محصولات برجسته کره ای که در صفحه وب TradeKorea معرفی شده اند

نیویورک، 26 نوامبر 2020 / PRNewswire / – انجمن تجارت بین المللی کره (KITA) و وزارت SME و استارتاپ ها (MSS) اعلام کردند که آنها یک نمایشگاه آنلاین محصولات برجسته Made-In-Korea را در Tradekorea.com آماده کرده اند. این سیستم عامل آنلاین با فروشندگان برجسته کره ای در ارتباط است تا اقتصادی را که به دلیل COVID-19 کاهش یافته است ، زنده کند.

اخبار مرتبط  جایزه دن Furlough از 197 عضو تیم را اعلام کرد

بازدید کنندگان می توانند با کلیک بر روی محصولات مورد نظر ، اطلاعات بیشتر در مورد محصولات را ببینند و مستقیماً فقط با یک کلیک بر روی فروشندگان استعلام می کنند.

محصولات به شش دسته الکترونیکی و اینترنت اشیا ، بهداشت و پزشکی ، مواد صنعتی ، زیبایی و مد ، غذا و نوشیدنی ها و خانه و زندگی تقسیم شده اند. محصولات مشهوری که در وب سایت Tradekorea.com به نمایش در می آیند ، ابزارهای LED ، محصولات کاربردی هوش مصنوعی ، کمکهای زیبایی ، ماسک ، ابزار و تجهیزات صنعتی ، مواد آرایشی ، محصولات مراقبت از پوست ، تنقلات ، چای و محصولات خانگی هستند.

برخی از محصولات جلب توجه کننده Tradekorea.com به شرح زیر است.

ضدعفونی کننده چند منظوره

محیط زندگی مملو از مواد مضر مانند باکتری و ویروس است. سال 2020 مخصوصاً برای همه سال سخت بود. اقدامات احتیاطی و محافظتی بیشتری لازم بود. در نتیجه ، تجهیزات حفاظت شخصی زیادی اختراع شده و ابزارهای تمیز کردن / ضدعفونی کردن به کار شما می آیند.

سیستم Magic Klenzing یک ضدعفونی کننده چند منظوره توسط Klenz است. این محصول برای تمیز کردن طیف وسیعی از محصولات از جمله کفش ، ماسک ، تجهیزات محافظتی و سایر موارد ساخته شده است. این دستگاه ضدعفونی کننده فرآیند سه مرحله ای ، رادیکال پلاسما (قدرت ضدعفونی کننده قوی) ، منطقه داغ (دوم عقیم سازی از طریق مجرای گردش خون) و جعبه جادویی (تصفیه آب و عقیم سازی) را برای از بین بردن آلودگی از خارج طی می کند. پس از هر چرخه ، محصولات تمیز ، معطر و ضد عفونی می شوند. این ضدعفونی کننده چند منظوره کاملاً مناسب برای امکاناتی مانند مدارس ، مطب ها و بیمارستان ها خواهد بود.

سر دوش Poseion BT100

Poseion BT100 یک سر دوش با عملکرد بالا و سازگار با محیط زیست است که آب را به “آب احیا کننده” تبدیل می کند. این سر دوش سیستم Triple Care مواد مضر مانند زنگ زدگی ، سایر ناخالصی های آب لوله کشی را از بین می برد و آنها را به آب تمیز تبدیل می کند. همچنین آب را بسیار نرم می کند ، که برای از بین بردن چربی و مرطوب سازی پوست بسیار عالی است.

هرچه ذرات آب کوچکتر باشند ، سریعتر جذب می شوند. نتایج آزمایش نشان می دهد که آب حاصل از BT100 وجود دارد [59.062Hz] عرض خط (120 هرتز برای آب لوله کشی) ، که کوچکتر از آب چشمه آب گرم (70 هرتز) و شبیه به آب تمیز مشهور در جهان است. اطمینان حاصل کنید که فیلتر را هر 3-6 ماه عوض کنید تا در آب تمیز و سالم استحمام شود.

موارد جالب بیشتری را می توان در دسته بندی های مختلف در صفحه محصول یافت. با محصولات برجسته جدید ساخته شده با فناوری پیشرفته که به طور مداوم در حال نورد هستند ، KITA و MSS انتظار دارند که بازدید بیشتری از وب سایت داشته باشند و امیدوارند که منجر به فروش محصولات شوند ، بنابراین به شرکت های کره ای کمک می کند کانال های جدید فروش در بازار خارج از کشور پیدا کنند. .

تصاویر مرتبط

image1.png

لینک های مربوطه

TradeKorea – خانه و زندگی

TradeKorea YouTube

SOURCE TradeKorea