Red Xifeng برای اولین بار در اجلاس NEXT (Sky 2020) ظاهر می شود و از طریق همکاری فرهنگ ارواح چینی را ترویج می کند

اجلاس NEXT (Sky 2020) ، که به طور مشترک توسط فدراسیون NEXT و سرویس اطلاعات اقتصادی چین (CEIS) از خبرگزاری شینهوا برگزار شد ، با شعار “به اشتراک گذاری منبع مزیت” برگزار شد ، رویکردی که شرکت کنندگان آن را بسیار مهم می دانند در نظر بگیرید که جهان امروز تحت “تغییرات عمیق یک قرن نیست”.

وی گفت: “ما باید منابع سودآور را به منظور تقویت همکاری های بین المللی ، ارتقا liberal آزادسازی تجارت و سرمایه گذاری و امکان ایجاد یک موقعیت برنده به اشتراک بگذاریم.” ژانگ ژنگ، رئیس گروه Xifeng در سخنرانی اصلی خود در این مراسم.

اخبار مرتبط  Superfruit تابستان در اینجا است! اکنون آن را به سبد خرید های مواد غذایی اضافه کنید تا از آن در سال لذت ببرید

Xifeng Liquor به عنوان یک پیشگام و نماینده روحیه های سنت فنگ ، میراث فنی 3000 ساله دارد و یکی از چهار مارک معروف روحیات چینی است که در داخل و خارج از کشور محبوبیت زیادی دارد.

در سال 2019 ، یک خط تولید جدید “Red Xifeng” برای بخش بالایی بازار معرفی شد. فروش Xifeng Liquor با 20.3 درصد افزایش نسبت به سال گذشته به بیش از 6 میلیارد یوان در سال 2019 افزایش یافت ، و شرکت انتظار دارد که فروش در سه سال آینده افزایش یابد به ده میلیارد یوان

اخبار مرتبط  40٪ از شرکتهای غذایی پیشرو ، از جمله Kroger ، Tesco ، Nestle و Unilever ، هم اکنون تیم هایی اختصاصی برای محصولات گیاهی دارند.

ژانگ گفت: الکل چینی وسیله مهمی برای میراث فرهنگی و نوآوری چین است و بسیاری از شرکت های مشروبات الکلی چینی نه تنها برای مارک تجاری و تحقیقات بازار بلکه برای آوردن مشروبات الکلی و فرهنگ چینی به جهان به ما می پیوندند. اشاره کرد که به لطف سیستم عامل های بزرگ مانند اجلاس بعدی ، Xifeng Liquor این فرصت را دارد که الکل معروف چینی را در سراسر جهان تبلیغ کند و به مارک چینی جایگاه ویژه ای در صحنه جهانی بدهد.

اخبار مرتبط  بینش جهانی مراقبت از حیوانات خانگی 2012-2019 & 2020-2027

اجلاس NEXT امسال (Sky 2020) به رسمیت شناختن همبستگی ، شجاعت و سهم مردم در مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 به صورت آنلاین و آفلاین برگزار شد و هدف آن ارتقا innovation نوآوری ، همکاری و پایداری جهانی بود.

مکانهای قبلی اجلاس NEXT قبلی بودند اوکلند 2017 ، هانگزو 2018 و دبی 2019

به لینک اصلی: https://en.imsilkroad.com/p/317867.html

ویدیو – https://mma.prnewswire.com/media/1343119/XINHUA_SILK_ROAD.mp4

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1343120/XINHUA_SILK_ROAD.jpg

SOURCE جاده ابریشم شین هوا