Venbrook نام Sonia Ahuja را به عنوان مدیر ارشد جدید عملیات می گذارد

وودلند هیلز ، کالیفرنیا.، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – گروه Venbrook ، LLC اعلام کرد سونیا آهاجا به عنوان مدیر عملیات اصلی به این شرکت پیوسته است. سونیا از طریق ابتکارات ارگانیک و مشارکت استراتژیک و مشارکت مسئولیت رشد خط برتر در شرکت را بر عهده خواهد گرفت. وی نظارت بر بهره وری عملیات و پیشرفت های حاشیه ای برای گروه Venbrook و شرکتهای تابعه آن را بر عهده دارد.

گفت: “سونیا بیش از 20 سال تجربه و سابقه قدرتمندی از دستاوردها را به ارمغان می آورد.” جیسون ترنرمدیر ارشد اجرایی “ما بسیار هیجان زده هستیم که وی ونبروك را به عنوان خانه جدید خود برای رهبری استراتژی و اجرای این شركت در سراسر بستر كیفیت بیمه ، عمده فروشی و بستر تجاری TPA انتخاب كرده است. ما برای تعالی عملیاتی به سونیا می رویم و رهبری و حضور در بازار را گسترش می دهیم.”

اخبار مرتبط  SoCalGas برنامه بازیابی رستوران ها را اهدا کرد با اهدا 75،000 دلار به رستوران های متعلق به سیاه پوست در لس آنجلس و امپایر املند

سونیا به تازگی مدیر عامل در راه حل های مالی کشاورزان بود و همه جنبه های تجارت دلال کارگزار و تغییر تحولات را بر عهده داشت. وی پیش از پیوستن به کشاورزان ، رئیس توسعه تجارت در BrightScope بود و مدیر ارشد استراتژی در اوراق بهادار متفقین بود. او همچنین معاون برنامه ریزی و اجرای استراتژی در Wells Fargo Advisors بود ، جایی که وی چندین تلاش استراتژیک از جمله ادغام پس از ادغام و جهانی سازی دفتر پشتی را انجام داد که منجر به کاهش هزینه ها و بهبود بهره وری شد.

اخبار مرتبط  بازار اسید لاکتیک و اسیدهای پلی اتیلنی تا سال 2026 به $ 1.8B و 790 میلیون دلار برسد ، گفت: Global Market Insights، Inc.

سونیا موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته کامپیوتر و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از کالج ویلیام و مری شد. او آموزش دیده و دارای گواهینامه هایی در روش های Lean Six Sigma و مدیریت پروژه ، و سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی (FINRA) سری 6 ، 7 ، 24 ، 26 و 66 است.

درباره Venbrook

Venbrook Group ، LLC یک شرکت هلدینگ با شرکت های تابعه است که در کارگزاری خرده فروشی و عمده فروشی ، مدیریت برنامه ، مدیریت ادعا و مدیریت شخص ثالث فعالیت دارد.

ونبروك با مراجعه به يك مشتري ملي در صنايع بيشماري با نيازهاي واگرا ، روبرو مي شود. تیم ونبروک از متخصصان و شرکای متخصصان صنعت با مشتریان خود برای مدیریت خطرات خود ، ایجاد امنیت ، ارتقاء رشد و ارزش افزوده با ارائه محصولات و برنامه های بهترین طبقه بندی بیمه.

اخبار مرتبط  تیلور اورت با نام 2019-20 Gatorade® National Tracking Sports and Field Field of Year

ونبروک مقر آن است لس آنجلس با مکانهای مختلف در سراسر کشور

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Venbrook Group ، LLC ، به آدرس www.venbrook.com مراجعه نمایید.

انجمن ما را دنبال کنید:
LinkedIn – www.linkedin.com/company/venbrook
فیس بوک – www.facebook.com/venbrook
توییتر – www.twitter.com/venbrook

پرس و جوهای مربوط به انتشار مطبوعات و رسانه ها:
اریکا ماگانا
معاون رئیس جمهور ، بازاریابی و ارتباطات
818-598-8900
www.venbrook.com

SOURCE Venbrook Group، LLC

لینک های مربوطه

http://www.venbrook.com


پاسخی بگذارید