شرکت برندهای Tupperware جوایز حقوق صاحبان سهام را برای کارمندان تازه استخدام شده اعلام می کند

ORLANDO ، Fla.، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت برندهای Tupperware (NYSE: TUP) (“شرکت”) امروز اعلام کرد که کمیته جبران خسارت هیئت مدیره شرکت (“کمیته”) جوایز سهام عدالت القایی را به افرادی که اخیراً استخدام شده اند ، تصویب کرد: پاتریسیو کوستا، معاون رئیس جمهور و رئیس جمهور ، تجاری ، در سراسر جهان؛ لوئیس وازکز، معاون ارشد رئیس جمهور ، فروش و بازاریابی؛ و هکتور لزاما، معاون ارشد رئیس جمهور ، بازارهای توسعه و گردش مالی.

اخبار مرتبط  خدمات پستی ایالات متحده وب سایت پست الکترونیکی انتخابات جدید را راه اندازی کرد

جوایز تأیید شد 8 آوریل 2020 وادار کردن آقای Cuesta ، Vazquez و Lezama به شرکت در این شرکت در آوریل 2020 و با تکیه بر استثناء جایزه القاء اشتغال طبق قاعده لیست NYSE در قانون 303A.08 ، خارج از برنامه سهامدار شرکت تأیید شده است. این شرکت مطابق با الزامات آن قانون ، این بیانیه مطبوعاتی را صادر می کند.

آقای کوستا ، آقای ووزکز و آقای لزاما کمک های مالی سهام محدودی دریافت کردند که هر کدام تاریخ اعطای آنها را دارند 29 آوریل 2020 و ارزش بازار منصفانه محاسبه شده با استفاده از قیمت سهام بسته شدن در تاریخ اعطای 400000 دلار، 250،000 دلار و 250،000 دلار، به ترتیب. هر سه کمک هزینه به طور کامل در سومین سالگرد اعطای وام اختصاص می یابد.

اخبار مرتبط  همکاران سلامت Intiva با فناوری های Goldshield برای توزیع ضد عفونی کننده ضد آفت کش در مبارزه با COVID-19

درباره شرکت مارک های Tupperware
شرکت برندهای Tupperware یک پیشرو و بازاریاب جهانی محصولات نوآورانه و پریمیوم از طریق فروش اجتماعی است. مارک های محصولات شامل چندین دسته از جمله آماده سازی مواد غذایی با محوریت طراحی ، ذخیره سازی و ارائه خدمات برای آشپزخانه و منزل از طریق برند Tupperware و محصولات زیبایی و مراقبت شخصی از طریق برندهای Avroy Shlain ، Fuller Cosmetics ، NaturCare ، Nutrimetics و Nuvo می باشد. برای اطلاعات بیشتر به سایت tupperwarebrands.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  MGH پاکستان برای تحویل ماسک به آلمان چندین پرواز هواپیمایی منشور را اجرا می کند.

SOURCE Tupperware Brands Corporation

لینک های مربوطه

http://www.tupperwarebrands.com