خاله میلی’s® 1 کربوهیدرات خالص و نان های ارگانیک را معرفی می کند و ساندویچ ها را به سطح بعدی می رساند

چه ارگانیک را انتخاب کنید ، چه کربوهیدرات را می شمارید یا می خواهید وزن خود را کنترل کنید ، یک نان زنده با طعم عالی برای سبک های مختلف زندگی وجود دارد. کیفیت و خوبی در صف نان زنده برای حمایت از اهداف سالم ایجاد شده است. با استفاده از یک کربوهیدرات خالص در هر قطعه ، Live Carb Smart یک کربوهیدرات کم خالص برای کسانی است که کربوهیدرات را می شمارند. Live Organic یک محصول ارگانیک از مزرعه به سفره دیگر است که دارای بسته بندی از طریق منابع زیستی برای افرادی است که برای برخی یا کل غذای خود مواد ارگانیک انتخاب می کنند.

اخبار مرتبط  RealEats با افزایش سرمایه 2.8 میلیون دلاری تعهد خود را به آینده غذایی سالم تر افزایش می دهد

ج اظهار داشت: “نان های زنده جدید ما نان هایی هستند که می توانید احساس خوبی داشته باشید.” بون پاپ، معاون اجرایی استراتژی برند در نانوایی های خاله میلی. “در داخل و خارج ، برای شما چشیدن بهتر و بهتر است. این برای خانواده عمه میلی بسیار مهم است.”

علاوه بر کم کربوهیدرات بودن ، هر تکه نان Live Carb Smart Aunt Millie منبع بسیار خوبی از فیبر ، کتو دوستانه ، گیاهی است و حاوی شربت ذرت با فروکتوز بالا نیست. خط تولید Carb Smart شامل انواع نان سفید ، گندم و 5 دانه است.

نان Live Organic به صورت خانوادگی ، خانواده پخته و بسته بندی پایدار تهیه می شود. با هر مرحله ، نانوایی روابط بین محیط ، تولیدکنندگان ، نانوایان و مصرف کنندگان را پرورش می دهد. USDA Organic دارای گواهی USDA ، خط تولید Live Organic شامل گندم کامل ، 100٪ گندم کامل ، دانه های باستانی و نان های سفید است.

اخبار مرتبط  La Fête du Rosé برای اهدا مبلغی بالغ بر 50،000 دلار * به رنگ تغییر و صندوق ریشه ها

پاپ می افزاید: “عمه میلی به ارتباط کامل با مشتریان ما به سالم ترین شکل اهمیت می دهد. ما از ابتدا تا انتها با مسئولیت اجتماعی و زیست محیطی نان تهیه ، پخت و بسته بندی می کنیم تا خانواده ها بتوانند بهترین زندگی خود را داشته باشند.”

عمه ملی نانوایی در سال 1901 تاسیس شد ، یک شرکت خانوادگی است که دفتر مرکزی آن در فورت وین ، ایندیانا. با فعالیت در پنج نانوایی در سه ایالت ، بسیاری از مارک های این شرکت در سراسر کشور توزیع شده است ایالات متحده با توزیع اولیه در غرب میانه. خاله ملی بزرگترین تأمین کننده نان ، نان ، رول و سایر محصولات نانوایی به فروشگاه های مواد غذایی ، رستوران ها ، مدارس و توزیع کنندگان خدمات غذایی است. برای اطلاعات بیشتر ، از جمله فرصت های عمده فروشی برای خرده فروشان و رستوران ها ، به سایت AuntMillies.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  AX PRO از هایک ویژن - یک راه حل کامل برای سیستم های هشدار بی سیم

منبع نانوایی های خاله میلی

لینک های مربوطه

https://www.auntmillies.com