کاوالان “مجموعه هنرمندان” را به صورت محدود ارائه می دهد

ویسکی های یک بشکه بزرگ بشکه ای – Puncheon ، Virgin Oak ، Casine Wine Cask و Peated Malt – از چهار عنصر هستند اقیانوس، هوا، نور خورشید و مادر زمین الهام گرفته شده ، که هر یک نقش اساسی در ساخت ویسکی کاوالان دارد. کارخانه تقطیر مجموعاً 198 مجموعه کلکسیون صادر می کند که هر کدام شامل چهار بطری 700 میلی لیتری است. علاوه بر این ، هر مجموعه شامل یک شماره منحصر به فرد و امضا شده از یکی از دو صفحه نمایش چاپ شده توسط پل چیانگ با عنوان “پیسیلیان” یا “برگکت در تایوانعلاوه بر این ، در مجموع 4000 بطری منفرد هر کدام از 1000 میلی لیتر برای خرید شخصی آزاد می شود.

Peated Malt دومین ویسکی Shaval ، Toast و Rechar (STR) کاوالان است. او جانشین * تکنواز Vinho Barrique می شود که توسط WWA “بهترین مالت مجرد جهان” لقب گرفت.

پل چیانگ شهرت بین المللی در سراسر اروپا ، ایالات متحده و در تایوان. این به معنای پیگیری سازش ناپذیر “ایده آل” است که مورد توجه خانواده کاوالان قرار گرفت.

مدیرعامل Kavalan YT Lee اظهار داشت که هر تصویری با علاقه ایجاد می شود.

“هنر ، مانند ویسکی ، قدرت تحریک احساسات عمیق را دارد. اما برای تسلط بر کار خود چندین دهه کار سخت و فداکاری لازم است. “

“بیایید نگاهی به پانچئون بیندازیم ، برای مثال ، اثری که دریا ، آسمان و ستارگان را به تصویر می کشد. پل این اثر را وقتی که پس از 30 سال غیبت کپی می کرد ، نقاشی می کرد تایوان بازگشت و در ساحل در تایتونگ مستقر شد. می توانید سرخوشی این زمان را احساس کنید و شیفته آنچه دوباره کشف شده است. “

“ما می خواهیم هنر عالی و کمیابترین ویسکی خود را برای متخصصان گردهم بیاوریم – هر دو بیانگر بهترین مهارت هستند. ما مفتخریم که در چاپ اول با پل همکاری می کنیم. ”

اخبار مرتبط  iAnthus استعفای الیزابت استاوولا به عنوان افسر و مدیر را اعلام کرد

ویسکی ها:

PUNCHEON 50-63٪ ABV

رنگ آمیزی – Pisilian (ستاره های صبح بیش از ساحل)

Pisilian نام محلی بخشی از سواحل شرقی تایوان است ، مقر Kavalans در شهرستان ییلان متصل با شهرستان Taitung که در آن پل چیانگ در حال کار است. داستان کاوالان از این آغاز می شود اقیانوس زیر آسمان پرستاره. از اینجا رطوبت بالا رفته و باعث ایجاد میعان بیش از حد می شود هسو شان (“اشنبرگ”) – منشا منبع افسانه ای آب کاوالان.

توضیحات محصول

این ویسکی که در بشکه های مشت و به ندرت به عنوان یک گنج دریای عمیق دیده می شود ، دارای بافتی ملایم ، دارای دریایی از پیچیدگی و امواج سلیقه وسوسه انگیز

بینی:
بیسکوتی تفت داده شده در کرم د پچ ، وانیل ملایم ، هلو سفید شیرین و شربت افرا

کام:
امواج تافی شیرین ، شلیل سفید ، میوه های گرمسیری و کمی آجیل.

VIRGIN OAK 50-63٪ ABV

رنگ آمیزی – روی بالهای آهنگ

به نام قطعه پیانو توسط فلیکس مندلسون نامگذاری شده است. پل چیانگ تصور می کند ذرات هوا در حال جوشیدن و بال زدن در ضربات دایره ای او هستند ، و احساس هوا را در حرکت ایجاد می کند. داستان کاوالان در حال رشد است هوا در ، و از این لحاظ این نقاشی هنرمندانه نماد روند رسیدن ویسکی است.

توضیحات محصول

بشکه های بلوط ویرجین بدنه این سمفونی کاوالان را تشکیل می دهند و سخاوتمندانه با شیرینی تزریق می شوند یادداشت ها از میوه های گرمسیری و عسل.

بینی:
آلو دودی ، انگور بنفش ، وانیل کره ای ، موم قوی ، یادداشت های گل تنگ ، زردآلو و هلو.

اخبار مرتبط  Middlesex Integrative Medicine اعلام کرد افتتاحیه بزرگی برای مکان خرده فروشی نوروود این شنبه است

کام:
یک ترکیب ساخته شده از بلوط تند ، عسل شیرین ، گلابی و شاه بلوط پاییزی ، گواوا رسیده و دارچین.

چای شراب فرانسوی 50-63٪ ABV

رنگ آمیزی – مراقبه در ابدیت

آن یکی طلایی نور خورشید در این اثر بارقه های امید نشان دهنده راه رسیدن به رویای کاوالان است. قرمز آتشین هم نماد قدرت اراده و هم گرمای خورشید است. دقیقاً همین گرمای حیات بخش است که پیری کاوالان را به روشی منحصر به فرد تقویت می کند.

توضیحات محصول

این ویسکی مجلل ، در بشکه های شراب قرمز از بهترین کارخانه های شراب سازی در کهنه بوردو بالغ ، دارای رایحه ای غنی با بافت کامل است. تانن نرم و احساس دهان گرم به برجسته شدن پیچیدگی غنی طعم ها کمک می کند.

بینی:
توت های قوی و توت سیاه ، فلفل دلمه ای ، سیب ، کارامل و میوه های رسیده.

کام:
میوه های گرمسیری ، توت های وحشی ، میوه های خشک ، تانن های نرم و ادویه های ظریف.

مالت پیت شده 50-63٪ ABV

رنگ آمیزی- Jinzun / تابستان

آخرین کار این مجموعه هم نماد بازگشت به خانه و هم تولد دوباره است. رنگ های سبز ، زرد و آبی بیانگر تجملات سواحل شرقی تایوان و رایحه ها و رایحه های زنده ویسکی کاوالان است. اینها مادر زمین هم كاوالان و هم هنرمند چیانگ ثمره زایمان و دانه های رشد جدید را به بار می آورد. رویای کاوالان تبدیل به واقعیت می شود.

توضیحات محصول

با استفاده از مالت ، که با ذغال سنگ نارس استخراج شده عمیق دود می شود ، میوه های گرمسیری معمولی کاوالان در این قطره بی نظیر با دود ذغال سنگ نارس تزریق می شوند. عمق و پیچیدگی خاکی کاملاً با میوه پوشانده شده و با استفاده از تکنیک اصلاح ، نان تست و اصلاح مجدد (STR) کاوالان روی بشکه ها برای یک بلوغ منحصر به فرد ، برجسته می شود.

اخبار مرتبط  فن آوری های پیشرفته به پلت فرم ها و بازرگانان تجارت الکترونیکی کمک می کنند تجربه هوشمندانه تری در جریان مستقیم داشته باشند

بینی:
لایه هایی از لانه زنبوری ، تافی ملایم و نارگیل شیرین

کام:
نان کره ای و یادداشت های خاکی ذغال سنگی روی بستر فلفل قرمز ، ادویه های سخاوتمندانه و لانگ غنی.

سریال Kavalan Artist اکنون در سراسر کشور در دسترس است تایوان در دسترس. RRP بطری های تک NTD است 12000 دلار.

* لطفا توجه داشته باشید که مجموعه “Solist” برنده جایزه Kavalan فقط به دلایل مارک تجاری تحت نام “Cask Strength” در بازار ایالات متحده فروخته می شود.

اطلاعات در مورد کارخانه تقطیر Kavalan

کارخانه تقطیر Kavalan در منطقه ییلان پیشگام هنر ویسکی تک مالت بوده است تایوان. ویسکی ما که در رطوبت و گرمای شدید بالغ شده است ، از آب مذاب کوه برف ناشی می شود و توسط نسیم دریا و کوه تقویت می شود. کارخانه تقطیر ما ، که نام قدیمی Yilan County را یدک می کشد ، حدود 40 سال تجربه تولید نوشیدنی تحت شرکت مادر King Car Group را به یاد می آورد. به سایت www.kavalanwhisky.com مراجعه کنید

در باره پل چیانگ

پل چیانگ در سال 1942 در تایچونگ متولد شد و در پاریس و نیویورکبه منظور پیشرفت حرفه هنری خود در آنجا آثارش با الهام از موسیقی کلاسیک و در عین حال آگاهانه از سنت منحرف شده ، شاهکارهای معنوی هستند. در سال 1998 بازگشت تایوان بازگشت و به وفور طبیعت در Taitung فرو رفت. مسیر خلاقانه او با تغییرات عظیم ، با مجموعه ای خارق العاده از آثار هنری که طی سالها خلق شده اند ، شکل گرفته است.

مخاطب:

کیتلین تسای
+886 (0) 39 229 000 # 7164
[email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1342257/Kavalan_Artists_Series.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1342258/Artist_Series.jpg

منبع کاوالان