امیدهای سال نو … شیک سال نو در LC Waikiki

امروزه ، هنگامی که هیجان ورود به سال جدید آغاز شده است ، در بسته خانواده – ژاکت های زشت ، که شامل لباس های بافتنی ، یکی از محصولات مرسوم سال است ؛ در حالی که رنگ های قرمز ، سبز ، آبی تیره و خاکستری برجسته هستند ، طرح هایی متشکل از نمادهای آدم برفی ، گوزن ، درخت ، دانه برف و کوکی های کریسمس که نشان دهنده روحیه سال نو هستند ، خرید سال نو را لذت بخش تر می کند.

مجموعه شیک براق برای جشن های سال نو

LC Waikiki زنانی را که از نزدیک مد را با نقاشی های بی انتها و محصولات طراح که روندها را برجسته می کنند دنبال می کند. مش ، خاکستری ، ملانژ خاکستری ، سبز و پولک ، این تم دارای لباس هایی برای زنانی است که می خواهند در جشن شب سال نو در خانه شیک باشند ، بلوزهای مشخص و روند فصل ، بالشتک ، آستین هندوانه ، مینی کم برش و طرح های دقیق آستین های تور

اخبار مرتبط  مسواک برقی اندازه بازار تا 2026 $ 3.8 میلیارد دلار ارزش دارد ، که با افزایش آگاهی در مورد بهداشت دهان و دندان و افزایش موارد پوسیدگی دندان در کودکان ، تا حد زیادی رانده می شود

بچه ها با LC Waikiki برای سال نو آماده هستند

همه دختران از 4 تا 14 سال نیز با LC Waikiki کاندیدا می شوند که با کلاس ترین شب ها باشند. جزئیات سنگی ، الگوهای ستاره ای ، پولک و پولک ، طرح های قرمز ، سورمه ای و سبز با استفاده از پارچه های مخملی برای کودکان ، که جشن های سال نو را با شور و شوق خود زیباتر می کنند ، مجموعه را رنگ می کنند.

اخبار مرتبط  Asetek A / S معاملات انجام شده تحت برنامه بازخرید سهام فعلی را مطابق با "روش بندرگاه امن" اعلام می کند

با مجموعه LCW Baby New Year ، نوزادان ستاره شب خواهند بود

مجموعه ای که در آن از رنگ های قرمز ، سبز ، آبی و صورتی استفاده شده است و محصولات چهارخانه و مخمل های ضروری فصل ، ضمن هماهنگی با فضای سال نو ، ما را گرم می کند. در حالی که از جزئیات و رول های اضافی روبان در طراحی های دختر بچه ها استفاده می شود ، نقش اصلی در مجموعه بچه ها و بچه های هر ساله دوباره در جزئیات مخمل خواب دار نشان داده می شود.

اخبار مرتبط  نکاتی درباره پتکو برای سرگرمی تابستانی ایمن COVID-19 با حیوانات خانگی به اشتراک می گذارد

درباره LC Waikiki

LC Waikiki در سال 1988 تاسیس شد و از سال 1997 با مأموریت “همه لیاقت لباس مناسب را دارند” و رویکردی که “مد قابل دسترسی” در آن نامیده می شود ، زیر سقف LC Waikiki Retail خدمت می کند. بوقلمون. LC Waikiki به مدت 31 سال در داخل و خارج از کشور به رشد خود ادامه می دهد. LC Waikiki به عنوان پیشرو در صنعت پوشاک ، با 43200 کارمند و بیش از 900 فروشگاه در 45 کشور جهان خدمت می کند.

www.lcwaikiki.com

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1343778/LC_Waikiki_1.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1343780/LC_Waikiki_2.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1343781/LC_Waikiki_3.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1343782/LC_Waikiki_4.jpg

SOURCE LC Waikiki

لینک های مربوطه

http://www.lcwaikiki.com/