Gerber Technology با ایده پردازی مجازی برای اولین بار آینده تولید پیشرفته و اتوماسیون را تعریف می کند

نیویورک، 20 نوامبر 2020 / PRNewswire / – در حالی که COVID-19 به شکل خرید ، کار و زندگی ما ادامه می دهد ، Gerber Technology بیش از 2200 متخصص از 90 کشور مختلف را به اولین رویداد ایده پردازی کاملاً مجازی و چند زبانه خود خوش آمد گفت. در طول این رویداد 3 روزه ، Gerber پیست های فردی برای مد و لباس ، مبلمان ، حمل و نقل ، تجهیزات محافظت شخصی (PPE) و صنایع علامت و گرافیک برگزار کرد تا بینندگان هر یک از شرکت کنندگان را در مورد بهترین روش ها ، دانش و فناوری مورد نیاز برای موفقیت در آنها ارائه دهد. صنعت خاص آنها

“وقتی بحران پیش می آید ، یک شرکت دو گزینه دارد ، واکنش پذیر می شود و منتظر زمان های بهتر می ماند ، یا از مشتریان خود به طور فعالانه حمایت می کند و برای موفقیت درازمدت به سرمایه گذاری ادامه می دهد. ما همچنان مشتری مداری خود را ادامه داده و سرمایه گذاری های زیادی در زمینه محصول انجام داده ایم و توسعه فناوری در سراسر سیستم عامل ما که در حال حاضر سود سهام را پرداخت می کند ” محیط اوبروی، مدیر عامل شرکت Gerber Technology ، در جلسه افتتاحیه. وی افزود: “ما همچنین از طریق آموزش و توسعه حرفه ای به سرمایه گذاری در تیم خود ادامه می دهیم ، كه این امر باعث می شود آنها در آینده شریك قوی تری برای مشتریان خود باشند.”

اخبار مرتبط  برندگان جایزه آلدو کرواتی نام های UniFirst 2020

دنباله روی از موفقیت خود است گروه ویژه PPE ابتکار عمل ، گربر اخیراً اعلام کرد تحول دیجیتال ابتکاری که به مشتریان کمک می کند تا در مکان تحول دیجیتال خود قرار بگیرند و به آنها امکان می دهد نقشه راه تحول موفقیت آمیز را اجرا کنند. در طول ایده پردازی امسال ، گربر با ارائه دیدگاه كامل در مورد هر یك از صنایع خود در دانش آموزان و ارائه دانش و ابزار ارزشمندی كه به آنها كمك می كند تحول دیجیتالی خود را تسریع كنند ، بر این ابتكار بنا نهاد.

در این رویداد ایده پردازی ، کارشناسان صنعت از سراسر جهان برای بحث در مورد وضعیت صنعت و چگونگی کمک فن آوری به چابک تر شدن شرکت ها ، حضور داشتند. شرکت کنندگان صنعت در جلسات دبورا وینسویگ تحقیقات Coresight ، شری باری از F.A.B.R.I.C ، کربی بهترین ساخت OnPoint ، میگل رودریگز از پدروسا و رودریگز ، توماس دیلیز از Bonneterie Chanteclair ، ارین برگ از Flex2Communicate ، باب فیلیپس از مبلمان Edgecombe ، بیل مک لولین مبلمان امروز ، و راجر لئونهارد مبلمان باست.

گفت: “رویداد ایده پردازی گربر امروز بسیار عالی بود.” استیو لامار از AAFA. “سخنرانی های عالی ، گفتگوی عالی با سخنرانان. ما بسیار افتخار می کنیم که AAFA می تواند بخشی از آن باشد.”

Ideation 2020 همچنین دومین مجمع اجرایی سالانه را تشکیل داد که بیش از 100 مدیر ارشد را در سراسر صنایع گرد هم آورد. در طول این رویداد روزانه ، مدیران بینش ارزشمندی در مورد اقتصاد جهانی به دست آوردند ، روندهای مربوط به سال 2021 را مورد بحث قرار دادند و با یک هیئت رهبری اندیشه شامل موری پیتز از پزشکی برلینگتون ، متیو والاس پروژه DXM ، ویتنی کاتکارت از 3DLOOK ، استفان لامار از AAFA ، و کیم گلاس از NCTO. این میزگرد توسط The Interline’s اداره می شد بن هانسون.

در طی این کنفرانس ، گربر همچنین از همکاری های جدید با Alvanon و Embodee خبر داد که به پیشرفت توسعه محصول کمک می کند و شرکت ها را قادر می سازد تا محصولات خود را با تلفیق تجارت الکترونیکی و تحویل محصول نهایی سریعتر از گذشته به بازار برسانند.

اخبار مرتبط  UpstartWorks و Rosmar Partner برای گسترش توزیع ایالات متحده Rosmar در ایالات متحده

“خوشحالیم که اعلام می کنیم که Embodee و Gerber Technology با مشارکت در ارائه راهی آسان به مشتریان خود در زمینه تولید آنلاین محصولات” ، بن سوسینسکی، معاون تولید در Embodee. “کاربران اکنون می توانند محصولات خود را در AccuMark® 3D و استفاده از آنها را در بستر وب ارکیده گسترش دهید ، جایی که آنها به راحتی می توانند انواع و اقسام محصولات خود را ایجاد کنند و همچنین برای تجارت و تجارت الکترونیکی آماده شوند. با استفاده از قدرت AccuMark 3D و Embodee سریعتر محصولات خود را ایجاد ، اصلاح ، ارائه و فروش کنید! “

اخبار مرتبط  صنعت برجسته چای در احیای روستاها در چائوژو چین نقش دارد

کنفرانس ایده پردازی امسال با حمایت مالی Kornit Digital ، Coresight Research ، 3DLOOK ، Colorkarma ، Elevate Textiles ، WhoPLM ، Pointcarre ، NCTO ، Alvanon ، SPESA و AAFA برگزار شد.

درباره فناوری Gerber
Gerber Technology ارائه دهنده نرم افزار و راه حل های اتوماسیون پیشرو در صنعت است که به مشتریان پوشاک و صنعتی کمک می کند تا فرآیندهای تولید و طراحی خود را بهبود بخشند و به طور موثرتری زنجیره تأمین را از توسعه و تولید محصول گرفته تا خرده فروشی و مشتری نهایی مدیریت و به هم متصل کنند. Gerber Technology با داشتن مشتری در 134 کشور جهان ، یک تیم جهانی متشکل از متخصصان پرشور برای پشتیبانی از شرکت های تولید پوشاک و لوازم جانبی ، تجهیزات حفاظت شخصی ، خانه و اوقات فراغت ، حمل و نقل ، بسته بندی و علائم و صنایع گرافیکی دارد.

بر اساس کانکتیکت در ایالات متحده آمریکا، Gerber Technology متعلق به AIP ، a نیویورکمبتنی بر ، شرکت سرمایه گذاری خصوصی جهانی که در بخش فن آوری تخصص دارد و بیش از 3.0 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت این شرکت محصولات خود را از مکان های مختلف در توسعه و تولید می کند ایالات متحده و کانادا و دارای قابلیت تولید اضافی در چین.

بازدید www.gerbertechnology.com برای اطلاعات بیشتر.

مخاطب: کیتی پیلت
تلفن: +1 860-896-6036
پست الکترونیک: [email protected]

منبع Gerber Technology

لینک های مربوطه

http://www.gerbertechnology.com