Polygiene با قابلیت شستشوی پارچه های تیمار شده فناوری ViralOff را بهبود بخشید

استکهلم، 20 نوامبر 2020 / PRNewswire / – پolygiene در حال تولید نسخه بیشتر توسعه یافته ViralOff® خود با قابلیت شستشو در طول عمر پارچه های تحت درمان است1 و علیه SARS-CoV-2 عمل کرد – کاهش بیش از 99٪ ویروس ها در مواد در دو ساعت2. این همچنین به معنای ماندگاری بیشتر محصولات و آلودگی محیط کمتر است. نسخه جدید در حال حاضر توسط برخی از شرکا استفاده می شود و از ژانویه 2021 با مقادیر بیشتری در دسترس خواهد بود.

“برخی از عدم اطمینان در بازار در رابطه با اظهارات مربوط به قابلیت شستشو وجود دارد که به غلط نه بر اساس آزمایشات ضد ویروسی بلکه ضد باکتری است. بنابراین ما طبق استاندارد آزمایش جهانی ISO18184: 2019 (تعیین فعالیت ضد ویروسی) درمانی را ایجاد کرده ایم که دارای اثر ضد ویروسی است. محصولات نساجی) و واقعاً ادعاهای ضد میکروبی و ضد ویروسی ما را برآورده می کند “، می گوید: دانیل روم ، مدیر ارشد نوآوری در فناوری از Polygiene.

“تقاضای زیادی در صنعت مد و سبک زندگی برای نسخه بهبود یافته Polygiene ViralOff وجود دارد که برای عمر پارچه قابل شستشو است و به طور همزمان ویروس ها را به طور قابل توجهی کاهش می دهد. با ادامه روند همه گیری ، به نظر می رسد که توافق نظر بر این است که ضد میکروب ها وجود دارند. مواد موجود در محصولاتی مانند لباس ، کیف ، وسایلی که غالباً لمس می شوند ، محصولات تمیز کننده ، منسوجات خانگی و … در آینده فارغ از واکسنی که در حال حاضر در دست تولید است و امیدوارم به این همه گیر جهانی یا حداقل آن پایان دهد ، در آینده به یک امر جدید تبدیل خواهد شد. من متقاعد شده ام که وقتی دنیا دوباره باز شود چنین عملکردی برای بسیاری از افراد بسیار مهم خواهد بود “، گفت: Ulrika Björk ، مدیر عامل شرکت از Polygiene، سرانجام.

اخبار مرتبط  چشم انداز بازار ماسک ضد آلودگی 2020-2025 بر اساس نوع ، برنامه ، کانال توزیع و منطقه

هنوز هم خوب است که کمتر بشوییم. اما ما همچنین می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که محصولاتی که باید شسته شوند اثر خود را حفظ می کنند ، طول عمر بیشتری دارند و دفع آنها زودرس نیست.

Polygiene ViralOff یک درمان ضد میکروبی برای منسوجات و سایر محصولات برای محافظت از ماده تحت درمان در برابر آلودگی باکتریایی و ویروسی است. این نیست در نظر گرفته شده برای درمان یا جلوگیری از بیماری است.

اخبار مرتبط  TVA در مورد نتایج مالی سه ماهه سوم سال مالی 2020 صحبت خواهد کرد

1 تعریف قابلیت شستشو در طول عمر 30 مواد شستشو است.

2 Polygiene ViralOff® ویروس های آزمایش شده را بیش از 99٪ از مواد را در دو ساعت مطابق با استاندارد آزمون بین المللی ISO18184: 2019 بر روی SARS-CoV-2 کاهش می دهد.

تماس مطبوعاتی: اولریکا بیورک ، [email protected]، +46 70 921 12 75

عکسهای مطبوعاتی را می توانید در اینجا پیدا کنید: https://news.cision.com/se/؟n=polygiene-ab

می توانید در گزارش ها ، اطلاعیه های مطبوعاتی و اخبار مشترک شوید:
http://ir.polygiene.com/sv/press/prenumerera/

اخبار مرتبط  آیا به تصویب انگور فکر کرده اید؟

ir.polygiene.com

polygiene.com

درباره Polygiene

ما به عنوان پیشروترین ارائه دهنده فناوری در جهان برای شادابی و کنترل بوی پایدار ، می خواهیم نحوه درک لباس – از کالاهای مصرفی کوتاه مدت به کالاهای طولانی مدت را تغییر دهیم. ما لباس ها ، منسوجات خانگی و پارچه ها را برای شادابی و ماندگاری پایدار درمان می کنیم ، بنابراین کمتر نیاز به شستشو و ماندگاری لباس و محصولات بیشتر است. بیش از 140 مارک برتر در سراسر جهان برند Polygiene را برای محصولات خود انتخاب کرده اند. محصولات بهداشتی در اولین بازار رشد شمال نزدک ذکر شده است استکهلم، سوئد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت: www.polygiene.com مراجعه کنید. Erik Penser Bank AB یک مشاور معتبر برای Polygiene است ، تلفن: +46 (0) 8-463 83 00 ، ایمیل: [email protected] .

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com/de در دسترس شما قرار گرفت

https://news.cision.com/de/polygiene-ab/r/polygiene-lanciert-verbesserte-viraloff-technologie-mit-waschbarkeit-über-die-lebensleben-behandelte،c3240830

پرونده های زیر را می توان بارگیری کرد:

SOURCE Polygiene AB