در میان بیماری همه گیر ، یک تجارت برای نجات بقالی و رستوران های قومی افزایش می یابد

شیکاگو، 20 نوامبر 2020 / PRNewswire / – کوکلی به آرامی و با موفقیت دسترسی به یک تجربه آشپزی معتبر در آسیای جنوبی را تغییر می دهد. در جهانی که با چالش های پیش بینی نشده همه گیر دست و پنجه نرم می کنید ، مشاغل داخل و اطراف آن فعالیت می کنند شیکاگو آسیب ندیده اند کوکلی ثابت کرده است که یک استثنا درخشان در این قانون است. طی چند سال گذشته ، به طور مداوم در حال افزایش حضور خود در فروشگاه های مواد غذایی و رستوران های جنوب آسیا در و اطراف آن است شیکاگو. با این وجود ، این همه گیری بود که این استارت آپ آنلاین را به ردیف اول تحول دیجیتال در صنعتی کاملاً خشتی و خمپاره ای و کاملاً آفلاین منتقل کرد.

در تجزیه و تحلیل اخیر شرکت ، کوکلی از زمان آغاز شیوع همه گیر پنج برابر رشد در تجارت را تجربه کرده است ، اکنون گزارش می دهد که تعداد کل مشتری بیش از 20،000 کاربر و 65 فروشنده محلی شامل موارد زیر است: کامدار پلازا، مزارع تازه و ایندیاکو که علاقه مندان محلی در هستند شیکاگو برای مواد غذایی و طعم دهنده های غذای جنوب آسیا.

آنچه کسب و کار هنگامی که میزان جدی بروز همه گیر شدن و تجارت به شدت تحت تأثیر قرار گرفت ، درک کرد این است که باید راه دیگری برای ارتباط با مشتریانشان وجود داشته باشد ” به بنیانگذاران کوکلی اشاره کرد. “فکر کلی این بود که اگر آنها نمی توانند به ما مراجعه کنند ، پس ما باید بتوانیم به آنها برسیم ، و بالعکس ، بالعکس. کوکلی توانست وارد شود و یک بستر کاربردی آسان برای ارتباط با آنها فراهم کند. این شکاف قابل توجه در بازار را پر کنید ” او با افتخار اظهار داشت.

اخبار مرتبط  آموزش عالی Chartwells برنده جایزه بهترین مفهوم 2020 توسط مدیریت غذا شد

نبوغ کوکلی این دانش است که طعم دهنده ها و مواد تشکیل دهنده خانه برای خانواده های جنوب آسیا غیرقابل تعویض است. از نظر تاریخی ، آخر هفته ها را انتخاب می کنید تا به فروشگاه مورد علاقه خود در هند / پاکستان سفر کنید تا ماهانه محصولات منحصر به فردی را که غیر از این در دسترس نیستند ، دریافت کنید. کوکلی اکنون به این دارندگان فروشگاه ها بستری را می دهد تا محصولات خود را مستقیماً به این مشتریان بفروشند و با سبک زندگی آنها سازگار شوند و سفارش آنلاین را بدون نیاز به انتظار برای آخر هفته به آنها ارائه دهند. پذیرندگان اولیه سیستم عامل ، مانند آقای کامدار ، صاحب Kamdar Plaza ، یک فروشگاه مواد غذایی هند در شیکاگو، در مورد چگونگی فاجعه بار بیماری همه گیر می گوید اگر آنها Quicklike پیشنهاد نجات نداشته باشند. سایر فروشگاه های شریک Quicklly از رشد 20 درصدی درآمد کل فروشگاه ها از طریق کانال تجارت الکترونیکی خود با Quicklly خبر داده اند.

اخبار مرتبط  صنعت جهانی سرو

کوکلی اکنون همچنین بیش از 50 رستوران محلی هندی در سیستم عامل خود دارد که غذای هندی را منحصراً در آستانه مشتری تحویل می دهد. روح– یک رستوران هندی دارای غذاهای خوشمزه هندی ، کارخانه مومو– رستوران معتبر نپالی در شیکاگو و باغ بمبئی (دارای رتبه بندی بهترین غذای هندی در نیوآرک ، کالیفرنیا) همه برای سفارش از طریق Quicklly در دسترس هستند.

آخرین موارد اضافه شده به پیشنهادات منحصر به فرد کوکلی ، خدمات Tiffin یا Dabba و برنامه های غذایی است. با طرح برنامه های محکم برای همراهی با رشد سریع خود ، وقتی از آنها س askedال شد که بعدی چیست ، بنیان گذاران سریع پاسخ دادند ، “ما می خواهیم بتوانیم پاسخگوی نیازهای جامعه جنوب آسیا در سراسر جهان باشیم ایالات متحده آمریکاآنها افزودند ، “طی چند ماه آینده ، ما مشتاقانه منتظر گسترش گسترده شبکه شرکای فروشنده خود هستیم.”

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود بازار ضد عفونی کننده ها و ضد عفونی کننده ها تا سال 2027 به 17.8 میلیارد دلار برسند | CAGR: 8.2٪

Quicklly در حال حاضر خدمات شیکاگو، ناپرویل، شامبورگ، پیتسبورگ و منطقه خلیج سانفرانسیسکو و هم به عنوان یک بستر وب و هم برنامه IOS در دسترس است. این شرکت قرار است به زودی برنامه اندروید خود را راه اندازی کند. برای کمک به مشتریان جدید در شروع کار ، کوکلی همچنین پیشنهادات خوش آمدگویی را برای مشتریان جدید خود ارائه داده است. گرفتن 10 دلار در اولین سفارش 50 دلار تخفیف بگیرید. از کد کوپن استفاده کنید –QUICKLLYAPP.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و خدمات آن به Quicklly مراجعه کنید.

تصاویر مرتبط

online-indian-grocery-and-spices.jpg
خواربار و ادویه جات آنلاین هندی | Quicklly
اکنون مواد غذایی هند را بصورت آنلاین سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. تحویل رایگان و همان روز.

online-indian-grocery-and-spices.jpg
فروشگاه آنلاین مواد غذایی و ادویه جات هند | برنامه Quicklly iOS اکنون در Appstore در دسترس است
اکنون مواد غذایی هند را بصورت آنلاین سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. تحویل رایگان و همان روز.

لینک های مربوطه

تحویل آنلاین غذا هند

آنلاین Tiffin هند

منبع Quicklly Inc