مک کورمیک افزایش سود سه ماهه را اعلام کرد

دره شکار ، مادر.، 20 نوامبر 2020 / PRNewswire / – هیئت مدیره McCormick & Company ، Incorporated (NYSE: MKC) امروز افزایش سود سهام سه ماهه را از 0.62 دلار به 0.68 دلار به ازای هر سهم از سهام مشترک آن ، که به صورت تقسیم شده تنظیم می شود 0.34 دلار در هر سهم برای انعکاس تقسیم سهام 2 برای 1 که موثر است اول دسامبر، 2020. سود سهام قابل پرداخت است 11 ژانویه 2021 به سهامداران سابقه 31 دسامبر، 2020. این علامت 35 استهفتم سال متوالی که شرکت سود سه ماهه خود را افزایش داده است. در 0.68 دلار، سود سه ماهه دو برابر مبلغ پرداختی در سال 2013 است.

لورنس ای. کورزیوس، رئیس ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ، گفت: “تمرکز ما بر رشد پایدار بلند مدت بی وقفه است. ما اطمینان داریم که استراتژی های ما مک کورمیک را به جلو سوق می دهد و ارزش سهامداران را بیشتر می سازد. ما به سابقه طولانی خود در بازگرداندن پول نقد به سهامداران متعهد هستیم. و من خوشحالم که از افزایش سود سهام دیگر خبر می دهم. ” مک کورمیک از سال 1925 هر ساله سود سهام پرداخت می کند.

اخبار مرتبط  یک نمایشگاه ساز موسیقی که باید برای رونق بخشیدن به تجارت از آن دیدن کرد

درباره مک کورمیک

McCormick & Company، Incorporated یک رهبر جهانی در زمینه عطر و طعم است. با بیش از 5 میلیارد دلار فروش سالانه در 150 کشور و سرزمین ، ما ادویه جات ترشی جات ، ادویه جات ترشی جات ، ادویه جات ترشی جات و سایر محصولات خوش طعم را به کل صنایع غذایی از جمله کانال های تجارت الکترونیکی ، مواد غذایی ، تولیدکنندگان مواد غذایی و مشاغل خدمات غذایی توزیع می کنیم ، به بازار عرضه و توزیع می کنیم. مشهورترین مارک های تجاری ما با ثبت علائم تجاری عبارتند از McCormick ، ​​French’s ، Frank’s RedHot ، Stubb’s ، OLD BAY ، Lawry’s ، Zatarain’s ، Ducros ، Vahiné ، Schwartz ، Kamis ، Kohinoor ، DaQiao ، Club House ، Airplane و Gourmet Garden. هر روز ، مهم نیست که از کجا و چه چیزی می خورید یا می نوشید ، می توانید از غذایی با طعم مک کورمیک لذت ببرید.

اخبار مرتبط  دانلود قسمت 40 سریال دل

مک کورمیک در سال 1889 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در هانت ولی ، مریلند ایالات متحده آمریکا است ، با توجه به اصول ما هدایت می شود و به هدف ما – ایستادن با هم برای آینده عطر و طعم متعهد است. مک کورمیک A World United by Flavour را تصور می کند که در آن سالم ، پایدار و خوشمزه دست به دست هم دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.mccormickcorporation.com مراجعه کنید یا McCormick & Company را در توییتر ، اینستاگرام و LinkedIn دنبال کنید.

اخبار مرتبط  مخترعین InventHelp برای کاربرانی که دارای اثر انگشتهای طولانی هستند ، کمک پیام کوتاه را توسعه می دهند.

برای اطلاعات تماس بگیرید:

ارتباطات شرکتی:
لوری رابینسون (410) 527-6004 یا [email protected]

روابط سرمایه گذار:
کسی جنکینز (410) 771-7140 یا [email protected]

SOURCE McCormick & Company، Inc.