آشپزخانه Stonewall با فروشگاه جدید شرکت و کافه PB&J فروشگاه جدیدی را در بوستون افتتاح می کند

بوستون، 27 نوامبر 2020 / PRNewswire / – پیشگام تولید کننده غذاهای مخصوص و کالاهای خانگی ، Stonewall Kitchen ، فروشگاه جدید شرکت و محل کافه PB & J را در بوستون، ماساچوست. این مکان 3000 فوت مربع در کنار موزه کودکان بوستون واقع شده است و دارای مجموعه ای متشکل از غذاهای مخصوص ممتاز و کالاهای خانگی با کیفیت بالا و همچنین پیشنهادات جالب و جذاب از کافه خواهد بود.

“به عنوان یک ماینبا نام تجاری مبتنی بر این ، ما هیجان زده ایم که تجربه خرید امضای خود را به یکی از بزرگترین شهرهای نیوانگلند ارائه می دهیم. ” ناتالی کینگ، مدیر ارشد فروش و بازاریابی Stonewall Kitchen. “شما قادر خواهید بود که یک کالای مرتب شده از محصولات برتر و کالاهای خانگی را مرور کنید و همچنین هنگام گذراندن در قلب بوستون! درست در کنار موزه کودکان بوستون ، در این فروشگاه خرده فروشی و غذاهای برجسته در کافه PB & J تأکید زیادی بر خانواده وجود خواهد داشت. ما مشتاقانه منتظریم تا مهمانان یک تجربه خرده فروشی خنده دار و سرگرم کننده را که دوست خواهند داشت فراهم کنیم.

فروشگاه شرکت آثار کلاسیک شرکت مانند Wild Maine Blueberry Jam و Farmhouse Pancake & Waffle Mix و همچنین مجموعه ای از محصولات خانواده مارک های Stonewall Kitchen ، از جمله پیشنهادات خط مشاغل Legal Sea Foods ، را ارائه می دهد. بوستونمحصولات با کیفیت رستوران و بر پایه قفسه های خود.

در کافه PB & J مجموعه ای از انواع ساندویچ های PB & J ، غذای حلزونی غذای قانونی Sea Sea ، اقلام Grab & Go مانند کالاهای پخته شده خوشمزه ، فنجان های ماست و دهکده ورمونت فنجان سیب و همچنین انواع نوشیدنی های گرم و سرد.

قرار است فروشگاه و کافه Stonewall Kitchen Boston Company افتتاح شود 27 نوامبر. ساعات کار فروشگاه دوشنبه تا یکشنبه خواهد بود ساعت 10 صبح – 5 عصر و ساعت کار کافه دوشنبه – یکشنبه ، 10 صبح – 4 بعد از ظهر خواهد بود.

آدرس این مکان 308 کنگره است ، بوستون ، MA 02210.

درباره آشپزخانه Stonewall

Stonewall Kitchen پیشرو در تولید مواد غذایی ویژه است که دفتر مرکزی آن در یورک، ماین در سال 1991 توسط شرکا تاسیس شد جاناتان کینگ و جیم استات، این دو با فروش مربا و ژله در بازارهای محلی کشاورزان با مجموعه ای خوش طعم از محصولات متمایز و با کیفیت ، نام تجاری Stonewall Kitchen را تأسیس کردند. با گذشت زمان ، آنها نام تجاری خود را گسترش دادند و شامل سس ها ، چاشنی ها ، کراکرها و مخلوط های پخت و پز شدند و همیشه بر توسعه محصول نوآورانه ، بسته بندی زیبا و خدمات مهمان استثنایی تمرکز داشتند. امروز ، Stonewall Kitchen بستر برتر غذاهای ویژه در است آمریکای شمالی، خانه خانواده ای از مارک های با کیفیت برتر از جمله پرچمدار مارک Stonewall Kitchen. مارک Tillen Farms از سبزیجات ترشی و گیلاس های کوکتل ؛ نام تجاری Vermont Village سس سیب ارگانیک و سرکه سیب سیب ؛ نام تجاری Village Candle از شمع های معطر ، هدایا و لوازم جانبی. مارک Napa Valley Naturals از روغن های زیتون ، روغن های آشپزی ، سرکه های بالزامیک و سرکه های شراب. مارک Montebello ماکارونی ارگانیک صنعتگر وارد شده از ایتالیا؛ و مارک Legal Sea Foods از سس ها و چاشنی های غذاهای دریایی با کیفیت رستوران. این شرکت دارای بیش از 8700 حساب عمده فروشی در سراسر کشور و بین المللی است. یک کاتالوگ پر رونق و بخش آنلاین. یک مدرسه و کافه آشپزی در یورک ، ماین ؛ 10 فروشگاه خرده فروشی آشپزخانه Stonewall فروشگاه های سراسر انگلستان. و یک فروشگاه خرده فروشی Village Candle در North Conway، NH. Stonewall Kitchen به عنوان برنده 31 جایزه معتبر از انجمن غذای ویژه و دریافت کننده سه برابر افتخار برجسته خط تولید ، سه بار افتخار دارد که یکی از بهترین جوایز شرکت های غذای ویژه در کشور است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آشپزخانه Stonewall ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: www.stonewallkitchen.com

برای کلیه سوالات رسانه ای ، لطفاً تماس بگیرید Margaux Maertens، [email protected]

تصاویر مرتبط

stonewall-kitchen-boston-company.jpg

فروشگاه شرکت Stonewall Kitchen Boston از شما استقبال می کند

زمان تعطیلات-در-سنگ-آشپزخانه.jpg

زمان تعطیلات در فروشگاه شرکت بوستون Stonewall Kitchen

SOURCE Stonewall Kitchen، LLC

اخبار مرتبط  طرفداران 24 مخالف با حمایت از قانون ورود به حریم خصوصی ، در رای کلیدی دادگاه پیروز شدند