در پرونده های قضایی علیه دادستان ها ، Laerte Codonho ، مالک Dolly ، انتظار دارد پس از دستگیری بی دلیل عدالت برقرار شود

سوuse استفاده از اختیار بخشی ثابت از واژگان آنهاست. و در واقع ، عناصری وجود دارد که نشانگر مجموعه ای از اشتباهات در اتهامات علیه وی است.

در تاریخ 10 مه 2018 ، لائرته کدونو به اتهام کلاهبرداری مالیاتی و پولشویی به زندان افتاد. وی هشت روز در زندان ماند و بدون ارائه مدرکی از زندان خارج شد. از این گذشته ، هیچ اقدامی توجیهی برای عملکرد چشمگیر پلیس و نماینده مجلس ، که به طور مستقیم توسط مطبوعات آن زمان پخش می شد ، وجود نداشت.

در مورد این اتهامات ، کدونو می گوید که شرکت او چیزی به مقامات مالیاتی بدهکار نیست. یک بدهی فرض شده از 1.7 دلار R میلیاردی که توسط مقامات مالیاتی فدرال دریافت می شود ، در واقع یک اعتبار است. حداقل دو تصمیم دادگاه اعلام می کند اعتباراتی که دالی هنگام خرید و تولید در منطقه آزاد تجاری مانائوس دارد برای پرداخت مالیات اضافی وی کافی است. در نوک مداد ، هنوز وجود دارد 300 دلار R میلیون ها مورد استفاده قرار گیرد کدونو می گوید: “ما به هیچ چیز بدهکار نیستیم. برعکس. ما اعتبار دریافت می کنیم.”

در واقع ، تصمیمات امسال دادگاه فدرال برازیلیا (DF) و سائو برناردو دو كمپو (SP) تشخیص داد كه دالی حق دارد با مالیات محصولات صنعتی (IPI) اعتبار بگیرد ، كه از ورودی هایی كه برای آنها می گیرد ، کنسانتره آن در منطقه آزاد تجاری مانائوس است. سازمان امور مالیاتی همواره اثبات اعتبارات انباشته شرکت برای این مالیات را نادیده گرفته است. اما بارها در دادگاه بازنده شده است.

اخبار مرتبط  عدم قطعیت اقتصادی و بی ثباتی مواد غذایی در نیجریه ، تلاش می کند تا با شرکای غیرمنتظره ای درگیر شوید

بدهی غیرقانونی دیگری که به عنوان ICMS در ایالت سائو پائولو در برابر یک بطری فروشنده حق امتیاز دالی در ارتباط است ، مربوط می شود. Ragi Refrigerantes ، که نوشیدنی ها را می نوشد ، به دلیل نداشتن مستندات حسابداری و اظهارنامه به مقامات مالیاتی سائو پائولو جریمه شد. و او خود به خود ، در جلسه ای در مقر ارگان ، به وكیل خزانه داری دولت اعتراف كرد. از آنجا با سندی رفت که در آن قول داده بود بدهی را به صورت اقساط پرداخت کند. امروز اما دفتر دادستان ایالت ادعا می کند که این جلسه برگزار نشده است. و این بدهی به رقم باجگیری رسید 2 دلار R بیلیون.

کدونیو همچنین با استفاده از یک تخصص ثابت کرد که مشاور حسابداری استخدام شده توسط دالی – RD Assessoria Contábil – چندین جنایت را با شرکت های خود مرتکب شده است. از جمله جعل احراز هویت بانکی در فرم های جمع آوری مالیات و اختصاص چک هایی که برای پرداخت بدهی های مالیاتی نزد خزانه داری استفاده می شود که مبالغ آن توسط حسابداران اختصاص یافته است. Esaú Vespúcio Domingues ، یکی از شرکای RD ، به پلیس فدرال اعتراف کرد که انحرافاتی را که به Dolly صدمه زده است مرتکب شده است. کدونیو محاسبه می کند که کل انحراف یافته توسط RD اضافه می شود 100 دلار R میلیون ها

اخبار مرتبط  کیفیت تصویر پایه و اساس و روح است!

به تمام این دلایل ، وکلای دالی با طرح دعوی خواستار جبران خسارت مادی و معنوی علیه چهار دادستان فدرال و هشت نفر از سائوپائولو شدند. این دادخواست ها نشان می دهد که چگونه درج اطلاعات نادرست در پرونده های قضایی و سهل انگاری در رابطه با تصمیمات دادگاه مطلوب دالی مسئول دستگیری کودونو و آدم ربایی دارایی های وی بوده است که منجر به قطع فعالیت های شرکت و اخراج تقریباً 1000 کارمند می شود. این خطا حتی توسط دادستان ها و دادگاه ها نیز تشخیص داده شده است. او می گوید: “من می دانم که برنده خواهم شد. واقعیت از جانب من است. آنها مرا برای هیچ چیز دستگیر نکردند.”

دادستانی کل در یادداشتی که در ژانویه 2019 در مجله IstoÉ منتشر شد ، سعی کرد از زیردستان خود دفاع کند. وی گفت: “وكلا به طور انحصاری فنی و با رعایت دقیق وظیفه عملیاتی ، پیروی از رهنمودهای نهادی بدن ، به ویژه آنچه در مورد بدهكاران عادی اعمال می شود ، عمل می كردند.” در دعاوی مطروحه علیه دادستان ها ، Laerte Codonho درخواست غرامت فردی از 150 هزار دلار R از هر یک

آشفتگی راحت

یک شرکت ویژه استخدام شده بدون مناقصه ، در این طرح مهم است. Neoway به عنوان شرکت مادر خود Ambev و با کوکاکولا ، رقبای مستقیم دالی لائرته کدونو می گوید: “تعارض منافع در این استخدام مشهود است.”

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor توسعه دهنده Cozy Nook Creator (OCM-1422)

در گزارشی که به روند تحقیق منجر به بازداشت این تاجر منجر شد ، نووای ، که لحن وی در سند آمده است ، اطلاعاتی را وارد کرد که دادگستری را به اشتباه سوق داد. وی مالکیت شرکتی در خارج از کشور را که به هیچ وجه ارتباطی با او نداشت ، با استفاده از تشابه بین نام ها ، به کدونو نسبت داد. صنایع سرمایه لومیا (LCC) ، دفتر مرکزی آن در نوادا، در ایالات متحده ، شرکتی بود که در گزارش PGE به عنوان نشانه ای از هدایت کالاها توسط کدونو ذکر شد. صنایع Lumia (LI) ، هنگامی که کودونو به فکر بین المللی کردن دالی افتاد ، ایجاد شد ، اما هرگز معاملات بانکی یا کالایی انجام نداد ، این یکی از بازرگانان است. “سردرگمی” توسط دادستان ها به رسمیت شناخته شد ، اما تنها پس از آنکه لائرته کدونو قبلاً در زندان بود و تجارت وی قطع شد. هدف برای او کاملاً واضح بود: شکستن شرکت او ، حتی اگر چیزی علیه او پیدا نکردند. و این خطا بزرگترین دلیل شماست.

“این بازی است. سنگین. اما هر کسی حقیقت را برنده شود. و حقیقت همیشه با من بوده است.”

منبع: دالی

همچنین ببینید:
http://www.broadcast.com.br/cadernos/pr-newswire-internacional/؟id=WlZzZmVteUxyam5oOUZFRjdrZzVxdz09

http://www.broadcast.com.br/cadernos/pr-newswire-internacional/؟id=MWtFQ1diZXBRUUhPeUFFY0FyeWtUQT09

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1343493/DOLLY_GR_14.jpg

منبع: دالی

منبع: دالی