نام تجاری جدید مراقبت از دهان ، مأموریت Grin Natural برای ‘اشتراک یک گرین’

پیاده کردن، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – امروز ، Grin Natural – یک برند مراقبت از دهان طبیعی NZ که به تازگی وارد آمریکا شده است ، “ما یکی هستیم” را راه اندازی کرده است – یک اشتراک ، یک ابتکار را به همه جامعه آنلاین خود راه اندازی کنید.

در ادامه تا روز مادر ، گرین از مردم در ایالات متحده و از سراسر جهان می خواهد تا پیام عشق ، امید و همراهی را در این مدت فوق العاده که اکنون در آن زندگی می کنیم به اشتراک بگذارند.

هر پیام ایجاد شده با استفاده از برچسب # مشرقین، گرین یک مسواک دوستدار محیط زیست را به کودک نیازمند اهدا می کند ، بنابراین هر پیام برای کسانی که به آن نیاز بیشتری دارند ، مزیت ملموس می کند.

خیر اجتماعی بخشی از اخلاق گرین است و تنها یکی از دلایلی که آنها در پنج سال ارائه مراقبت های شفاهی مدرن در این مدت حمایت های زیادی را انجام داده اند. اخیراً ، گرین با دوازده مارک مصرف کننده دیگر در این کشور به نیروهای پیوست نیوزلند برای اهدا تقریباً ایالات متحده 200000 دلار ارزش مراقبت از بسته ها را به کارکنان مراقبت های بهداشتی مقدم جبهه ، فقط یک هفته برای شروع کار می برد.

اخبار مرتبط  گویا 400000 پوند غذا در خانواده های نیویورک و نیوجرسی توزیع می کند

تارا قهوهای مایل به زرد، بنیانگذار گرین با هدف اصلی ترین آنها اشتراک دارد ما یکی هستیم کمپین “این بسیار ساده و خالص است ، ما می خواهیم کارهای خوبی انجام دهیم که یک تفاوت ، “تارا می گوید

“ما معتقدیم که یک مارک می تواند در جهان وجود داشته باشد و ثابت کند که مورد نیاز همه است ، زیرا می تواند برای جامعه ارزش ایجاد کند ، و نه فقط محصول خوبی را ارائه دهد. وقتی ما گرین را بنیان گذاشتیم ، پیشنهاد دادیم ‘بودنبرای شما بهتر است ، برای جامعه بهتر و بهتر است محیط’. در غیر این صورت ، آنچه ما انجام می دهیم بی معنی است. “

برای اطمینان از رسیدن برس های اهدایی به آنهایی که نیاز بیشتری دارند ، گرین مفتخر است اعلام کند که آنها با یونیسف همکاری کرده اند و تلاش می کنند محصول اهدا شده را به افراد و جوامع مورد نیاز خود توزیع کنند.

اخبار مرتبط  شرکت Natura & Co ضرب و شتم انتظارات بازار و عملکرد بازار جهانی CFT که نتیجه نتایج دیجیتالی است ، بهتر عمل می کند

[QUOTE FROM UNICEF ABOUT COMING ON BOARD FOR THIS INITIATIVE]

گرین اظهار داشت که یکی از عوامل مؤثر در این ابتکار ، توسط دو دانشجوی مستقر در ایالات متحده برانگیخته شده است.

“وقتی برای اولین بار از دو ماه پیش وارد بازار ایالات متحده شدیم ، نامه ای از دو دانش آموز دوره متوسطه دریافت کردیم، کلر و الوا، در مورد پروژه رفاه عمومی آنها ، و آنچه که آنها امیدوار بودند برای کودکان در وضعیت همه گیر جهانی انجام دهند. ما به شدت جابجا شدیم و تصمیم گرفتیم بلافاصله به تماس این پروژه رفاهی با ما پاسخ دهیم “ما یکی هستندپروژه، “می گوید تارا

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.grinnatural.com/weareone مراجعه کنید

کمی درباره پوزخند:

Grin Natural یک است نیوزلند برند مراقبت از دهان که معتقد است همه مستحق دسترسی به مراقبت های بهداشتی و ایمن تر و پایدار دهان هستند.

اخبار مرتبط  Diageo صندوق بازیابی 100 میلیون دلار را برای کمک به میهمانان و کافه ها به مشتریان استقبال می کند که پس از تعطیل شدن به مشتریان بازگردند

در گرین ، ما با این اصل زندگی می کنیم که “برای شما بهتر ، بهتر برای جامعه و بهتر برای محیط زیست”. این پنجمین سال از پیشرفت Grin است ، و ما از اینکه گروهی از حامیان خود را داریم که به عنوان “ناخالص” شناخته می شوند ، هیجان زده هستیم. ما از اینكه در بازار آمریكا راه اندازی شده ایم هیجان زده هستیم و نمی توانیم منتظر دیدار همه شما باشیم. ما امیدواریم که همه شادی و انرژی مثبت گرین را به آمریکایی خود منتقل کنیم دوستان.

ما همچنین سپاسگزاریم که شرکای دیگری در طول سفر از ما حمایت می کنند. به عنوان مثال شریک دیجیتال ما Yeahmobi کمک می کند تا گرین به راه اندازی شود ایالات متحده در یک دوره بسیار کوتاه بدون کمک آنها ، ما نمی توانیم به سلامتیان ما در ایالات متحده سلام بگوییم به سرعت.

Grin Natural Online:

اینستاگرام:grinnatural #grinnatural | فیس بوک:grinnatural #grinnatural | وب سایت: grinnatural.com

منبع طبیعی طبیعی

لینک های مربوطه

http://www.grinnatural.com/