معاملات جمعه سیاه Onewheel امسال بسیار زیاد است

SANTA CRUZ ، کالیفرنیا، 26 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Future Motion ، سازنده تابلوهای برقی معروف Onewheel ، امروز در جریان فروش جمعه سیاه و دوشنبه سایبری پایین ترین قیمت محصولات و لوازم جانبی Onewheel را اعلام کرد. این تنها شکست قیمت Onewheel در سال است و پایان می یابد 30 نوامبر.

تقاضای Onewheel تا سال 2020 افزایش یافت زیرا مردم سعی در ماجراجویی در نزدیکی خانه ، فرار از خانه های خود و رفت و آمد بدون حمل و نقل عمومی داشتند.

قیمت محدود در فروش محدود شامل پس انداز حداکثر 375 دلار در بسته های Onewheel + XR و 160 دلار در بسته های Onewheel Pint. برای اولین بار ، Future Motion پس انداز قابل انعطاف Family Pack را ارائه می دهد. اگر دوچرخه سواران دو یا چند تخته بخرند ، هر تخته اضافی است 25 دلار خاموش (یعنی 2 صفحه) 50 دلار خاموش ، 3 صفحه – 75 دلار خاموش ، و غیره)

Future Motion Chief Evangelist می گوید: “هرگاه شخصی در حلقه نزدیک شما Onewheel گرفت ، همه افراد دیگر می خواهند آن را امتحان کنند و سپس می خواهند یکی را بدست آورند.” جک ماد. “ما می بینیم که کل خانواده ها با هم سوار می شوند. این موضوع حماسی است و ما می خواستیم مادر ، پدر و بچه ها را که همه با Family Pack جدید سوار می شوند راحت تر کنیم.”

لوازم جانبی Onewheel که برای سفارشی سازی تابلوها استفاده می شود نیز در مدت فروش 25٪ تخفیف دارند. حمل از شرکت سان خوزه ، کالیفرنیا کارخانه برای مشتریان ایالات متحده (پایین 48) در همه سفارشات رایگان است 100 دلار. حمل و نقل بین المللی نیز موجود است.

بنیانگذار Future Motion می گوید: “تجربه Onewheel هزاران نفر را در طول یک سال چالش آور بسیار شاد کرده است. فروش جمعه سیاه ما یک فرصت واقعا مهیج برای افرادی است که می خواهند بیرون بروند ، چیز جدیدی یاد بگیرند و بیشتر سرگرم شوند.” مدیر عامل کایل دورکسن. خریداران همچنین می توانند از مزایای انحصاری جمعه سیاه در پرداخت های ماهانه به میزان کم استفاده کنند 54 دلار/ ماه

برخلاف طراحی کوچکتر و خیابان محور Pint ، Onewheel + XR به دلیل تجربه بی نظیر سواری ، دامنه پیشرو در صنعت و قابلیت های همه زمین شناخته شده است. دورکسن می گوید: “XR نزدیکترین چیزی است که به آن روز پودر خواهید یافت ، اسنوبورد در تجربه کوهستان.” “این صفحه نهایی با قیمت نهایی است.”

با استفاده از ابزار Customizer Onewheel ، خریداران توانایی ایجاد و شخصی سازی صفحه نهایی ، لوازم جانبی بسته نرم افزاری و ذخیره در www.onewheel.com/customize را دارند. خریداران می توانند تابلو نهایی خود را با مجهز کردن گزینه های لوازم جانبی و انتخاب های رنگی به صفحه نهایی خود بسازند. گلگیرها ، سپرها ، محافظ های ریلی و دستگیره ها در رنگ های متنوعی وجود دارند و می توان آنها را با نظافت یک ظاهر منحصر به فرد و برای پس انداز عمیق تر ایجاد کرد.

محصولات Future Motion در www.onewheel.com و در نمایندگی های مختلف فروش در سراسر ایالات متحده در دسترس هستند. فروش Onewheel Black Friday به پایان می رسد 30 نوامبرهفتم و یا در حالی که لوازم ادامه دارد.

درباره Future Motion، Inc

Future Motion در سال 2013 تاسیس شد و متعهد به طراحی و توسعه وسایل نقلیه الهام بخشی است که هم فرم زیبایی دارند و هم عملکردی بی سابقه. محصولات Future Motion ، Onewheel Pint و Onewheel + XR ، نمونه ای از اختصاص خود به ساخت محصولات محصور در تفریح ​​و حمل و نقل است. Future Motion نه تنها خط تولید Onewheel بلکه کلیه زیر سیستم های تأمین کننده آن را شامل می شود ، از جمله موتورهای بدون برس مخصوص ، الکترونیک قدرت و ماژول های باتری. Onewheel ، که تجربه سواری مشابه موج سواری اما در مسیرهای آسفالته یا آسفالت را فراهم می کند ، کاملاً در سانتا کروز جایی که کوهها با دریا روبرو می شوند محصولات آن توسط بیش از 37 اختراع ثبت شده در ایالات متحده و سراسر جهان محافظت می شود.

منبع Onewheel

لینک های مربوطه

https://onewheel.com/

اخبار مرتبط  بیش از 50 Franchisees سیاه پوست سابق از McDonald's به دلیل بی انصافی اقتصادی به دلیل چندین دهه تبعیض نژادی شکایت می کنند