TN Fireplace & Chimney صاحبان خانه را تشویق می کند که برای اطمینان از ایمنی گاز و جلوگیری از حوادث احتمالی هنگام تعطیلات ، اقدامات احتیاطی بیشتری انجام دهند.

قبل از آویزان كردن جوراب ساق بلند بر روی گوشته ، اطمینان حاصل كنید كه شومینه گازی از نظر نظم و ترتیب و خانه با ایمنی آماده شده است. کیت به صاحبان خانه پیشنهاد می کند برای کمک به تهیه شومینه های گازی و خانه ها برای تعطیلات ، این نکات را رعایت کنند:

  • اقدامات احتیاطی را با سیاهههای مربوط به گاز تهویه و بدون تخلیه انجام دهید: بسته به اینکه از سیاهههای مربوط به گازهای تهویه یا تورهای گاز بدون تخلیه استفاده می شود ، اقدامات احتیاطی مختلفی باید انجام شود. اگر چوب های بدون دریچه بیش از یک ساعت در حال سوختن هستند ، برای جایگزینی اکسیژن در یک خانه ، پنجره ای را ترک کنید. استفاده از شومینه گازی بدون دریچه را به کشش بیش از سه ساعت محدود کنید. هنگام استفاده از سیاهههای مربوط به تهویه گاز ، دمپر شومینه را در موقعیت باز قرار دهید تا هرگز بسته نشود. دودکش باز اجازه می دهد تا مونوکسیدکربن خارج شود.
  • خرید آشکارسازهای مونوکسیدکربن: قبل از استفاده از شومینه گازی مطمئن شوید که آشکارساز مونوکسیدکربن خریداری شده است. این گاز هنگام استنشاق می تواند کشنده باشد. داشتن انسداد در جلوی شومینه می تواند باعث جمع شدن این گاز در داخل خانه شود. نصب آشکارساز را در هر طبقه در نظر بگیرید.
  • صفحه های ایمنی را بررسی کنید: شومینه های گازی دارای یک صفحه محافظ روی شیشه هستند. این صفحات خطر سوختگی جدی را کاهش می دهد. مطمئن شوید صفحه ایمنی شما آسیب ندیده یا به خطر نیفتاده است.
  • به یک مانع حرارتی دو شیشه ای ارتقا دهید: موانع حرارتی دو جداره با دو صفحه شیشه ارائه می شود. یک لایه تهویه بین دو شیشه قرار دارد. یک سری فن های کوچک و ساکت ، هوای خنک را بین دو شیشه گردش می دهند تا شیشه بیرونی را در دمای مطمئن نگه دارند.
  • به مناطق ترخیص کالا توجه کنید: هدیه های پیچیده یا درختان کریسمس را نزدیک شومینه قرار ندهید زیرا بسیار قابل احتراق هستند. در کاغذ بسته بندی مواد افزودنی وجود دارد که در دماهای بسیار بالا می سوزد.
  • شومینه با تهویه مستقیم را انتخاب کنید: اگر تصمیم به خرید یک شومینه گازی جدید دارید ، خرید یک مدل با تهویه مستقیم را در نظر بگیرید. آنها با یک سیستم احتراق بسته طراحی شده اند ، به این معنی که گازهای احتراق مضر در داخل محصور می شوند و در مقابل در خانه آزاد می شوند.
اخبار مرتبط  SUNMI تبلت M2 MAX را برای کاربردهای شرکتی معرفی می کند

کیت گفت: “هیچ چیز مانند جمع شدن خانواده در کنار شومینه باعث تعطیلات نمی شود.” “اقدامات پیشگیرانه به شما کمک می کند تا خانواده خود را در هنگام ایجاد آن خاطرات در طول زندگی ایمن نگه دارید.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شومینه و دودکش TN یا تعیین وقت قبلی برای بازرسی یا تمیز کردن ، به https://tnchimney.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  شرکت ImmuCell در کنفرانس سرمایه گذار مجازی Virtual Partners Lytham Partners حضور خواهد داشت

درباره TN شومینه و دودکش
TN Fireplace & Chimney ، پیشروترین شرکت مراقبت از دودکش در شرق تنسی و یکی از سریعترین شرکتهای تولید دودکش در کشور است که در سال 2008 توسط تاسیس شد جاش کیت برای ارائه خدمات پیشرو در صنعت مبتنی بر فن آوری ، آموزش و یک خط کامل از گزینه های نگهداری ، تعمیر ، نصب ، تمیز کردن و بازسازی شومینه و دودکش. به عنوان یک تنسیپیمانکار دارای مجوز و حامی افتخار تنسی دو و میدانی ، شومینه و دودکش TN تیمی از تکنسین های بسیار آموزش دیده و فناوری پیشرفته را برای ارائه بالاترین سطح خدمات به مشتریان در سراسر کشور مستقر می کند ناکس، اندرسون، کلایبورن، کمپبل، مورگان، ضربه زدن، لودون، سویر و جفرسون شهرستانها برای اطلاعات بیشتر به https://tnchimney.com/ مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  چونگ کینگ یوبئی چین غربی باعث می شود فرد احساس کند در خانه است و با دنیای خارج ارتباط دارد

تماس با رسانه:
هدر ریپلی
روابط عمومی ریپلی
(865) 977-1973
[email protected]

SOURCE TN شومینه و دودکش

لینک های مربوطه

https://tnchimney.com