BIOTECON Diagnostics LyoKit را برای تشخیص PCR در زمان واقعی ضد مواد غذایی Aspergillus® برای صنعت آزمایش شاهدانه راه اندازی می کند

“با قانونی شدن فزاینده شاهدانه در ایالات متحده و سایر کشورها برای اهداف پزشکی و تفریحی ، محصولات شاهدانه به سرعت در دسترس تعداد زیادی از مصرف کنندگان قرار می گیرد. دقیقاً مانند صنایع غذایی و آشامیدنی ، تولیدکنندگان باید از الزامات تست نظارتی پیروی کنند تا اطمینان حاصل کنند که محصولاتشان برای مصرف مواد غذایی بی خطر هستند. آلودگی میکروبی ، چه به دلیل شرایط نامناسب رشد گیاه یا اقدامات بهداشتی نامناسب ، می تواند محصولات شاهدانه را در تمام مراحل تهدید کند: از کشت و تولید تا حمل و نقل و فرآوری. مصرف اصلی ترین آلاینده های میکروبی برای آزمایش حشیش ، که نمونه کارها ما ارائه می دهد ، شامل می شوند سالمونلا ، STEC ها و انتروباکتری، و همچنین گونه های بیماری زا ازآسپرژیلوس ”گفت دکتر کورنلیا Berghof-Jäger ، مدیر عامل BIOTECON Diagnostics.

“آزمونآسپرژیلوس در حشیش از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا برخی از گونه ها دوست دارند A. niger، A. fumigatus و A. flavus می تواند مایکوتوکسین تولید کند. این سموم می تواند مشکلات جدی در سلامتی ایجاد کند ، به خصوص برای افرادی که دارای نقص ایمنی هستند ، بنابراین در صورت استنشاق می توانند از آسپرژیلوز برونکوپلومونر آلرژیک رنج ببرند. با توجه به عدم آزمایش سریع برای آزمایش میکروبی روی حشیش به طور کلی ، و نیاز فوری به آزمایش روی حشیشآسپرژیلوس به طور خاص ، ما خوشحالیم که اکنون کیت قابل اعتماد و سریع خود را در بازار عرضه می کنیم. این طراحی شده است به طور کامل تمام مشخصات AOAC SMPR برای تشخیصآسپرژیلوس در محصولات حشیش و حشیش ، “ادامه داد دکتر Kornelia Berghof-Jäger.

اخبار مرتبط  هفته ملی وفل هدایای رسانه های اجتماعی با عنوان های 2020

“LyoKit برای ردیابیآسپرژیلوس غذااثبات تنها کیت استآسپرژیلوس در بازار لیوفیلیزه شده و با اکثر ابزارهای PCR در زمان واقعی سازگار است. با 20 سال دانش و تخصص در زمینه تجزیه و تحلیل مواد غذایی و آشامیدنی ، طبیعی بود که ما وارد صنعت تجزیه و تحلیل شاهدانه شویم. وقتی نوبت به انواع مختلف و پارامترهای آزمایش می رسد ، تداخل های آشکاری با صنایع غذایی و آشامیدنی وجود دارد. به طور خلاصه ، کیت با کیفیت بالا ، ساخت آلمان ، گزینه ای مناسب برای تشخیص خاص و حساس مالتی پلکس استآسپرژیلوس. در ترکیب با کیت StarPrep Two 8-Strip ما برای استخراج DNA ، خطر مهار اجزای ماتریس شاهدانه به حداقل می رسد ، که بدون در نظر گرفتن نوع نوع ، نتایج مطلوب را همیشه تضمین می کند. دکتر Kornelia Berghof-Jäger نتیجه گرفت.

ویژگی های اصلی تشخیص LyoKit ازآسپرژیلوس غذااثبات

  • چهار پارامتر در یک آزمون: A. flavus ، A. terreus ، A. niger و A. fumigatus : صرفه جویی در وقت در مقایسه با روش های سنتی کشت و مقرون به صرفه تر.
  • طراحی آسان به لطف معرفهای لیوفیلیزه شده.
  • بیشترین ویژگی: نتایج مثبت کاذب و منفی کاذب از مطالعه حذف شده اند.
  • دارای اعتبار در تمام ماتریسهای شاهدانه مربوطه ، از جمله شکلات ، خرسهای صمغی ، گلها ، تنتورها ، روغن ها ، پودرها ، شامپو و دانه ها. عدم مهار PCR.
  • تمام کنترل های مهم در این کیت وجود دارد: کنترل مثبت و منفی ، UNG و کنترل تقویت داخلی (CIA).
  • بیشترین حساسیت ، کمترین حد تشخیص (LOD): بین 5 تا 10 سویه باکتری ازآسپژیلوس در هر نمونه قابل تشخیص است.
  • 96 واکنش در هر کیت.
  • این دست در دست با کیت StarPrep Two در 8 کار می کند غذااثبات استخراج DNA ، بهینه شده برای توان بالا برای پردازش 96 نمونه در 45 دقیقه.
  • برای دبی کم تا متوسط ​​با استفاده از تک لوله و پیپت ، ما همچنین StarPrep Two Kit را ارائه می دهیم غذااثبات
  • آزمایشات برای استفاده در سیستم عامل LightCycler در دسترس است® 480 ، LightCycler® 96، AriaMx، Mx3005P، CFX96، QuantStudio ™ 5، Applied Biosystems ™ 7500 Fast، Dualo 32® R2.
اخبار مرتبط  بازار محصولات حذف استرچ مارک در طی سالهای 2020-2030 به 3 میلیارد دلار می رسد ، آینده بازار بینش در مطالعه جدید می گوید

درباره BIOTECON Diagnostics:

در BIOTECON Diagnostics ، چشم انداز ما این است که دائماً تلاش کنیم تا این سیاره را به مکانی بهتر و امن تبدیل کنیم. ما جهانی را تصور می کنیم که هیچ کس از غذا ، نوشیدنی یا محصولاتی که مصرف می کند بیمار نمی شود. داستان ما در پوتسدام آلمان واقع شده است و بیش از 20 سال پیش و در تلاش برای پایان دادن به بیماری های منتقله از غذا آغاز شد. امروزه ما به یکی از پیشگامان طراحی محصول برای تعالی در ایمنی غذا و نوشیدنی تبدیل شده ایم و همچنان به مناطق آزمایش جدید مانند صنعت شاهدانه گسترش می یابیم. . تیم ما از متخصصان بسیار آموزش دیده در ارائه سریع و ابتکاری راه حل های مولکولی درجه یک برای استخراج DNA / RNA و تشخیص طیف وسیعی از پارامترهای آزمون بر اساس PCR در زمان واقعی بسیار عالی هستند.

اخبار مرتبط  تهویه مطبوع Hisense به عنوان اولین محصول در جهان است که گواهینامه هوای تازه را از JQA دریافت می کند

BIOTECON Diagnostics – کارشناسان ایمنی مواد غذایی

برای همه سوالات رسانه ها ، لطفا با استفانی کرل ، مسئول ارتباطات / روابط عمومی تماس بگیرید: +49 (0) 331 2300-233 یا [email protected]

برای اطلاعات هر محصول ، لطفا با دکتر تماس بگیرید استیو واگنر، مسئول دم کردن محصولات ، نوشیدنی ها و حشیش: +49 (0) 152 241 183 54 یا [email protected]

BIOTECON تشخیص
هرمانسوردر 17
14473 پوتسدام – آلمان
تلفن: +49 (0) 331 2300-200
نمابر: +49 (0) 331 2300-299
پست الکترونیک : [email protected]
سایت اینترنتی : www.bc-diagnostics.com

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1337050/foodproof_Aspergillus_Detection_LyoKit_1.jpg
آرم: https://mma.prnewswire.com/media/1337051/BIOTECON_Diagnostics_Logo.jpg

SOURCE BIOTECON تشخیص