مرغ تگزاس چرچ 300مین رستوران را افتتاح می کند

جدیدترین رستوران دگرگونی مهیجی است که از سبک معماری الهام گرفته شده است تگزاس. طراحی آن شامل یک اتاق ناهار خوری مدرن است که از ترجیحات کنونی مشتریان پیروی می کند. این ویژگی های منحصر به فرد از جمله فن آوری پیشرفته برای سفارش آنلاین و کلیسا برای رفتن. جدیدترین رستوران در سالتیلو همچنین تهیه کیفیت و عطر و طعم جسورانه مرغ تازه سرخ شده از را به نمایش می گذارد کلیسا، لوازم جانبی به سبک خانه و همچنین بیسکویت کره عسل، که به یکی از طرفداران محبوب تبدیل شده اند کلیسا در مکزیک.

وی اظهار داشت: “ما از پیروان وفادار در مکزیک برخوردار هستیم که این امر از طریق رشد موفق به کسب تجربه در این کشور مشهود بوده است. ما افتخار می کنیم که صاحبان امتیاز ما به این برند اعتقاد دارند و به تولید فرصت های رشد ادامه می دهند.” به طور کلی راس، معاون توسعه بین المللی و بهره وری حق رای دادن از Chicken Texas Chicken Americas. “با بازسازی و توسعه اخیر ، ما افتخار می کنیم که گروه های حق رای دادن مانند رستوران های فست سرویس و گروه ADPI موفقیت مدل ما را ثابت کرده اند. تجربه و دانش گسترده ما در زمینه حق رای دادن ، همراه با دیدگاه مشترک برند ما ، آنها را در شرکای ایده آل است که واقعا می تواند به رشد کمک کند مرغ تگزاس کلیسا در مکزیک و در قاره آمریکا. “

اخبار مرتبط  128مین نمایشگاه کانتون که از احیای تجارت بین المللی حمایت می کند ، در حال پایان است

جدیدترین رستوران Church’s Texas Chicken بخشی از گروه ADPI است ، یک اپراتور شناخته شده با بیش از هفت سال با این نام تجاری و چهار رستوران دیگر مرغ تگزاس کلیسا در حالت کوآویلا، مکزیک

گروه ADPI یک مسیر رشد ثابت را با حفظ کرده است مرغ تگزاس کلیسا از زمان تأسیس آن ، هر سال و نیم یک رستوران جدید با برنامه هایی برای افتتاح بیشتر در منطقه شمال مکزیک اضافه می شود.

“ما داشتیم تماشا می کردیم کلیسا برای چندین سال قبل از پیوستن به تیم. هنگامی که گروه ADPI هفت سال پیش ایجاد شد ، ما می دانستیم که می خواهیم با یکی از رستوران های خود کار خود را شروع کنیم. “آلبرتو پونوس ، مدیرعامل گروه ADPI گفت:” ما تجربه ثابت شده مارک را می دانستیم و پتانسیل رشد آن را در بازارهای مکزیک متصور بودیم. ما سطح کیفی را که برند ارائه می دهد تحسین می کنیم و می خواهیم بخشی از این شرکت باشیم. ما از کمک به رشد آنها در مناطقی که خدمت می کنیم هیجان زده هستیم. ”

اخبار مرتبط  ما با هم Wok

ADPI یک حق رای دادن برای مکان حق رای دادن استاد مرغ تگزاس Chicken برای ایالات متحده مکزیک است: Restaurantes de Servicio Rápido، S. de R.L. de C.V. رستوران های سرویس سریع با شروع به کار می کنند مرغ تگزاس کلیسا / مرغ کلیسا در مکزیک به مدت 42 سال و از رشد بی وقفه این برند در دهه گذشته برخوردار بوده است. سرویس های سریع سرویس 98 شعبه از مرغ تگزاس کلیسا / مرغ کلیسا در مکزیک.

درباره مرغ تگزاس چرچ

مرغ تگزاس کلیساextension گسترش بین المللی نام تجاری است مرغ کلیسا® در آمریکای شمالی و مناطق آمریکای مرکزی. تا به امروز ، نام تجاری مرغ تگزاس کلیسا شامل بیش از 300 رستوران در کانادا ، کوراسائو ، گویان، هندوراس، مکزیک ، پورتوریکو، سنت لوسیا ، تثلیث بله توباگو، و ونزوئلا پایه و اساس تجربه اصلی این برند ارتباطی قوی با روح جسورانه غذاها و فرهنگ تگزاس است ، از جمله مرغ “اصلی و تند” که تازه در طول روز به صورت دسته های کوچک تهیه شده و با دست و دو عدد نان تهیه شده است. گاهی اوقات نوارهای مناقصه isc ، بیسکویت های کره ای تازه پخته شده ™ و لوازم جانبی به سبک خانگی ، همه با یک قیمت عالی. مرغ تگزاس کلیسا (به همراه مارک خواهر بین المللی خود ، مرغ تگزاس ™) یکی از سریع ترین مارک های بین المللی خدمات سریع مرغ در این گروه با رشد 9٪ در سال 2019 است. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.churchs.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  هابلوت لیگ قهرمانان بزرگ بنگ بنگ و یوفا را ارائه می دهد

تماس با رسانه:
پیتون غمگین تر
866-571-3449
[email protected]

عکاسی – https://mma.prnewswire.com/media/1338899/Mexico_1__1.jpg

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1339149/Churchs_Texas_Chicken_Logo.jpg

منبع مرغ تگزاس کلیسا

لینک های مربوطه

https://www.churchs.com/

مرغ تگزاس SOURCE Church