SBA به منظور حمایت از فروش بین المللی محصولات K ، میزبان “نمایشگاه جهانی تأمین منابع جهانی جایزه سئول 2020” است

  • تطبیق BIZ 25 (چهارشنبه) ، 26 ام (پنجشنبه) “نمایشگاه جهانی منبع یابی سئول 2020”
  • بیش از 170 خریدار از چین، ژاپن، فرانسه، و کره با 400 برنده جایزه کره شرکت کرده و جلسات مشاوره برگزار خواهد کرد
  • بسیاری از رویدادها از جمله بازاریابی شبکه های اجتماعی با تأثیرگذاران SNS برای حمایت از شرکت های کوچک و متوسط ​​برای ورود به بازارهای بین المللی در بحبوحه سقوط اقتصادی به دلیل COVID-19.

سئول، کره جنوبی، 26 نوامبر 2020 / PRNewswire / – دولت شهر سئول و آژانس تجاری سئول (SBA ، مدیر عامل شرکت) جانگ یونگ-seung) ، نیروی محرکه مشاغل جدید ایجاد شده در سئول، از برنامه “نمایشگاه جهانی تأمین منابع جهانی جایزه سئول 2020” ، یک مشاوره صادراتی در مقیاس بزرگ که برای ارتقا حمایت از تجارت کوچک و متوسط ​​در کره که مستقیماً تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفتند ، طراحی شده است ، خبر داد. این رویداد از خریداران بین المللی و کره ای دعوت خواهد شد و در قالب های غیر آفلاین برگزار می شود.

به دنبال اعلامیه تحت پوشش Hankyung.com ، نمایشگاه در شهر اژدها سئول برگزار می شود. خریداران بین المللی که در خارج از کره زندگی می کنند از طریق آنلاین و خریداران از کره برای کاهش COVID-19 از طریق آفلاین شرکت می کنند.

در نمایشگاه ، بیش از 120 خریدار در جلسات مشاوره B2B و آزمایش نمونه با بیش از 400 شرکت شرکت کننده که محصولاتشان برنده جایزه سئول بوده اند ، به دلیل تقسیم مشخص نصب شده در هر میز مشاوره ، شرکت خواهند کرد.

اخبار مرتبط  سس مارینارا معتبر ساده و خوشمزه از بزرگترین گوجه فرنگی های اروپا!

برای پذیرش خریداران بین المللی که به دلیل COVID-19 نمی توانند وارد کره شوند ، SBA در حال حاضر از 14/9 (دوشنبه) تا 20/11 (جمعه) از رویدادهای مشاوره آنلاین صادرات در مرکز بین المللی تدارکات SBA برخوردار است.

طی ماه های گذشته ، 50 خریدار بین المللی بیش از 400 جلسه با مشاغل کوچک و متوسط ​​از طریق آنلاین داشته اند. این رویدادها از طریق ارائه جلسات پیگیری تا زمان انجام معاملات تجاری ، از شرکت هایی که امکان پذیرش معاملات را دارند پشتیبانی می کند.

حدود 400 شرکتی که محصولاتشان برنده جوایز سئول شده اند در “نمایشگاه جهانی منبع یابی سئول 2020” شرکت خواهند کرد تا با بیش از 170 خریدار از 16 کشور در سراسر جهان مشاوره صادرات از جمله چین، ژاپن، فرانسه، اندونزی، و اسپانیا.

محصولاتی که جوایز سئول را دریافت کرده اند نشان دهنده 8 حوزه است از جمله: زیبایی ، زندگی ، کامپیوتر / الکترونیک / دیجیتال ، کودکان / بارداری / اسباب بازی ، لوازم جانبی مد ، ورزش / اوقات فراغت / مسافرت ، لوازم التحریر / سرگرمی / خودکار / شخصیت / حیوان خانگی و غذاها. جوایز گرانبهای سئول ، که از سال 2016 آغاز شده است ، فقط به محصولات برجسته روزانه اعطا می شود که توسط پزشکان و متخصصان لجستیک با دقت ارزیابی می شوند. محصولات جایزه سئول در میان بسیاری از خریداران محبوب هستند زیرا اعتبار آنها از طریق آزمایشات کمی و کیفی مرتبط با جایزه سئول ثابت شده است.

اخبار مرتبط  Canon Solutions America، Inc. بیش از 1300 چاپگر را به بیمارستانهای NYC Health + تحویل می دهد

نمایشگاه جهانی جایزه سئول جایزه خریداران را از طریق شرکت های شخص ثالث دعوت نکرده است. در عوض ، از شبکه خود SBA استفاده می کند که در طول زمانی ایجاد شد که SBA پیشگام مسیر فروش مشاغل کوچک و متوسط ​​بود. میزبانان نمایشگاه برای دعوت از خریداران و فروشندگان از سراسر جهان با کمیته توسعه بازار جهانی ، اختصاص داده شده به ایجاد مسیر فروش بین المللی برای مشاغل کوچک و متوسط ​​، همکاری خواهند کرد. این امر منجر به مشارکت بسیاری از خریداران بسیار علاقه مند می شود که ایمان زیادی به محصولات برنده جایزه سئول دارند.

مشاوره تطبیق فرصتی را برای اطمینان از یک معامله تجاری جذاب از طریق خدمات مشاوره ای سفارشی فراهم می کند. ابتدا جلسه قبل از تطبیق در مورد محصولی که خریدار به آن علاقه مند است قبل از تنظیم برنامه مشاوره ارائه می شود. انتظار می رود این خدمات رضایت هر مشاغل را افزایش دهد و امکان تأمین نیازهای یکدیگر را فراهم کند و منجر به احتمال بیشتری برای رسیدن به معامله شود.

اخبار مرتبط  گروه مهندسین سنگ خرید گروه F&D را اعلام می کند

علاوه بر این ، نمایشگاه با تأثیرگذاران SNS کره ای و شخصیت های چینی TikTok برای تبلیغ محصولات زیبایی و سایر محصولات از مشاغل کوچک و متوسط ​​همکاری خواهد کرد.

از آنجا که وضعیت COVID-19 به سرعت در حال تغییر است ، این رویداد مطابق با سطح دوم راهنمای فاصله اجتماعی برگزار می شود. کمتر از 100 نفر در هر طبقه (فضاهای داخلی) مجاز هستند. این فاصله برای هر 4 نفر 1 نفر را امکان پذیر می کندمتر2، و تقسیم کننده واضح در هر میز مشاوره و دستور ماسک اجرا خواهد شد.

علاوه بر این ، متخصصان نظافت فضای قبل و بعد از هر رویداد را سالم سازی می کنند و به طور مداوم مناطق با ترافیک بالا را برای به حداکثر رساندن تلاش برای کاهش و ارتقا promote فروش بین المللی مشاغل کوچک و متوسط ​​، پاکسازی می کنند.

“از آنجا که COVID-19 دوباره در حال شروع است ، بسیاری از مشاغل کوچک و متوسط ​​فروش کندی را تجربه می کنند. ما معتقد بودیم که در هر خطری فرصت هایی وجود دارد. ما انتظار داریم محصولات برجسته K ما از جمله محصولات بهداشتی با ملاقات با خریداران عالی در بازارهای بین المللی برتری داشته باشند” ، گفت کیم یونگ سانگ، رئیس بازاریابی SBA بخش

منبع Hankyung.com