHNIX.

اخبار مرتبط  انتظار پایان یافت - McDonald's® McRib Season سراسر کشور را در سال 2020 برگزار می کند

علی رغم این ، این نمایش تغییرات گسترده ای در قالب خود برای PHNIX داشت که در سال های اخیر در بیش از 30 نمایش خارجی شرکت کرده است. این بیشتر یک فرصت است تا یک چالش. به همین دلیل PHNIX با فناوری پیشرو در صنعت پمپ حرارت ، حرفه ای بودن اختصاصی و خدمات دقیق مشتری ، آمادگی کافی را جهت نمایش کامل کیفیت محصول قابل اعتماد خود فراهم کرده است. علاوه بر این ، تیم PHNIX یک سرویس 24 ساعته آنلاین به مشتری ترتیب می دهد تا درخواست ها و سوالات آنلاین را با صفر انتظار تأمین کند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor نیمچه وان را که پایین می رود و بالا می برد (ALL-1946)

در طول با نمایش مجازی ویژه Chillventa ، PHNIX جدیدترین محصولات و فن آوری های پیشرفته از جمله پمپ های گرمایش و سرمایش و آب گرم صرفه جویی در فضا را که از اینورتر کامل و فناوری EVI استفاده می کنند ، ماژول هیدرولیک برای نصب آسان سیستم پمپ راه اندازی خواهد کرد گرمای خانه ، پمپ آب خانگی اینورتر همه در یک و کنترل برنامه هوشمند Hitemp و بخاری آب پمپ حرارتی با درجه حرارت بالا با استفاده از مبرد CO2. از نظر قالب ، PHNIX نمایشگر استحکام – قدرت تولید PHNIX ، ویژگی های محصول ، مزایای فنی و روش های جدید نصب محصول از طریق ترکیبی از فیلم و تصاویر. علاوه بر این ، PHNIX روزانه 3 جلسه زنده با مضامین مختلف ترتیب می دهد که هر جلسه حدود 2 ساعت و در کل با 9 جلسه زنده در یک نمایش سه روزه برگزار می شود.

اخبار مرتبط  A. O. Smith نرخ سود سه ماهه را به 0.26 دلار برای هر سهم افزایش می دهد

اگر می خواهید به این نمایش بپیوندید ، می توانید ما را در لینک زیر پیدا کرده و “PHNIX” را در صفحه اصلی جستجو کنید. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا آخرین محصولات و فناوری ها را با شما به اشتراک بگذاریم.

https://www.chillventa.de/fa/exhibition-info/info-e-special

درباره PHNIX

PHNIX به عنوان پیشروترین تولید کننده پمپ حرارتی در چین ، یک شرکت بین المللی متخصص در تحقیق و توسعه و تولید محصولات پمپ حرارتی و راه حل های صرفه جویی در انرژی است. تقریباً 50٪ محصولات PHNIX به اروپا ، آمریکای شمالی و سایر بازارهای خارجی صادر می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد PHNIX و محصولات آن ، به اینجا مراجعه کنید www.phnix-e.com.

لینک های مربوطه

http://www.phnix-e.com

منبع PHNIX