عصر جدید اعلام همکاری با تغذیه America® برای کمک به تأمین یک میلیون وعده غذایی به خانواده های نیازمند در این فصل تعطیلات

UNIVERSAL CITY ، کالیفرنیا، 20 نوامبر 2020 / PRNewswire / – پیش از اکران تئاتر آخر هفته شکرگذاری از کمدی جدید DreamWorks Animation The Croods: A New Age (بیرون چهارشنبه ، 25 نوامبر) ، یونیورسال پیکچرز با سازمان غیر انتفاعی Feeding America همکاری کرده است® برای یک مبارزات اساسی سه طبقه پیشگامانه به به تأمین یک میلیون وعده غذایی ** برای خانواده های نیازمند کمک کنید این فصل تعطیلات

ابتدا Universal این نسخه را راه اندازی می کند ابتکار اجتماعی #CroodsCare در توییتر. Croods همه چیز در مورد همسایگی خوب بودن است ، بنابراین طرفداران می توانند با استفاده از #CroodsCare توئیتی ارسال کنند ، همسایگان یا عزیزان خود را برچسب گذاری کنند. Universal برای هر توییت کمک مالی به فیدینگ آمریکا می کند. هر توییت با استفاده از #CroodsCare بین 23 نوامبر و 31 دسامبر سال 2020، به سمت تأمین حداکثر 500000 وعده غذایی برای خانواده های نیازمند خواهد رفت.

دوم ، جهانی جدید جدیدی را راه اندازی می کند هرچه بیشتر بدانید اعلامیه خدمات عمومی با حضور Croods و تشویق طرفداران برای کمک مالی مستقیم به فیدینگ آمریکا. هواداران می توانند مستقیماً به فیدینگ آمریکا در امریکا کمک کنند صفحه فرود “Croods Care” در وب سایت Feeding America. به ازای هر طرفداری که اهدا می کنید ، یونیورسال حداکثر یک کمک اهدا می کند 40000 دلار به عنوان بخشی از کمک مالی بیشتر استودیو به 100000 دلار به سازمان

سوم ، یونیورسال “میوه مجازی درایو ” در پلتفرم آنلاین بازی های ویدیویی بلاک باستر نینتندو ، عبور از حیوانات: افق های جدید. طرفداران بازی می توانند یک میوه مجازی به جزیره “Croods Cove” اهدا کنند ، که به بازیکنان امکان می دهد تا جهان The Croods: A New Age. (برای دسترسی به این جزیره ، بازیکنان می توانند از Dream Code: DA-1282-8266-2121 استفاده کنند.) هر قطعه میوه مجازی که به جزیره اهدا می شود بین 23 نوامبر و 31 دسامبر وعده های غذایی واقعی را که Universal به یک خانواده اهدا خواهد کرد ، تا 100000 وعده غذایی ترجمه می کند.

اخبار مرتبط  جمهوری موز "در همکاری با تحویل کالا خوب و رأی دادن" "برای یک جمهوری بهتر کار خواهد کرد"

“ما خوشحالیم که با Universal Pictures و The Croods: A New Age برای کمک به کاهش گرسنگی بسیاری از خانواده هایی که در زمستان امسال در سراسر کشور ما نیازمند هستند ، ” لورن بیدرون، معاون رئیس شرکت های مشارکتی در Feeding America. “در پی بیماری همه گیر COVID-19 و بیکاری گسترده ، ما تخمین می زنیم که بیش از 50 میلیون نفر در آمریکا ممکن است در این فصل تعطیلات به اندازه کافی غذا نخورند. ما از Universal ، DreamWorks Animation و ده ها میلیون کرودز هواداران آنجا برای کمک به همسایگان نیازمند ما هستند. ”

برای انیمیشن جهانی و DreamWorks ، مشارکت بین The Croods: A New Age و تغذیه با آمریکا کاملا مناسب بود. “The Croods: A New Age فیلمی است که قدرت ، قدرت و اهمیت خانواده را جشن می گیرد و به ما یادآوری می کند که کلمه “خانواده” بسیار فراتر از افرادی است که با آنها ارتباط داریم. ” مارگی کوه، رئیس جمهور ، انیمیشن DreamWorks. “همه ما بخشی از یک خانواده ملی ، یک خانواده انسانی هستیم و باید مراقب همدیگر باشیم. ما خوشحالیم که می توانیم برای کمک به امنیت و آسایش آسیب پذیرترین اعضای خانواده خود با فیدینگ آمریکا همکاری کنیم. خانواده آمریکایی در این فصل تعطیلات. ”

**آ 1 دلار کمک مالی کمک می کند تا حداقل 10 وعده غذایی که توسط فیدینگ آمریکا از طرف بانک های مواد غذایی عضو محلی تأمین می شود ، فراهم شود.

درباره تغذیه آمریکا®

تغذیه آمریکا بزرگترین سازمان رفع گرسنگی در است ایالات متحده. از طریق شبکه 200 بانک غذا و 60،000 انبار غذا و برنامه های غذایی ، ما سالانه بیش از 40 میلیون نفر غذا می دهیم. تغذیه آمریکا همچنین از برنامه هایی پشتیبانی می کند که از اتلاف مواد غذایی جلوگیری می کند و امنیت غذایی را در بین افرادی که خدمت می کنیم بهبود می بخشد. مردم را در مورد مسئله گرسنگی آموزش می دهد. و از قوانینی حمایت می کند که مردم را از گرسنگی محافظت می کند. به www.feedingamerica.org مراجعه کنید ، ما را در فیس بوک پیدا کنید یا ما را دنبال کنید توییتر.

اخبار مرتبط  128مین نمایشگاه کانتون از 15 تا 24 اکتبر بصورت آنلاین برگزار می شود

در باره The Croods: A New Age

Croods از سهم خطرناک و بلایای طبیعی خود جان سالم به در برده اند ، از جانوران ماقبل تاریخ پرشور تا زنده ماندن از پایان جهان ، اما اکنون آنها از بزرگترین چالش خود روبرو خواهند شد: یک خانواده دیگر

کرودز به مکان جدیدی برای زندگی نیاز دارد. بنابراین ، اولین خانواده ماقبل تاریخ در جستجوی مکانی امن تر برای تماس با خانه راهی جهان می شوند. هنگامی که آنها بهشتی کاملاً حصاری و دیواری را کشف می کنند که همه نیازهای آنها را برآورده می کند ، فکر می کنند مشکلاتشان حل شده است … به جز یک چیز. خانواده دیگری از قبل در آنجا زندگی می کنند: Bettermans.

Bettermans (با تأکید بر “بهتر”) – با خانه درختی پیچیده ، اختراعات شگفت انگیز و هکتارهای آبیاری محصول تازه – چند قدم بالاتر از Croods در نردبان تکاملی هستند. وقتی آنها Croods را به عنوان اولین میهمان خانه جهان می پذیرند ، طولی نمی کشد که اختلافات بین خانواده غار و خانواده مدرن افزایش می یابد.

درست زمانی که همه چیز گم شده به نظر می رسد ، تهدیدی جدید هر دو خانواده را به یک ماجراجویی حماسی خارج از دیوار ایمنی دیوار سوق خواهد داد ، تهدیدی که آنها را مجبور خواهد کرد تا اختلافات خود را بپذیرند ، از یکدیگر قدرت بگیرند و آینده ای مشترک را رقم بزنند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor دستگاه کمکی برای دکمه ها (LVT-261) ایجاد می کند

The Croods: A New Age ویژگی های استعداد صدای ستاره های بازگشت نیکولاس کیج به عنوان Grug Crood ، کاترین کینر به عنوان Ugga Crood ، اما استون به عنوان دختر آنها ، ایپ ؛ رایان رینولدز به عنوان دوست پسر ایپ ، گای ؛ کلارک دوک (وان حمام آب گرم) به عنوان Thunk و کلوریس لیچمن به عنوان گران ستاره های جدیدی به آنها ملحق می شوند پیتر دینکلجی (HBO بازی تاج و تخت) مانند فیل بترمن، لزلی مان (مسدود کننده ها) مانند امید بهتر، و کلی ماری ترنس (جنگ ستارگان: قسمت هشتم – آخرین جدی) به عنوان دختر آنها ، سحر.

این فیلم به کارگردانی جوئل کرافورد، که در چندین فیلم انیمیشن DreamWorks کار کرده است ، از جمله ترول ها و پاندای کونگ فو کار حق رای دادن ، و توسط تولید شده است مارک سوئیفت (Captain Underpants: اولین فیلم حماسی، ماداگاسکار 3: اروپا پرطرفدار)

درباره تصاویر جهانی

تصاویر جهانی بخشی از استودیوهای جهانی (www.universalstudios.com) است. Universal Studios بخشی از NBCUniversal است. NBCUniversal یکی از برترین شرکت های رسانه ای و سرگرمی در زمینه توسعه ، تولید و بازاریابی سرگرمی ، اخبار و اطلاعات برای مخاطبان جهانی است. NBCUniversal دارای پرتفوی ارزشمندی از شبکه های خبری و سرگرمی ، یک شرکت برتر فیلم سازی ، عملیات قابل توجه تولید تلویزیون ، یک گروه ایستگاه های تلویزیونی پیشرو و پارک های موضوعی مشهور در جهان است. NBCUniversal یکی از شرکت های تابعه شرکت Comcast است.

SOURCE تصاویر جهانی