PURA کمپین بازاریابی مشارکت کنندگان کشاورزان کنف را آغاز می کند

این کمپین بازاریابی که امروز راه اندازی شده است بخشی از ابتکار عمل PURA است که اخیراً با نام تجاری سبک زندگی شاهدانه درگیر شده است.

همانطور که Sun-Maid کشمش مجرای فروش کشمش از بسیاری از کشاورزان کشمش است ، PURA قصد دارد مجرای فروش کنف از بسیاری از سازه های کنف باشد.

PURA اخیراً یک ارائه چندرسانه ای در مورد استراتژی کلی نام تجاری سبک زندگی کنفی خود منتشر کرده است و آقای Shibley بیشتر در مورد استراتژی نام تجاری سبک زندگی شاهدانه در یک مصاحبه ویدئویی توسط مدیر عامل Roadshow توضیح داده است.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor ابزاری اصلاح شده برای کاهش فشار پشت (BGF-2445) را اصلاح می کند

محور اصلی استراتژی سبک شاهدانه PURA یک ملک 72 هکتاری است که اخیراً خریداری شده است فارمرزویل ، تگزاس جایی که PURA قصد دارد با مدافعان مصرف کننده و سایر شرکتهای صنعت شاهدانه همکاری کند تا محصولات و خدمات مبتنی بر کنف قابل اثبات را بسازد که آگاهی بازار را از مزایای اقتصادی و زیست محیطی کنف گسترش می دهد.

PURA پیش از این همکاری استخراج شاهدانه دارویی و عصبی را با PAO Group، Inc (OTC Pink: PAOG) و همکاری بسته بندی با Alkame Holdings، Inc (OTC Pink: ALKM) اعلام کرده است که م componentsلفه های اصلی ابتکار نام تجاری تجاری سبک شاهدانه PURA هستند. .

اخبار مرتبط  گوشت های جرکی و خشک افزایش تقاضا را در طی قفل شدن کورون ویروس تجربه می کنند

برای دریافت آخرین به روزرسانی ها در ثبت نام کنید www.purationinc.com.

سلب مسئولیت / بندرگاه امن:

این نسخه خبری حاوی بیانیه های آینده نگرانه به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار است. این بیانیه ها منعکس کننده دیدگاه های فعلی شرکت در رابطه با رویدادهای آینده است که شامل خطرات و عدم اطمینان است. از جمله ، این خطرات شامل این انتظار است که هر یک از شرکتهای ذکر شده در اینجا به فروش قابل توجهی دست پیدا کنند ، عدم تحقق برنامه یا الزامات عملکرد قراردادهای شرکت ها ، وضعیت نقدینگی شرکت ها ، توانایی شرکت ها برای دستیابی به قراردادهای جدید ، ظهور رقبا با منابع مالی بیشتر و تأثیر قیمت گذاری رقابتی. با توجه به این عدم اطمینان ، ممکن است رویدادهای آینده نگر اشاره شده در این نسخه رخ ندهد. این اظهارات توسط سازمان غذا و دارو ارزیابی نشده است. این محصولات برای تشخیص ، معالجه ، مداوا یا جلوگیری از بیماری نیستند.

اخبار مرتبط  Planet Hollywood Resort & Casino اکنون باز است

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1339939/Puration_Sun_Maid.jpg

مخاطب:

Puration ، Inc.
برایان شیبی،
[email protected]
(800) 861-1350

SOURCE Puration، Inc.