غذاهای Smithfield Foods کمک اهدائی 80،000 پوندی پروتئین برای بیست و چهارمین دوره سالانه غذا و فاند درایو ماراتن Mayflower

مسابقه ماراتن Mayflower یک مسابقه سالانه 57 ساعته غذا و فاند است که امسال از 20 تا 22 نوامبر برگزار می شود. اعضای انجمن می توانند مستقیماً از وسیله نقلیه خود در چهار مکان در آن طرف کمک کنند جنوب ویرجینیا که در همپتون، ساحل ویرجینیا، Yorktown، و سافولک. تمام کمکهای غذایی و پولی که در طول آخر هفته جمع آوری شده به سود ویرجینیا شبه جزیره فودبانک و فودبانک خواهد بود جنوب شرقی ویرجینیا و ساحل شرقی ، که غذا را به سرعت به خانواده های نیازمند این شکرگذاری جمع آوری و توزیع می کند.

وی گفت: “ما از Smithfield Foods بسیار سپاسگزاریم که به خاطر مشارکت سخاوتمندانه در برنامه غذایی Mayflower Marathon کمک کرد. کارن جوینر، مدیر ارشد اجرایی بانک غذا شبه جزیره ویرجینیا. “این کمک مالی نقشی اساسی در توانایی ما در ایجاد امید و تغذیه برای خانواده هایی در این شبه جزیره بزرگ که دچار عدم امنیت غذایی هستند ، خواهد داشت.”

“برای سالها، اسمیت فیلد یک شریک بسیار ارزشمند در مبارزه با ناامنی غذایی ما بوده است ، و ما از آنها متشکریم که دوباره به ما پیوستند – خصوصاً در چنین سال سختی “. روت جونز نیکولز، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی بانک غذا از جنوب شرقی ویرجینیا و ساحل شرقی. “با کمک اسمیت فیلد ، ما قادر به تهیه وعده های غذایی سالم برای تغذیه خانواده ها ، شکوفایی و چشم انداز آینده روشن تر هستیم.”

اخبار مرتبط  تعادل بنیانگذار طبیعت در بیانیه رسمی به خوش بینی پیرامون COVID-19 می پردازد

با درک زمان افزایش نیاز به بانکهای غذایی آمریکا در طول پاسخ این کشور به COVID-19 ، اسمیت فیلد حمایت از جوامع محلی را در سال 2020 از طریق کمک از طریق ابتکار عمل امداد برای رفع گرسنگی ، کمک به خانه های گرسنه اولویت قرار داده است. در ماه سپتامبر ، این شرکت موفق شد 40 میلیون وعده پروتئین به بانک های غذایی عضو Feeding America® در سراسر ایالات متحده اهدا کند.

“به عنوان یکی از حامیان طولانی مدت درایو غذای Mayflower Marathon ، اسمیت فیلد متعهد به کمک به همسایگان ما در سراسر کشور است جنوب شرقی ویرجینیا با این سهم “، گفت جاناتان تامس، مدیر ابتکارات خیرخواهانه Smithfield Foods. “بدون شک تعطیلات شکرگذاری امسال برای بسیاری متفاوت خواهد بود ، و ما امیدواریم که این اهدا پروتئین به نفع کسانی باشد که در این اوقات دشوار با گرسنگی دست و پنجه نرم می کنند.”

برای کسب اطلاعات در مورد اسمیتفیلد ابتکار کمک به خانه های گرسنه و لیستی از رویدادهای اهدای آینده ، به smithfieldfoods.com/helpinghungryhomes مراجعه کنید.

درباره غذاهای Smithfield
دفتر مرکزی این دفتر از سال 1936 در اسمیتفیلد ، ایالت واشنگتن واقع شده است ، یک شرکت غذایی آمریکایی با ریشه های کشاورزی و دامنه جهانی است. 40،000 کارمند ایالات متحده و 15،000 کارمند اروپایی ما به تولید “غذای خوب. با مسئولیت پذیری …” اختصاص داده اند و ما را به یکی از برترین شرکتهای تولید پروتئین در جهان تبدیل کرده اند. ما بیش از دو دهه است که استانداردهای پایداری را ارائه می دهیم ، از جمله بسیاری از صنایع ، مانند تعهد بلند پروازانه ما برای کاهش 25 درصدی تأثیر کربن تا سال 2025. ما به قدرت پروتئین برای پایان دادن به ناامنی غذایی اعتقاد داریم و صدها میلیون اهدا کرده ایم وعده های غذایی برای همسایگان نیازمندمان. Smithfield دارای مجموعه ای از مارک های نمادین با کیفیت بالا ، مانند Smithfield Smith ، Eckrich® و Nathan’s Famous® ، و بسیاری دیگر است. برای اطلاعات بیشتر ، به www.smithfieldfoods.com مراجعه کنید و با ما در Facebook ، Twitter ، LinkedIn و Instagram ارتباط برقرار کنید.

اخبار مرتبط  راهنمای جدید برای والدین احتمالی و جدید توصیه می کند Be Tech-Wise و Baby باشید!

درباره بانک غذا شبه جزیره ویرجینیا
از سال 1986 ، شبه جزیره ویرجینیا فود بانک کمک به رفع گرسنگی در شهرهای همپتون، نیوپورت نیوز، پوکوسون، و ویلیامزبورگ، و شهرستانها از جیمز سیتی، گلوستر، ماتیوز، متاسفم، و یورک فودبانک نه تنها در زمان سختی به همسایگان نیازمندمان کمک می کند ، فودبانک نقش اصلی را در پاسخگویی به بلایا بازی می کند. Foodbank با حمایت بیش از 200 آژانس و برنامه عضو ، بیش از 178 میلیون وعده غذایی به خانواده هایی که دچار عدم امنیت غذایی هستند ارائه داده است. فودبانک عضوی افتخارآمیز در فیدینگ آمریکا ، فدراسیون بانک های غذایی ویرجینیا و یونایتد وی شبه جزیره ویرجینیا است. بانک غذا ویرجینیا پنیسولا 14 سال متوالی از Charity Navigator رتبه 4 ستاره کسب کرده است. چشم انداز ما الهام بخشیدن از طریق هدایت تلاش برای یک جامعه بدون گرسنگی و دارای تغذیه مناسب است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، از طریق سایت اینترنتی www.hrfoodbank.org ، Facebook و Twitter از ما بازدید کنید.

اخبار مرتبط  بطری های کریستالی عالی با الهام از STEM و بسته بندی زیست محیطی و پایدار ، Benigna Parfums را به یک مارک عطر لوکس جدید جذاب تبدیل کرده است که توجه شما را به خود جلب خواهد کرد انگلیسی انگلیسی انگلیسی espaà ± ol espaà ± ol آمریکای لاتین - espaà ± ol Français Français Brazil - Português

درباره بانک غذا از جنوب شرقی ویرجینیا و ساحل شرقی
برای تقریبا 40 سال ، Foodbank از جنوب شرقی ویرجینیا و ساحل شرقی بیش از 350 میلیون وعده غذایی برای افراد جامعه ما که گرسنه هستند فراهم کرده است. ما از طریق برنامه ها ، امکانات و شبکه گسترده شرکای اجتماعی خود ، روزانه برای بسیاری “گرسنگی را از بین می بریم”. با این حال ، ما می فهمیم که کار فعلی ما گرسنگی افراد را در کوتاه مدت برطرف می کند. این به علل اصلی که افراد را مجبور می کند بارها و بارها به انبار غذا بازگردند ، برطرف نمی شود. این درک منجر به ایجاد یک برنامه استراتژیک 3 ساله با هدف حرکت شده است جاده های همپتون نزدیک به دستیابی به مأموریت از بین بردن گرسنگی برای کسانی که به آنها خدمت می کنیم – نه تنها برای روز یا هفته ، بلکه برای یک عمر. برای کسب اطلاعات به روز در مورد فودبانک ، به www.foodbankonline.org ، Facebook ، یا مراجعه کنید توییتر.

SOURCE Smithfield Foods، Inc.

لینک های مربوطه

www.smithfieldfoods.com