بازار مواد اولیه مرزه تا سال 2025 9/3 میلیارد دلار ارزش دارد

شیکاگو، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – مطابق گزارش تحقیقات جدید بازار مواد مغذی موجود در بازار بر اساس نوع ((مونو سدیم گلوتامات ، عصاره مخمر ، HVP ، HAPs ، نوکلئوتیدها و انواع دیگر) ، فرم (پودر ، مایع و سایر موارد) ، مبدأ (طبیعی و مصنوعی) ، کاربرد (مواد غذایی و خوراک) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، که توسط MarketsandMarkets published منتشر شده است ، تخمین زده می شود که بازار کالاهای موجود در کشور با ارزش است 7.2 میلیارد دلار در سال 2020 و پیش بینی شده است که برسد 9،3 میلیارد دلار تا سال 2025 ، ضبط CAGR 5.2٪.

درخواست بروشور PDF:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=193325783

پیش بینی می شود که بخش عصاره مخمر شاهد رشد قابل توجهی در دوره پیش بینی باشد

براساس نوع ، بازار مواد مغذی موجود در مونو سدیم گلوتامات (MSG) ، عصاره مخمر ، پروتئین های گیاهی هیدرولیز شده (HVP) ، پروتئین های حیوانی هیدرولیز (HAPs) ، نوکلئوتیدها و انواع دیگر تقسیم می شود. پیش بینی می شود که بخش عصاره مخمر شاهد رشد قابل توجهی در دوره پیش بینی باشد. عصاره مخمر بیشتر در تولید نانوایی و شیرینی پزی در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. عصاره مخمر به عنوان یک ماده طبیعی طبیعی موجود و منبع غنی از پروتئین ها ، ویتامین ها و مواد معدنی ، یک ماده عالی برای محصولات غذایی نانوایی است. این بخش همچنین سهم قابل توجهی در بازار مواد مغذی موجود دارد.

انتظار می رود بخش مصنوعی سهم عمده ای از بازار مواد مغذی موجود در دوره پیش بینی را در اختیار داشته باشد

اخبار مرتبط  شرکت هدف گزارش سود سه ماهه دوم

بر اساس مبدأ ، بازار مواد مغذی موجود به مواد مصنوعی و طبیعی تقسیم می شود. تخمین زده می شود که بخش مصنوعی به دلیل کم هزینه بودن و استفاده زیاد در صنایع غذایی ، سهم بیشتری را در بازار مواد مغذی موجود دارد. رایج ترین ماده مرموز مصنوعی ، مونو سدیم گلوتامات (MSG) کاربردهای گسترده ای در غذاهای بامزه ، سوپ ها ، سس ها و سایر محصولات غذایی فرآوری شده پیدا می کند. همچنین ، فرآیند استخراج مواد موذی مصنوعی نسبت به مواد موذی طبیعی ساده تر و ارزان است. بنابراین ، تقاضا برای مواد مغذی بامزه مصنوعی در بازار مواد مغذی موجود است.

TOC در عمق را مرور کنید بازار مواد اولیه مرموز “

121 – جداول

46 – ارقام

165 – صفحات

با تحلیلگر صحبت کنید:

https://www.marketsandmarkets.com/speaktoanalystNew.asp؟id=193325783

آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود منطقه شاهد سریعترین رشد در دوره پیش بینی باشد

آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود که بازار مواد مغذی سریعترین پتانسیل رشد را در سالهای آینده داشته باشد. بازار مصرف گسترده و افزایش درآمد یکبار مصرف در کشور هند و چین تقاضا برای محصولات راحتی و بسته بندی شده را با طعم های ترجیحی ترشح رانده کنید. همچنین، چین و ژاپن در حال تولید قطبی برای ترکیبات بامزه هستند و دارای کارخانه های تولیدی کافی برای پاسخگویی به تقاضا برای محصولات غذایی فرآوری شده با ترکیب طعم دهنده های خوش طعم هستند. شهرنشینی سریع در کشورهایی مانند هند و چین انتظار می رود که منجر به رشد بالای بازار کالاهای ترشی در کشور شود جنوب شرقی آسیا در طول دوره پیش بینی

اخبار مرتبط  سیارا خواننده و ترانه سرا برنده جایزه گرمی به تامرون هال ، مOسسه مادران و مادران مادر (مادران مادر) در 21 سپتامبر پیوست تا در مورد سه ماهه چهارم با مادران سراسر جهان گفتگو کند

این گزارش شامل مطالعه استراتژی های بازاریابی و توسعه ، به همراه سبد محصولات شرکت های پیشرو است. این نمایه از پروفایل شرکتهای پیشرو مانند شرکت آژینوتو ، شرکت (ژاپن) ، Koninklijke DSM N.V. (هلند) ، گروه كری PLC (ایرلند) ، Tate & Lyle PLC (UK) ، Angel Yeast Co.، Ltd. (چین) ، Givaudan (سوئیس) ، گروه Lesaffre (فرانسه) ، ADM (ایالات متحده)، کارگیل (ایالات متحده) ، شرکت حساس فن آوری ها (US) ، ترکیبات ABF (OHLY) (آلمان) ، Vinayak Ingredients India Pvt Ltd. (هند) ، ودان بین المللی (منابع) محدود (هنگ کنگ) ، Symrise (آلمان) ، و Flowers Synergy (ایالات متحده).

گزارش های مرتبط:

بازار تقویت کنندگان طعم بر اساس نوع (اسیدولانت ها ، گلوتامات ها ، پروتئین های گیاهی هیدرولیز شده ، عصاره مخمر) ، کاربرد (غذاهای فرآوری شده و راحتی ، نوشیدنی ، گوشت و ماهی) ، فرم ، منبع و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2022

https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/flavor-enhancer-market-92036677.html

مرور بازارهای مجاور: گزارشها و مشاوره تحقیقات بازار مواد لازم

درباره MarketsandMarkets

MarketsandMarkets research تحقیقات B2B کمی در مورد 30،000 فرصت / تهدیدات طاقچه های رشد بالا را فراهم می کند که 70 تا 80 درصد از درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. هم اکنون 7500 مشتری در سراسر جهان شامل 80٪ شرکت های جهانی Fortune 1000 را به عنوان مشتری سرویس می دهند. تقریباً 75000 افسر ارشد در هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاط ضعف خود درمورد تصمیمات مربوط به درآمدها به بازارها و بازارها نزدیک می شوند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor یک جدول کاردستی بهتر (CNC-590) را توسعه می دهد

850 تحلیلگر تمام وقت و SMEs ما در MarketsandMarkets markets به دنبال “مدل مشارکت رشد – GEM” بازارهای جهانی رشد بالا را دنبال می کنند. GEM با هدف ایجاد مشاغل فعال با مشتریان در شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژی های “حمله ، اجتناب و دفاع” ، نوشتن منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا اقدام می کند. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrants (موقعیت یابی بازیکنان برتر در بین رهبران ، شرکت های نوظهور ، مبتکران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های نوظهور با رشد بالا قرار می گیرد. MarketsandMarkets ™ تصمیم دارد امسال برای بیش از 10،000 شرکت برای برنامه ریزی درآمدی خود بهره ببرد و به آنها کمک کند تا با ارائه تحقیقات پیش روی منحنی ، آنها را در ابتدای بازار نوآوری ها و اختلالات خود بدست آورند.

“فروشگاه دانش” پرچمداران پرچمداران MarketsandMarkets ، بیش از 200،000 بازار و زنجیره های ارزش را برای درک هرچه بیشتر بینش های ناخوشایند به همراه اندازه بازار و پیش بینی بازارهای طاقچه متصل می کند.

مخاطب:

آقای. اوشیش مهرا
MarketsandMarkets INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
به وب سایت ما مراجعه کنید: https://www.marketsandmarkets.com
بینش تحقیق: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/savory-ingredients-market.asp
منبع محتوا: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/savory-ingredients.asp

منابع بازارها و بازارها