Going Big in Texas – میلان لیزر صدمین مکان خود را افتتاح می کند!

میلان لیزر در سال 2012 توسط دو پزشک پزشکی دارای هیئت مدیره با یک ماموریت تأسیس شد. به مشتریان خود راه حل دائمی برای موهای ناخواسته بدن ارائه دهند. از آن زمان ، آنها دید خود را از یک مکان در نبراسکا، تا پایان سال 2018 به 40 مکان ، در سال 2019 به 70 مکان رشد می کند و با افتتاحیه بزرگ امروز ، میلان لیزر اکنون دارای 100 مکان در 20 ایالت است. یک دستاورد با عدم اطمینان از تجارت در سال 2020 قابل توجه تر بود. میلان لیزر نه تنها طوفان را تحمل کرد ، بلکه همچنین 30 مکان جدید را باز کرد که چندین مکان دیگر انتظار می رود تا پایان سال و رشد مداوم در سال 2021 ادامه داشته باشد.

تیم میلان لیزر از رسیدن به این نقطه عاطف بسیار هیجان زده است. بنابراین ، با روحیه بزرگ شدن ، لیزر میلان یک درمان رایگان به هر مشتری ارائه می دهد که مشاوره رایگان خود را تا پایان سال 2020 انجام می دهد. در لیزر میلان ، می توانید اطمینان داشته باشید که در دستان متخصص هستید زیرا لیزر موهای زائد انجام نمی شود یک فکر بعدی … این همه کاری است که انجام می دهند! این بدان معناست که تفاوت های اساسی بین لیزر میلان و آبگرم خانگی معمولی شما وجود دارد.

اخبار مرتبط  آینده مد اینجاست

لیزر میلان فروش موهای زائد را با لیزر انجام نمی دهد. بسته نامحدود با هر ناحیه خریداری شده از بدن ، که نتایج هر مشتری را با یک قیمت مقرون به صرفه تضمین می کند ، بدون هیچ هزینه تعجب آور یا هزینه های تماس.

آنها با Candela GentleMax Pro سریعترین و موثرترین لیزر موجود در بازار با هر مشتری رفتار می کنند. این لیزر با طول موج دو ، لیزرهای Alexandrite و ND: Yag را با هم ترکیب می کند و در یک ماشین قرار می گیرد. درمان هر رنگ پوست را آسان و ایمن می کند. علاوه بر این ، اسپری خنک کننده کرایوژن داخلی از پوست محافظت می کند و باعث می شود درمان ها کمتر از اپیلاسیون باشد.

اخبار مرتبط  سانا خواب در کالیفرنیا راه اندازی می شود

میلان لیزر فقط متخصصین پزشکی بسیار آموزش دیده را برای درمان مشتریان خود استخدام می کند. نظارت بر هر کلینیک مستقیماً توسط پزشک پزشکی دارای گواهینامه دولت انجام می شود و همه ارائه دهندگان خدمات درمانی این امر را انجام می دهند پزشکان مجاز Candela ، که به همراه گواهینامه پزشکی خود ، به طور گسترده ای برای استفاده از لیزر Candela آموزش دیده اند.

هر مشتری برای یکی از برنامه های پرداخت بدون بهره بدون هیچ بهره ای میلان لیزر تأیید شده است. دادن امکان پرداخت کامل به مشتریان یا استفاده از گزینه های پرداخت ماهانه و کم. مقرون به صرفه سازی لیزر موهای زائد برای مشتریان بیشتر.

اخبار مرتبط  Dial® به تلاشهای امداد FEMA COVID-19 متعهد شد و آمریکایی ها را به شرکت در کمپین اجتماعی #IWashMyHandsFor دعوت کرد

متخصصان لیزر موهای زائد در لیزر موهای زائد میلان با خوشحالی از داشتن پوستی صاف و بدون مو به همه لذت می برند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جدیدترین مکانهایشان ، ویژه برنامه های افتتاحیه بزرگ ، یا رزرو یک مشاوره و درمان رایگان ، به اینجا مراجعه کنید www.milanlaser.com

درباره لیزر موهای زائد میلان

دفتر مرکزی آن در اوماها ، نبراسکا. میلان لیزر بزرگترین شرکت لیزر موهای زائد در کشور است و هر ماه به رشد خود ادامه می دهد. میلان لیزر با نزدیک به 600 کارمند نه تنها یک ارائه دهنده برتر لیزر برای از بین بردن مو بلکه یک کارفرمای برتر نیز است. سوالات مربوط به کارشناسان ما یا به دنبال کسب اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.milanlaser.com/press.

مخاطب:
بتیا ترنر
لیزر موهای زائد میلان
914-309-1808
[email protected]

SOURCE لیزر موهای زائد میلان

لینک های مربوطه

www.milanlaser.com