درک آرکامبولت به بازاریابی VP در FoodScience Corp ارتقا یافت.

ویلیستون ، جانشین، 20 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت FoodScience (FSC) ، یک رهبر محلی در زمینه محصولات غذایی انسان و حیوانات خانگی از ارتقا درک آرکامبولت به معاون رئیس جمهور ، بازاریابی.

در این سمت جدید ، درک به عنوان عضوی از تیم اجرایی ، بازاریابی را در سراسر واحدهای تجاری Animal و Human هدایت خواهد کرد. یکپارچه سازی بازاریابی برای مشاغل حیوانات و حیوانات به ما این امکان را می دهد تا بهترین روش ها را به اشتراک بگذاریم ، کارآیی ایجاد کنیم ، یک فرآیند بازاریابی سازگار برای همه FoodScience ایجاد کنیم و به شناسایی و به اشتراک گذاری روندهای مشتری و مصرف کننده که کل تجارت را تحت تأثیر قرار می دهد ، کمک کنیم.

تامی جانسون، واحد تجارت مکمل های انسانی VP اظهار داشت: “من از همکاری با درک و کل تیم بازاریابی در زمینه تجارت مکمل های انسانی برای رشد و تعامل با مشتریان خود بسیار خوشحالم.” به طور مشابه ، سارا فیلیپس، واحد تجارت حیوانات VP گفت: “من بسیار خوشحالم که می بینم نقش درک به سود همه مارک های ما گسترش می یابد.”

اخبار مرتبط  برنامه نتایج iRobot برنامه نتایج سه ماهه سوم 2020

وی گفت: “تجربه بازاریابی درک بسیار گسترده است ، همچنین دستاوردهایی که وی برای FoodScience در 5 سال اول حضور در ما داشته است.” شارون روسی، مدیر عامل ، شرکت FoodScience. “رهبری درک از استراتژی بازاریابی FoodScience و فعال سازی آن برای ادامه رشد ما مهم است.” درک گفت: “من خوشبختانه در چندین مارک بزرگ منطقه ای و ملی در رده های مختلف کار کردم. این فرصت خوبی برای حمایت از رشد مارک های VetriScience و Pet Naturals در چند سال گذشته بوده است و من مشتاقانه منتظر هستم حمایت از برند آزمایشگاه DaVinci و جنبه انسانی تجارت ما. “

اخبار مرتبط  دانلود قسمت 33 سریال دل

شرکت FoodScience در سال 1973 در تاسیس شد Burlington VT، توسط گیدو و ماریا اورلندی که علاقه زیادی به کشف گزینه های طبیعی برای راه حل های سلامت انسان و حیوان داشتند. امروزه ، سطح بالایی از نوآوری و علم مبتنی بر شواهد ، بنیادی محکم از فرآیند تولید محصولات FoodScience را تشکیل می دهند. خط تولید FoodScience شامل آزمایشگاه های VetriSCIENCE® ، آزمایشگاه های DaVinci® ، PetNaturals® است. اکنون در نسل سوم عملیات خانوادگی ، نیروی کار FSC همچنان در دولت کوهستانی سبز که آنها خانه خود می نامند رشد می کند. FSC دو امکان دارد ، یکی در ویلیستون وی تی و دیگری در Colchester VT، با 175 کارمند ، 150 نفر از آنها محلی هستند ، برای تولید و بازاریابی محصولات غذایی.

اخبار مرتبط  نمایشگاه کانتون برای اولین بار در 63 سال به طور آنلاین برگزار می شود

درباره FoodScience
FoodScience® Corporation یک تجارت است که بر اساس حس هدف ، و میراث خانوادگی ما تأسیس شده است ورمونت ارزش ها نحوه تجارت ما را شکل می دهند. هدف ما در FoodScience کمک به شما و حیوان خانگی شما است که هر روز زندگی سالم تری داشته باشید. برای تحقق هدف خود ، ما محصولات نوین را تولید می کنیم ، تولید می کنیم و برای مردم و حیوانات خانگی عرضه می کنیم. FoodScience یک شرکت خصوصی است که در آن مستقر است ویلیستون ورمونت، نزدیک به 50 سال پیش تاسیس شد ، و اکنون در حال تولید نسل سوم خانواده است.

جینا والتر، مدیریت منابع انسانی
[email protected]؛ (802) 872-1973

SOURCE FoodScience Corporation

لینک های مربوطه

www.foodsciencecorp.com