Amorepacific یک فن آوری اصلی را توسعه می دهد که در تحقیقات مشترک با KAIST پیری سلول های پوستی را معکوس می کند

با پیر شدن سلول های پوستی ، توانایی تقسیم آنها به طور قابل توجهی تضعیف می شود و سرعت بازسازی و عملکرد کلی بافت پوست را کند می کند. آنها همچنین توانایی تولید کلاژن و الیاف الاستیک را از دست می دهند که به نوبه خود باعث کند شدن بازسازی پوست می شود و باعث نازک شدن پوست و در نتیجه ایجاد چین و چروک می شود. علاوه بر این ، یک سد پوستی ضعیف باعث خشکی مکرر ، خارش پوست و سایر مشکلات می شود.

در این همکاری تحقیقاتی صنعت و دانشگاه ، مرکز تحقیق و توسعه Amorepacific و تیم پروفسور چو یک مدل شبکه سیگنالینگ برای پیری سلول های پوست ایجاد کردند. تیم مشترک برای تجزیه و تحلیل مدل شبیه سازی هایی را انجام دادند و هسته f را کشف کردند که پیری را در قدیمی تغییر می دهد سلولها را تبدیل کرده و آنها را به سلولهای جوانتر تبدیل می کند. با استفاده از این عامل ، تیم موفق به تولید یک فناوری اصلی برای پیری معکوس شد.

اخبار مرتبط  JIECANG در اولین کنفرانس "Future Factory" به عنوان تنها شرکت در صنعت انتخاب شده است

این یافته ها از این نظر که ما داریم معنی دار هستند پتانسیل را برای معکوس کردن پدیده بیولوژیکی پیری در سلولهای پوستی پیدا کرد که قبلاً برگشت ناپذیر در نظر گرفته شده بود. هنگامی که ما فعالیت PDK1 (پروتئین کیناز 1 وابسته به 3-فسفوآنوزیتید) ، عامل اصلی که پیری را معکوس می کند ، در مدل مصنوعی پوست پیر تنظیم کردیم ، متوجه شدیم که مهار PDK1 نه تنها کاهش سنتز کلاژن را برعکس می کند ، بلکه کمک می کند توانایی پوست برای بازسازی را بازیابی کنید. انتظار می رود که ما بتوانیم از این فناوری پیری معکوس استفاده کنیم تا نه تنها پیشرفت بیماری های وابسته به سن را پیش بینی و سرکوب کنیم ، بلکه سالهای سالم زندگی خود را نیز طولانی کنیم.

اخبار مرتبط  Potandon Producting به مشتریان از حادثه امنیت داده خبر می دهد

پارک وون-seok ، مدیر مرکز تحقیقات و نوآوری مرکز تحقیق و توسعه Amorepacific گفت: “این تحقیق مشترک ما را قادر ساخت یک مدل شبکه سیگنال پیری و یک مدل مصنوعی برای پوست سالخورده ایجاد کنیم که با استفاده از آن پتانسیل معکوس کردن روند پیری در پوست را داشتیم. Amorepacific همچنان بر اساس مطالعات ما در زمینه پوست و زیست محیطی ادامه خواهد داد تا پیشرفت پیری را که قبلاً غیرممکن تصور می شد کاهش دهد یا بهبود بخشد. ما همچنان به تلاش خود برای حفظ سلامت مشتریان خود در سراسر جهان خواهیم پرداخت. “

اخبار مرتبط  DefenAge® یک کرم گردن کمال 6 هفته ای سریع با سفت کننده و محافظت کننده های ترمیم کننده سن را راه اندازی می کند

بر اساس نتایج مطالعات ، مرکز تحقیق و توسعه Amorepacific در حال تولید مواد آرایشی است که با استخراج یک ماده اصلی در عصاره دانه Camellia japonica که پیری پوست انسان را کنترل می کند ، چین و چروک ها را کاهش می دهد.

منبع Amorepacific