محصولات برجسته کره ای که در صفحه وب TradeKorea معرفی شده اند

نیویورک، 26 نوامبر 2020 / PRNewswire / – انجمن تجارت بین المللی کره (KITA) و وزارت SME و استارتاپ ها (MSS) اعلام کردند که آنها یک نمایشگاه آنلاین محصولات برجسته Made-In-Korea را در Tradekorea.com آماده کرده اند. این سیستم عامل آنلاین با فروشندگان برجسته کره ای در ارتباط است تا اقتصادی را که به دلیل COVID-19 کاهش یافته است ، زنده کند.

اخبار مرتبط  خطر آلرژی های غذایی را کاهش دهید

بازدید کنندگان می توانند با کلیک بر روی محصولات مورد نظر ، اطلاعات بیشتر در مورد محصولات را ببینند و مستقیماً فقط با یک کلیک بر روی فروشندگان استعلام می کنند.

محصولات به شش دسته الکترونیکی و اینترنت اشیا ، بهداشت و پزشکی ، مواد صنعتی ، زیبایی و مد ، غذا و نوشیدنی ها و خانه و زندگی تقسیم شده اند. محصولات مشهوری که در وب سایت Tradekorea.com به نمایش در می آیند ، ابزارهای LED ، محصولات کاربردی هوش مصنوعی ، کمکهای زیبایی ، ماسک ، ابزار و تجهیزات صنعتی ، مواد آرایشی ، محصولات مراقبت از پوست ، تنقلات ، چای و محصولات خانگی هستند.

برخی از محصولات جلب توجه کننده Tradekorea.com به شرح زیر است.

میان وعده ارگانیک Pure-EAT

شرکت PURE-EAT میان وعده های سالم تهیه شده با مواد آلی تولید می کند. میان وعده ها در یک مرکز فرآوری بهداشتی تأیید شده توسط HACCP تولید می شوند و برای نگهداری و حفظ بیشتر مواد معدنی حیاتی تحت یک فرآیند تولید خالص قرار می گیرند. میان وعده ها هیچ افزودنی ندارند. آنها فاقد آرد ، مواد نگهدارنده ، مواد خمیر آور ، عوامل تنظیم کننده pH و رنگ های مصنوعی هستند.

این میان وعده نرم است ، در اندازه ها و شکل های مختلف ساخته می شود و طعم های مختلفی در دسترس است. این یک محصول صادقانه و خالص است که در آن والدین برای تغذیه نوزادان ، کودک نوپا و کودکان خود احساس امنیت می کنند.

نوشیدنی KOMBUCHA

کمبوچا با مخلوط کردن مخمر و نیشکر در چای سیاه و قرمز ممتاز تخمیر می شود. I’m Alive Kombucha نوشیدنی سالم و حاوی مواد بی شماری برای سلامتی است. عصاره میوه ارگانیک باعث می شود I’m Alive Kombucha به طور طبیعی نوشیدنی خوشمزه ای باشم که قطعاً خسته نخواهد شد. از طریق بهترین فن آوری ترکیب ، این شرکت قادر به بهینه سازی قندها و اسیدیته برای ایجاد طعم صاف و خوشمزه بود. همچنین ، من زنده ام کامبوچا از طریق پیشرفته ترین و پیشرفته ترین بازار مواد غذایی در کره توزیع می شود و فقط از مواد اولیه برتر مانند برگ چای Osulluck که شناخته شده ترین مارک چای در کره است ، استفاده می شود.

در کل چهار طعم مختلف برای I’m Alive Kombucha وجود دارد. اصل ، انار ، لیمو زنجبیل، و سیب بری. عناصر سمی در طی تخمیر کامبوچا از بین می روند ، که می تواند پوست حساس را آرام کند و با استفاده از یک روغن طبیعی می تواند بدون چسبندگی استفاده شود.

موارد جالب بیشتری را می توان در دسته بندی های مختلف در صفحه محصول یافت. با محصولات برجسته جدید ساخته شده با فناوری پیشرفته که به طور مداوم در حال نورد هستند ، KITA و MSS انتظار دارند که بازدید بیشتری از وب سایت داشته باشند و امیدوارند که منجر به فروش محصولات شوند ، بنابراین به شرکت های کره ای کمک می کند کانال های جدید فروش در بازار خارج از کشور پیدا کنند. .

تصاویر مرتبط

image1.png

لینک های مربوطه

TradeKorea

TradeKorea YouTube

SOURCE TradeKorea