Meteor Lightflix را تجربه کرد – تجربه تماس تلفنی جدید در فروش

صنعت ، کالیفرنیا.، 1 مه سال 2020 / PRNewswire / – Lightflix یک سکوی دیجیتال است که به متخصصان روشنایی کمک می کند تا از روش Meteor مطلع شوند. در این واقعیت جدید ، این تجربه جدید تماس آنلاین فروش است. با سطح بی سابقه ای از کیفیت تولید ، تماس فروش مجازی Lightflix همهجانبه ترین وبینارهایی است که شما تجربه خواهید کرد.

تماس زنده فروش مجازی
ثبت نام کنندگان می توانند یک فیلم HD از پیش ضبط شده را تجربه کنند ، که محصولات اصلی Meteor را در کمتر از 15 دقیقه پوشش می دهد. جلسه همه چیز را شامل می شود از مشخصات محصول گرفته تا نمایش و برنامه های کاربردی پروژه. 10 جلسه در روز موجود است ، هم اکنون با ما برنامه زمانبندی کنید.

اخبار مرتبط  Cotecna گواهینامه KaiXin (پکن) شرکت با مسئولیت محدود

مسابقات ویدیویی ماهانه – 200 دلار کارت هدیه
هر ماه ، صفحه Lightflix یک محصول Meteor را نشان می دهد. به سادگی به سه سوال پاسخ صحیح دهید ، برای فرصتی برای برنده شدن در 200 دلار کارت هدیه.

جلسات خاص پروژه
ما می خواهیم تا حد ممکن با جامعه در ارتباط باشیم. اگر شما یک پروژه ، محصول یا موضوع خاص را در ذهن دارید ، Meteor می تواند جلساتی متناسب با نیاز شما برگزار کند.

اخبار مرتبط  جیم روون ، مدیرعامل سابق دایسون ، به عضویت هیئت مدیره بین المللی PCH

بازدید کنید | https://www.meteor-lighting.com/lightflix

برنامه / ایمیل | [email protected]

Meteor Lighting یک سازنده روشنایی معماری است که بر درخشندگی خالص تمرکز دارد. ما چراغهای پیشرفته و خلاقانه ای ایجاد می کنیم تا از جامعه روشنایی الهام بگیریم. فلسفه طراحی ما ترکیب زیبایی و کارایی بالا است.

منبع نور روشنایی شهاب

لینک های مربوطه

https://www.meteor-lighting.com

اخبار مرتبط  "نامه های هوشیار به خودم در مست من" می آموزد که اعتیاد به مشروبات الکلی چگونه استرس COVID-19 را بدون عود کردن انجام دهم