RV Retailer اولین کلاس مدیر کل را از دانشگاه RV Retailer فارغ التحصیل می کند

FORT LAUDERDALE ، فلوریدا، 20 نوامبر 2020 / PRNewswire / – در یک شام جشن 17 نوامبر که در سان آنتونیو ، تگزاس، کلاس افتتاحیه مدیران کل فعلی و آینده RV خرده فروش از برنامه مدیر کل انجام شده توسط RV Retailer LLC فارغ التحصیل شدند.

یک جز component از آنچه است Ft. لودردیل ، فلوریدا.شرکت مرکزی با نام RV Retailer University (RVRU) ، برنامه GM یک سال پیش برای شناسایی و توسعه استعدادهای برتر از رده های شرکت اجرا شد.

رئیس و مدیرعامل RV خرده فروش اظهار داشت: “ما به توسعه رهبران آینده متعهد هستیم زیرا به طور مداوم رد پای 35 فروشگاه خود را در 9 ایالت در سراسر کشور گسترش می دهیم.” جون فراندو. “برنامه GM رهبران فعلی و آینده ما را با آموزش گسترده در زمینه رهبری و همه رشته های تجاری RV از فروش تا خدمات مشتری به چالش می کشد. ما قصد داریم به طور چشمگیری برنامه های دانشگاه RV Retailer University خود را به عنوان تعهد به سرمایه گذاری در توسعه و آموزش خود گسترش دهیم. مردم.”

با یک سمینار ساده بعد از ظهر اشتباه گرفته نشود ، برنامه GM RVRU دارای یک برنامه درسی یک ساله و جامع است که شامل آموزش فشرده رهبری و کلیه عملکردهای اصلی در یک نمایندگی RV است. کلاس برای برقراری ارتباط با رهبری شرکت و مشارکت در کارگاه های حضوری هر سه ماه یک بار در یک فروشگاه خرده فروشی RV دیگر برگزار می شود.

خارج از محیط کلاس ، به “دانش آموزان” پروژه ها و یادگیری های کلیدی داده می شود تا در محیط کار خود استفاده کنند. این برنامه برای فراهم کردن میزبانی از رهبران آینده برای مقابله با چالش شبکه مستمر در حال گسترش فروشگاه ها در یکی از سریعترین گروه های فروش RV در ایالات متحده ساخته شده است.

پیشگام RVRU است تیلور الیوت، مدیر منابع انسانی RV Retailer ، که گفت برنامه GM “نشان دهنده ارزش اصلی شرکت برای سرمایه گذاری در مردم ما است.”

وی اذعان داشت: “این یک سرمایه گذاری بزرگ است.” “ما از آنها می خواهیم كه وقت خود را سرمایه گذاری كنند و ما نیز به نوبه خود در طی یك سال وقت خود را صرف آنها می كنیم زیرا برای ما بعنوان خرده فروش RV ، ارزش اصلی ما سرمایه گذاری برای مردم ما است. این چیزی است كه برای ما بسیار مهم است ، و برای انجام صحیح آن نمی تواند یک برنامه یک روزه باشد بلکه باید برنامه ای باشد که در طول سال اتفاق بیفتد و ما واقعاً وقت بگذاریم تا بنشینیم و این تیم را آموزش دهیم و آموزش دهیم و توسعه دهیم. زمان می برد. ”

الیوت با اشاره به برنامه های عملی دانش آموزان برای اجرای در مکان های خرده فروشی مربوطه ، برنامه GM را به عنوان “برنامه تعاملی” توصیف کرد که شامل “تمرین و کاربرد در زمان واقعی” است. سپس نتایج برنامه های عملی توسط هر دو مدرسان و دانشجویان تجزیه و تحلیل می شود.

الیوت خاطرنشان کرد: “این واقعاً حلقه بازخورد لازم را به آنها می دهد.” من فکر می کنم آنها به همان اندازه که از دوره هایی که ما تدریس می کنیم ، از حضور در اتاق با هم و ایجاد چنین روابطی بهره مند می شوند ، ”

به دلیل این تعامل ، وی اشاره کرد که دانش آموزان به گروه همسالان خود تبدیل می شوند و دانش آموزان نیز به یک تیم واقعی تبدیل می شوند که هرکسی می تواند از دیگری برای راهنمایی و پشتیبانی بخواهد.

وی گفت: “این یکی از مهمترین بخشهای این امر این است که ما تیم خود را متصل می کنیم. ما استعدادهای برتر خود را از سراسر کشور به هم متصل می کنیم و در واقع تیمی از رهبران را تشکیل می دهیم که نمایانگر همه زمینه های کسب و کار ما هستند.” .

الیوت و فراندو بر آن تأکید کردند ، یک م Aلفه اصلی این برنامه این است که این آموزش توسط مدیران و رهبران ارشد RV Retailer هدایت می شود.

فراندو گفت: “كل تیم ارشد ارشد RV خرده فروش ما کلاسها را اداره می كنند و برای راهنمایی و پشتیبانی در آنجا حضور دارند كه نشان دهنده اهمیت این برنامه است و سرمایه گذاری در رهبران ما به RV خرده فروش است.”

علاوه بر دانش آموزان اضافی که برنامه GM را می گذرانند – کلاس دوم قبلاً آغاز شده است – برنامه های آینده RVRU شامل برنامه های تخصصی متمرکز بر جنبه های منتخب عملیات فروشنده مانند خدمات و امور مالی ، بلکه برنامه های خود توسعه نیز می باشد.

الیوت توضیح داد: “ما باید رشد رهبران را به عهده بگیریم تا این فروشگاه ها را هدایت کنیم ، اما یکی از اولین مواردی که ما شناسایی کردیم این است که ما در همه زمینه های کسب و کار خود به رهبری و توسعه استعداد نیاز داریم.” “بنابراین ، ما واقعاً برنامه مدیر خدمات خود را در ماه دسامبر آغاز خواهیم کرد. سپس ، در سال 2021 ، ما بر روی یک برنامه توسعه تکنسین در کلاس جهانی تمرکز می کنیم.

وی ادامه داد: “ما یک سری برنامه های اضافی داریم که در حال برنامه ریزی هستیم ، اما ما می خواهیم برای توسعه آنها وقت بگذاریم زیرا مهمترین قسمت کار ما توسعه و سرمایه گذاری در مردم در همه سطوح است و آنها را برای رهبران آینده آماده کنید. “

“مهم است که همه استعدادهای ما در همه سطوح ببینند که برای موفقیت شرکت ما چقدر مهم هستند. و تنها راهی که می توانیم انجام دهیم سرمایه گذاری در همه آنها است و اطمینان حاصل کنیم که آنها می توانند با این کار حرفه ای خوبی داشته باشند ما و در هر عملکردی که هستند انجام دهند. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاغل در RV Retailer لطفا به این آدرس مراجعه کنید: https://rvretailer.net/careers/.

درباره RV Retailer، LLC
RV Retailer، LLC یک شرکت خرده فروشی پیشرو در RV در است ایالات متحده با تمرکز بر ارائه یک تجربه برجسته برای مشتریان وسایل نقلیه تفریحی در فروش ، خدمات و قطعات و خدمات مالی جدید و استفاده شده از مشتری. خرده فروشی RV دارای 35 فروشگاه RV در است آریزونا، کلرادو، فلوریدا، آیووا، میسوری، نیویورک، کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، و تگزاس. مارک های فروشگاهی منطقه ای عبارتند از: RV One Superstores ، Motor Home Specialist ، ExploreUSA ، Sonny’s Camp-N-Travel ، Cousins ​​RV ، Camper Clinic ، Lifestyle RVs و Tom’s Camperland که طیف گسترده ای از مارک های RV جدید و دست دوم را با هزاران RV به فروش می رسانند در موجودی

RV Retailer توسط هم بنیانگذاران هدایت می شود جون فراندو، مدیر ارشد اجرایی و رئیس جمهور ، و جان ریزو، معاون اجرایی رئیس جمهور ، مدیر ارشد مالی و خزانه دار. جون فراندو و جان ریزو در ساخت بزرگترین خرده فروش خودرویی آمریکا از ابتدا تا به حال نقش مهمی داشتند 20 میلیارد دلار در درآمد تیم رهبری RV Retailer بیش از 250 سال تجربه صنعت خودرو و RV خرده فروشی دارد.

SOURCE RV Retailer، LLC

لینک های مربوطه

https://rvretailer.net

اخبار مرتبط  ریحانا پوست زیادی را راه اندازی می کند