شراب کلاسیک اولین مکان ساحل غربی را در اوکلند ، کالیفرنیا آغاز می کند

اوکلند ، کالیفرنیا، 22 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Classic Wine خوشحال است که افتتاحیه جدیدترین مکان خود را در اوکلند ، کالیفرنیا. این تاسیسات کاملاً جدید 4000 فوت مربع مرکز اصلی عملیات ساحل غربی است و در 2416 Mandela Parkway واقع شده است ، از ورودی های I-80W ، I-80E و I-880S فاصله دارد. صاحب تاسیسات در محل مت گلیب از کار با اعضای جدید و همچنین همکاری با حسابهای تجاری و مدیریت حمل و نقل ساحل غربی برای سایر مکانهای Classic Wine هیجان زده است. گلیب گفت: “من از اینکه عضوی از خانواده Classic Wine هستم بسیار هیجان زده هستم.” “مارک Classic Wine طی سالهای متمادی شکل گرفته و ساخته شده است تا به استاندارد طلای تجارت ذخیره سازی شراب و خدمات تبدیل شود.”

اخبار مرتبط  کاسیو مدل های همکاری EDIFICE را با Scuderia AlphaTauri منتشر می کند

واقع در مرکز ، کلاسیک اوکلند به جمع کنندگان شراب در خلیج شرقی خدمت می کند ، اوکلند، سانفرانسیسکو و مناطق اطراف کلاسیک اوکلند با شرکت های پیشرو جابجایی شراب همکاری می کند تا گزینه های ذخیره سازی کوتاه مدت و بلند مدت را به مشتریانی که در داخل یا خارج از منطقه بزرگ خلیج سانفرانسیسکو نقل مکان می کنند ، ارائه دهد. وی افزود: افزودن Classic Oakland به ما این امکان را می دهد تا خدمات مشتاقان جهانی را به علاقه مندان شراب بدون توجه به موقعیت مکانی آنها ارائه دهیم. مارک نلسون، رئیس کلاسیک شراب. “Classic Oakland نقشی اساسی در شبکه لجستیک ما برای شرابهایی که از ساحل غربی به سایر مکانهای Classic می آیند ، بازی خواهد کرد.”

اخبار مرتبط  گروه دادا جشنواره فروش 618 را با رکورد فروش تعطیل کرد

Classic Oakland با استفاده از پیشرفته ترین سیستم امنیتی ، سیستم ورود به سیستم همراه ، کمدهای مخصوص ورود به خانه و قفسه های شخصی و دسترسی راحت به مجموعه های شراب در تمام طول سال ، مفتخر است که در هر مرحله از سفر شراب خود با اعضای شراب همکاری کند.

مت گلیب بسیار علاقه مند است سونوما و دره ناپا شراب او همچنین از تهیه تجربه شخصی برای هر یک از اعضای شراب لذت می برد. گلیب گفت: “هدف من این است كه برای دوستداران شراب در سراسر منطقه خلیج گزینه ذخیره سازی راحت ، ایمن و مطمئن فراهم كنم و خدمات گسترده ای را برای كسانی كه در همه سطوح جمع آوری می كنند ارائه دهم.” گلیبه اخیراً امتحان WSET III خود را به پایان رسانده است.

اخبار مرتبط  سرآشپز ستاره دار برای پشتیبانی از بخش هتل و رستوران با TWISPER همکاری می کند تا آنها بتوانند فعالیت های خود را دوباره آغاز کنند

درباره شراب کلاسیک
Classic Wine از سال 2006 رهبر صنعت ذخیره سازی شراب جمع کننده خصوصی بوده است. علاوه بر این ، Classic Wine خدمات سرداب سفارشی ، خدمات مشاوره ای و موجودی ، عضویت در کلوپ شراب و باشگاه های اجتماعی ، فروشگاه شراب سرپرستی و دسترسی به مراسم صرف غذا و مزه برای اعضا را فراهم می کند. ، همه در یک جامعه شراب گره خورده است. در classicwine.com بیشتر بیاموزید.

تماس با رسانه
مت گلیب، صاحب تاسیسات کلاسیک اوکلند در محل
تلفن: 510-626-0700
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

image1.png

لینک های مربوطه

خدمات سرداب

هدیه شراب

SOURCE کلاسیک شراب