4Front Ventures 22 میلیون دلار آمریکا از بودجه جدید را اعلام کرد

در این خبر ، 4Front Ventures اعلام می کند 22 میلیون دلار ایالات متحده از بودجه جدید ، صادر شده است 01-مه-2020 توسط 4Front over PR Newswire ، از طرف این شرکت توصیه می شود که بند سوم ، جمله اول (تحت عنوان قرار دادن خصوصی) به طور نادرست سرمایه متعهد را برای قرار دادن خصوصی بیان کند. مقدار صحیح است 4 میلیون دلار. در زیر آمده است: مطبوعات مطبوعاتی اصلاح شده در کل.

4Front Ventures 22 میلیون دلار آمریکا از بودجه جدید را اعلام کرد

شركت توافق نامه الزام آوري را براي فروش دارايي هاي خود در پنسیلوانیا و مریلند مشبک کردن 18 میلیون دلار ایالات متحده به صورت نقدی

شرکت تضمین می کند 4 میلیون دلار ایالات متحده از طریق قرار دادن خصوصی

معاملات این شرکت را قادر می سازد در سال 2020 به گردش نقدی مثبت برسد

ققنوس، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – 4Front Ventures Corp. (CSE: FFNT) (OTCQX: FFNTF) (“4 مقابل” یا “شرکت“) اعلام کرد که از طریق فروش مجوزهای خرده فروشی غیر هسته ای که بیش از بیش از 18 میلیون دلار ایالات متحده و قرار دادن خصوصی بدهی های قابل تبدیل از 4 میلیون دلار ایالات متحده انتظار دارد که این معاملات اهداف اعلام شده شرکت را برای تأمین بودجه کامل و دستیابی به مثبت بودن جریان نقدینگی در نیمه دوم سال 2020 انجام دهد.

فروش مجوز غیر هسته ای

مطابق با استراتژی اعلام شده خود برای واگذاری دارایی های غیر هسته ای ، این شرکت برای فروش سهام خود در مجوزهای خرده فروشی در توافق قطعی وارد شده است. پنسیلوانیا و مریلند، بیش از حد netting 18 میلیون دلار ایالات متحده به صورت نقدی. انتظار می رود که بیشتر درآمد حاصل از این معامله در هفته آینده دریافت شود ، و باقی مانده در طی 45 روز آینده در انتظار تصویب برخی از مقررات نظارتی باشد. با دریافت درآمد حاصل از معامله ، 4Front پیش پرداخت پیش بینی را پیش بینی می کند 10 میلیون دلار ایالات متحده از بدهیهای بدهی معوق خود به اشخاص مرتبط با Gotham Green Partners. این معامله نقطه عطف مهمی را در هدف 4Front برای ساده سازی ساختار هزینه خود نشان می دهد و به شرکت اجازه می دهد تا روی بهینه سازی عملیات عمودی در بازارهای اصلی مانند ماساچوست، ایلینویز، میشیگان و کالیفرنیا.

قرار دادن خصوصی

این شرکت تعهداتی برای افزایش دارد 4 میلیون دلار ایالات متحده در یک قرار دادن خصوصی از بدهی قابل تبدیل به رهبری نیروی دریایی سرمایه. تأمین اعتبار مشروط به ورود به توافق نامه های واگذاری دارایی است که در بالا توضیح داده شد. این شرایط اکنون برآورده شده است. قرار است مکان قرار باشد یا در نزدیکی آن بسته شود 4 مه سال 2020.

یادداشت ها دارای کوپن سالانه 5٪ ، در نوع پرداخت و در دوره بالغ می شوند 28 فوریه 2022. یادداشت ها با سهام تبدیل شده به سهام رای گیری فرعی (“معادل مشترک”) قابل مبادله می باشند 0.25 دلار برخی از وام دهندگان ایالات متحده بدهی اعطا کردند که مبادله بخشی از سرمایه های موجود در سهام خود را به امنیتی که در نظر گرفته شده برای تقلید از ترجیح نقدینگی موجود در یک سهام ترجیحی است ، واگذار می کنند ، و از سرمایه گذاری اولیه آنها نیز حمایت ناعادلانه ای را ارائه می دهند.

اخبار مرتبط  گروه دادا جشنواره فروش 618 را با رکورد فروش تعطیل کرد

لئو گانتماخرمدیرعامل شرکت 4Front گفت: “این یک لحظه در آب برای شرکت ما است. ما معتقدیم این واگذاری های غیر هسته ای ، همراه با قرار دادن بدهی های خصوصی ما ، این شرکت را در موقعیت غیر قابل پیش بینی قرار داده است که نیازی به سرمایه اضافی ندارد تا بتواند جریان نقدی را مثبت کند. تعهد ما به یک ساختار شرکتی لاغر و اجرای متمرکز به ما امکان می دهد تا ضمن به حداقل رساندن رقیق برای سهامداران ، به عملکردهای خودکفا دست پیدا کنیم حرکت در تجارت ما قوی است و اکنون می توانیم توجه کامل خود را به حداکثر رساندن رشد در جغرافیای اصلی و توسعه خود تبدیل کنیم. عملیات عمودی برای به دست آوردن سهم معنادار از بازار در بازارهای تازه مصرف بزرگسالان.

چتان گلاتی از Navy Capital گفت ، “ما از تمرکز 4Front بر رشد بلند مدت ، پایدار و توانایی آن برای اداره یک تجارت کارآمد و لاغر در این مواقع نامشخص تحت تأثیر قرار گرفته ایم. ما معتقدیم که امکانات کم هزینه ، پر بازده و تولید آنها در واشنگتن، ماساچوست و ایلینویز در چندین جغرافیای مختلف قابل تکرار هستند و برای رشد رانندگی در مقیاس در یک صنعت تحت هدایت تولید مناسب هستند. ما خوشحالیم که از شرکت در مرحله بعدی رشد خود پشتیبانی می کنیم. “

حرکت تجاری قوی

امکانات تولید و تولید وابسته به 4Front در ایالت واشنگتن در یکی از رقابتی ترین بازارهای شاهدانه در کشور به یک جایگاه مسلط دست یافته اند. با تولید بیش از 25 محصول مختلف و 300 SKU ، تمرکز این شرکت بر تولید با کیفیت و کم هزینه در مقیاس باعث شده است سهم بازار تک رقمی بالا در واشنگتن بازار عمده فروشی. استراتژی 4Front در پیشبرد گسترش این مارک های محصول و روش های تولید کم هزینه در کل نمونه کارها و در نهایت فراتر از آن است.

پیشرفت در مورد این استراتژی در حال انجام است ماساچوست به عنوان شرکت واردات خود را واشنگتنتخصص و پیشرفت محصول و به دست آورد محصول زیر کشت بیش از 400 گرم در هر فوت مربع و محصولات مارک آن را به بازار معرفی کرد. این شرکت انتظار دارد که در انتظار پیش بینی نفوذ بیشتر ، محصول بیشتری را در بازار عرضه کند و ظرفیت تولید را گسترش دهد ماساچوست. 4Front همچنین برنامه های نزدیک مدت برای دو برابر شدن ظرفیت تولید در دارد ایلینویز قبل از پایان سال ، مارک های خود را برای بیماران و مصرف کنندگان این ایالت به بازار عرضه کنید ، که همچنان یک مرکز اصلی برای این شرکت است.

اخبار مرتبط  بودجه دادخواست حقوقی خلیج به روزرسانی تسویه حساب در دادخواستهای گردهمایی را اعلام کرد

برای افزودن به لیست توزیع ایمیل ، لطفاً ایمیل بزنید [email protected] با “4Front” در موضوع

درباره 4Front Ventures Corp.
4Front یک شرکت حشیش است که برای موفقیت دراز مدت طراحی شده و براساس قابلیت های عملیاتی آزمایش شده از نبرد در مقیاس ، رهبری باتجربه و متعهد و یک پایگاه دارایی استراتژیک ساخته شده است. از ژنتیک گیاهان گرفته تا تجربه خرده فروشی شاهدانه ، تیم 4Front تخصص خود را در سراسر زنجیره ارزش اعمال می کند. 4Front سرمایه گذاری زیادی را برای جمع آوری مجموعه ای کامل از مهارت های مدیریتی و تخصص عملیاتی انجام داده است تا از فرصت رشد بی نظیری که با افزایش قانونی قانونی شاهدانه حاصل می شود ، بهره ببرد. برای اطلاعات بیشتر، به وب سایت 4Front مراجعه کنید.

تماس با سرمایه گذار 4Front
اندرو توت، افسر سرمایه گذاری اصلی
[email protected]
602-633-3067

فیل کارلسون / الیزابت بارکر
[email protected]
212-896-1233 / 212-896-1203

مخاطبین رسانه 4Front
آن دونوهو / نیک اوپیچ
ارتباطات استراتژیک KCSA
[email protected] / [email protected]
212-896-1265 / 212-896-1206

این خبر با مدیریت 4Front Ventures تهیه شده است ، که مسئولیت کامل محتوای آن را بر عهده می گیرد. بورس اوراق بهادار کانادا (“CSE”) بررسی نکرده و مسئولیت کفایت این نسخه خبری را نمی پذیرد. نه CSE و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های CSE تعریف شده است) مسئولیت کفایت یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

این انتشار خبری پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهاد برای فروش هر یک از اوراق بهادار موجود در آن نیست ایالات متحده. اوراق بهادار تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1933 ، اصلاح شده (“قانون اوراق بهادار ایالات متحده”) یا هر قانون اوراق بهادار دولتی ثبت نشده و نخواهد شد. ایالات متحده یا برای اشخاص ایالات متحده ، مگر اینکه طبق قانون اوراق بهادار ایالات متحده ثبت شده و قوانین مربوط به اوراق بهادار ایالات متحده یا معافیت از ثبت نام در دسترس باشد.

بیانیه های جستجوی پیشرفته

اظهارات موجود در این خبر که بیانیه های آینده نگر است ، در مورد عوامل خاص فاش شده در اینجا و جاهای دیگر در پرونده های دوره ای 4Front Ventures با تنظیم کننده اوراق بهادار ، در معرض خطرات و ابهامات مختلفی قرار دارد. هنگام استفاده در این خبر ، کلماتی مانند “اراده ، می تواند ، برنامه ریزی ، برآورد ، انتظار ، قصد ، ممکن است ، بالقوه ، ایمان ، باید” و عبارات مشابه ، جملات آینده نگر هستند.

اخبار مرتبط  4 چیزهایی که باید قبل از استفاده از حیوان خانگی در نظر بگیرید

بیانیه های پیشرو ممکن است بدون محدودیت عبارت های مربوط به تحولات آینده و تجارت و فعالیت های 4Front Ventures را شامل شود ، تحولات مربوط به تحولات قانونی در ایالات متحده، انتظارات در مورد همه گیر COVID-19 ، درآمد آینده یا انتظارات EBITDA تعدیل شده ، اظهارات مربوط به زمان یا هرگونه معاملات در نظر گرفته شده یا در حال انجام ، بسته خواهد شد یا در صورت لزوم تصویب های نظارتی لازم بدست می آید و سایر اظهارات در مورد تحولات آینده تجارت. اختتامیه معاملات شرح داده شده در این خبر ، از جمله واگذاری بازار پنسیلوانیا و مریلند دارایی ها و فروش بدهی های قابل تبدیل ، منوط به شرایط عرفی است و هیچ تضمینی مبنی بر بسته شدن این معاملات وجود ندارد.

اگرچه 4Front Ventures تلاش کرده است فاکتورهای مهمی را که می تواند باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردها از نظر مادی متفاوت از موارد موجود در بیانیه های آینده نگر باشد ، شناسایی کند ، اما فاکتورهای دیگری نیز وجود دارند که باعث می شوند نتایج ، عملکردها یا دستاوردها همانطور که پیش بینی نشده ، تخمین زده نمی شوند. یا در نظر گرفته شده ، از جمله ، اما محدود به: وابستگی به به دست آوردن مصوبات نظارتی. سرمایه گذاری در شرکت های هدف یا پروژه هایی که سابقه کار محدود یایکی دارند و مشغول فعالیت هایی هستند که طبق قوانین فدرال ایالات متحده غیر قانونی در نظر گرفته می شوند. تغییر در قوانین؛ سابقه کار محدود؛ اعتماد به مدیریت؛ الزامات تأمین اعتبار اضافی؛ رقابت؛ مانع از رشد بازار و اتخاذ دولت به دلیل ناسازگاری در افکار عمومی و درک صنعت دارویی و صنعت ماری جوانا در مصرف بزرگسالان و تغییر نظارتی یا سیاسی.

هیچ تضمینی وجود ندارد که چنین اطلاعاتی به اثبات برسد و یا انتظارات یا تخمین های مدیریت از تحولات ، شرایط یا نتایج آینده تحقق یابد. در نتیجه این ریسک ها و عدم قطعیت ها ، نتایج یا رویدادهای پیش بینی شده در این بیانیه های آینده نگر ممکن است از نظر معناداری با نتایج یا رویدادهای واقعی متفاوت باشند.

بر این اساس ، خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد کنند. اظهارات پیش رو در این نسخه خبری از تاریخ انتشار این نسخه اعلام شده است. 4Front Ventures هرگونه قصد و یا تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در چنین اطلاعاتی را رد می کند ، به استثنای آنچه در قانون مقرر است ، و 4Front Ventures هیچگونه مسئولیتی در مورد افشای مربوط به هر شرکت دیگری که در اینجا ذکر شده است ، بر عهده نمی گیرد.

SOURCE 4Front

لینک های مربوطه

4frontventures.com