محصولات برجسته کره ای که در صفحه وب TradeKorea معرفی می شوند

نیویورک، 26 نوامبر 2020 / PRNewswire / – انجمن تجارت بین المللی کره (KITA) و وزارت SME و استارتاپ ها (MSS) اعلام کردند که نمایشگاه آنلاین محصولات برجسته Made-in-Korea را در Tradekorea.com آماده کرده اند. این سیستم عامل آنلاین با فروشندگان برجسته کره ای در ارتباط است تا اقتصادی را که به دلیل COVID-19 کاهش یافته است ، زنده کند.

اخبار مرتبط  با قدیمی ، با جدید

بازدید کنندگان می توانند با کلیک بر روی محصولات مورد نظر ، اطلاعات بیشتر در مورد محصولات را ببینند و مستقیماً فقط با یک کلیک بر روی فروشندگان استعلام می کنند.

محصولات به شش دسته الکترونیکی و اینترنت اشیا ، بهداشت و پزشکی ، مواد صنعتی ، زیبایی و مد ، غذا و نوشیدنی ها و خانه و زندگی تقسیم شده اند. محصولات مشهور نمایش داده شده در وب سایت Tradekorea.com ، اسبابک های LED ، محصولات کاربردی هوش مصنوعی ، کمکهای زیبایی ، ماسک ، ابزار و تجهیزات صنعتی ، مواد آرایشی ، محصولات مراقبت از پوست ، تنقلات ، چای و محصولات خانگی هستند.

برخی از محصولات جلب توجه کننده Tradekorea.com به شرح زیر است.

کیت لوازم آرایشی و بهداشتی همه در یک – کیت ماه مبارک

Blessed Moon Kit یک کیت آرایش کاملاً همه در یک است که ظاهری شیک و بدون دردسر را برای شما فراهم می کند. ممکن است کوچک به نظر برسد اما این کیت آرایش کامل و تمام رخ دارد. این کیت شامل فونداسیون ، رژگونه ، رژ لب ، سایه چشم ، خط چشم ، آینه و نرم کننده چشم و لب است. یک روال ساده آرایش از یک ظرف کاملاً جیبی ذخیره شده در دسترس است. آن را به هرجایی ، مطب ، مدرسه یا مسافرت ببرید. کیت جمع و جور و راحت است. به معنای واقعی کلمه در هر جایی متناسب است!

از همه بهتر ، پالت های داخل کیت قابل تعویض هستند. رنگ ها را عوض کنید یا بعد از اتمام آنها را دوباره پر کنید. خانم ها ممکن است آن را شخصی سازی کنند و رنگ را به دلخواه تغییر دهند.

کرم ضد آفتاب خالص معدنی

کرم ضد آفتاب خالص معدنی توسط ASIS-TOBE بدون چسبناک بودن ، محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش ، مرطوب کننده و تسکین دهنده را ارائه می دهد و پس از استفاده از آن اثرات سفید باقی نمی ماند. این شرکت فقط اجزای EWG سبز را برای خط تولید مجاز دانسته است. ضد آفتاب کرمی با فیلتر معدنی 100٪ جهت بازتاب اشعه های مضر UV با SPF50 + / PA ++++. همچنین ، مجموعه سبز آبرسانی و محافظت طولانی مدت از پوست را ایجاد می کند. در مرحله آخر برنامه مراقبت از پوست ، مقدار مناسبی را به صورت بمالید.

ASIS-TOBE فرمول ملایمی را ارائه می دهد که به هر نوع پوستی اجازه می دهد احساس راحتی کند. محصولات ضد حساسیت همراه مناسبی برای برنامه روزمره مراقبت از پوست هرکسی است. بسته بندی با کاربرد آسان و بطری های اندازه بزرگ ارزش عملی به برند اضافه می کنند ، در حالی که قیمت هنوز مناسب است. همچنین ، خط تولید توسط متخصص پوست مورد آزمایش قرار گرفته است.

موارد جالب بیشتری را می توان در دسته بندی های مختلف در صفحه محصول یافت. KITA و MSS با محصولات برجسته جدید ساخته شده با فناوری پیشرفته که به طور مداوم در حال نورد هستند ، انتظار می رود که شاهد ورود بیشتر ترافیک به وب سایت باشند و امیدوارند که منجر به فروش محصولات شوند ، بنابراین به شرکت های کره ای کمک می کند کانال های جدید فروش در بازار خارج از کشور پیدا کنند. .

تصاویر مرتبط

image1.png

لینک های مربوطه

TradeKorea

TradeKorea YouTube

SOURCE TradeKorea