حمام تختخواب و تحقیقات فراتر از وکلای قبلی لوئیزیانا: Kahn Swick & Foti، LLC از افسران و مدیران Bed Bath & Beyond Inc تحقیق می کند.

نیواورلان، 20 نوامبر 2020 / PRNewswire / – دادستان کل سابق لوئیزیانا، چارلز سی. فوتی ، جونیور ، اسک، یکی از شرکای شرکت حقوقی Kahn Swick & Foti ، LLC (“KSF”) ، اعلام کرد که KSF تحقیق در مورد Bed Bath & Beyond Inc را آغاز کرده است (NasdaqGS: BBBY).

که در ژانویه 2020، این شرکت راهنمای مالی خود را که قبلاً اعلام کرده بود به طور کامل پس گرفت و گزارش داد که حاشیه ناخالص آن 80 واحد پایه کاهش یافته است. سپس ، در فوریه 2020، این شرکت نتایج اولیه 4Q2019 مالی خود را اعلام کرد و افشا کرد “کاهش 5.4 درصدی فروش قابل مقایسه که عمدتا ناشی از کاهش ترافیک فروشگاه همراه با مسائل مربوط به مدیریت موجودی” است ، از جمله اینکه “موجودی” در برخی از دسته های اصلی در مجموعه حمام تختخواب و فراتر از آن بسیار کم بود یا خارج از انبار در طول دوره “و اینکه” بلافاصله اصلاح برنامه های داخلی و روشهای مدیریت موجودی خود را برای تسلط بر اصول اساسی انجام می دهد.

اخبار مرتبط  Samsung SmartThings فناوری ارتباطی برای عملکرد جدید خانه هوشمند مرسدس بنز را فراهم می کند

پس از آن ، این شرکت و برخی از مدیران آن در یک دادخواست دعوی کلاس اوراق بهادار شکایت شدند ، آنها را به دلیل عدم افشای اطلاعات مهم در طول دوره کلاس ، نقض قوانین اوراق بهادار فدرال ، متهم کردند.

تحقیقات KSF معطوف به این است که آیا افسران و / یا Bed Bed Bath & Beyond وظایف امانتداری خود را در برابر سهامداران خود زیر پا گذاشته اند یا قوانین ایالتی یا فدرال را نقض کرده اند.

اخبار مرتبط  Vessl Enlists جایزه GRAMMY® جایزه هنرمند میگل به عنوان مشاور خلاق و سفیر پایداری

اگر اطلاعاتی دارید که می تواند KSF را در تحقیقات خود یاری دهد ، یا از دارنده های طولانی مدت سهام Bed Bath & Beyond بوده اید و می خواهید در مورد حقوق قانونی خود بحث کنید ، بدون تعهد و هزینه برای شما می توانید بدون هزینه در تلفن تماس بگیرید 1-877-515-1850 یا لوئیس کان شریک عامل KSF را ایمیل کنید ([email protected]) ، یا برای کسب اطلاعات بیشتر به https://www.ksfcounsel.com/cases/nasdaqgs-bbby/ مراجعه کنید.

درباره Kahn Swick & Foti، LLC

KSF ، که شرکای آن شامل سابق است لوئیزیانا دادستان کل چارلز سی. فوتی ، جونیور، یکی از برترین شرکت های حقوقی دادگستری بوتیک اوراق بهادار کشور است. KSF در جستجوی جبران خسارات سرمایه گذاری ناشی از تقلب و سو mal استفاده شرکت های بزرگ توسط شرکت های بازرگانی عمومی ، به مشتریان مختلفی از جمله سرمایه گذاران نهادی عمومی ، صندوق های تامینی ، مدیران پول و سرمایه گذاران خرده فروشی خدمات ارائه می دهد. KSF دارای دفاتر در نیویورک، کالیفرنیا و لوئیزیانا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد KSF ، می توانید به سایت www.ksfcounsel.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  رهبر خرده فروش جانباز ، کاترین تزیا در هیئت مدیره Clorox انتخاب شد

مخاطب:

Kahn Swick & Foti ، LLC
لوئیس کان، مدیر شریک
[email protected]
1-877-515-1850
1100 Poydras Street، Suite 3200
نیواورلئان ، لس آنجلس 70163

منبع Kahn Swick & Foti، LLC

لینک های مربوطه

http://www.ksfcounsel.com