REDCON1 با Meijer شریک است – همه مکان ها

Meijer مستقر در میدوست ، خانواده ای است و به دلیل انقلابی در فضای خرده فروشی در دهه 60 با تبدیل شدن به اولین فروشگاهی از نوع supercenter ، مشهور است. Meijer خود را به داشتن برترین محصولات در هر طبقه افتخار می کند و با آوردن REDCON1 ، پیشرو در مکمل های ورزشی و تغذیه ، آن استاندارد را حفظ می کند.

همکاری با Meijer موفقیت بزرگی را برای REDCON1 نشان می دهد. یکی که موفقیت اصلی برند را مشروعیت می بخشد. و برای Meijer ، این بدان معنی است که با وارد کردن مکمل های باکیفیت و پر کار در ابررسانه های خود ، تجربه خرید یکجانبه و راحت خود را افزایش دهید زیرا این دسته برای Meijer همچنان رو به رشد است.

دموگرافیک افرادی که به دنبال محصولات پروتئینی و عملکرد هستند فراتر از بدنساز یا ورزشکار نخبه است. این همکاری به مصرف کنندگان در داخل و خارج از جامعه تناسب اندام دسترسی پیدا می کند تا محصولات سالم و باکیفیت غذایی پیدا کنند تا به آنها در رسیدن به اهدافشان کمک کند.

اخبار مرتبط  Canopy Rivers به ​​روزرسانی در مورد فروش FarmHouse و روند درخواست سرمایه گذاری ، تأمین مالی بدهکار در اختیار دارد.

“بزرگ شدن در میشیگان، ما همیشه به عنوان یک خانواده در Meijer قرار داشتیم. اگر در فروشگاه خوب بودم ، بستنی سوپرمن را از گاو بنفش در راه بیرون می گرفتم. اکنون به عنوان یک بزرگسال ، برای دیدن محصولات REDCON1 در قفسه یک شریک خرده فروشی که جزئی از چشم انداز کودکی من است ، واقعاً شگفت انگیز است. Meijer یکی از اولین سوپر مارکت ها به سبک supercenter واقعی بود که در آنجا می توانستید همه موارد مورد نیاز خود را با یک توقف دریافت کنید. اکنون می توانید در همان توقف بهترین مکمل های غذایی دنیا را دریافت کنید. ” اریک هارت – رئیس جمهور REDCON1

اخبار مرتبط  مارک BAND-AID® بسته های مراقبت امروزی را به کارگران خط مقدم تحویل می دهد

محصولات هیجان انگیز به Meijer® شامل می شوند:

  • WAR WARKOUT WAR TOTAL – فروش برتر ، کامل ، قبل از تمرین REDCON1 و برنده ویتامین Shoppe قبل از تمرین سالانه ویتامین Shoppe.
  • نوار MRE (وعده غذایی آماده برای خوردن غذا) – نوار عملکردی مناسب برای حرکت با 20 گرم پروتئین غذایی کامل ، 260 کالری و پر از مواد مغذی.

درباره REDCON1
REDCON1 یک شرکت مستقر در مأموریت است که با یک اصل ساده تاسیس شده است – برای افرادی که آموزش می بینند ، برای افرادی که باید در بهترین حد خود باشند ، بالاترین کیفیت مکمل را ایجاد کنید. REDCON1 مکمل ها و لباس هایی را برای همه جذاب می کند ، از ورزشکاران جدی گرفته تا مبتدیان. مارک نظامی قدرتمند آن توسط بیش از 9000 اپراتور ردیف در سراسر جهان برجسته است ، که بسیاری از آنها در حال حاضر با نیروهای مسلح ایالات متحده خدمت می کنند یا بازنشسته می شوند. محصولات دارای فرمولهای موثری هستند که نتایج واقعی را به دست می آورند ، ضمن ایجاد یک برند واقعی که شفافیت ، سخت کوشی ، صداقت و صداقت باشد. محصولات REDCON1 را می توان در ارتش ایالات متحده در سراسر جهان ، فروشگاههای ورزشی DICK ، Meijer ، GOLD’S GYM ، XSPORT FITNESS ، iHerb ، 5 ستاره تغذیه ، تغذیه کامل ، Kroger ، HEB ، آکادمی ورزشی ، Hydee ، ویتامین Shoppe ، GNC یافت. ، Bodybuilding.com و Amazon ، به همراه هزاران فروشگاه آجر و ملات در سراسر کشور. این برند همچنین در بیش از 80 کشور در سراسر جهان موجود است و به سرعت رشد می کند.

اخبار مرتبط  Animal Ortho Care دو محصول جدید برای پشتیبانی سگ منتشر می کند

SOURCE REDCON1