Gift Insider ایده های هدیه را با وبلاگ TipsOnTV به اشتراک می گذارد

آتلانتا، 27 نوامبر 2020 / PRNewswire / – لیندسی رابرتز از TheGiftInsider.com توصیه هایی برای هدیه هایی که خانواده و دوستانشان دوست دارند ، دارد!

تجربه های هدیه دادن

Omaha Steaks به ارائه تجربیاتی که مردم را دور هم جمع می کند اختصاص دارد و امسال نیز از این قاعده مستثنی نیست. چه به صورت حضوری دور هم جمع شوید و چه به صورت مجلل جشن بگیرید ، Omaha Steaks گزینه های مناسبی را برای هدیه دادن آسان و بدون دردسر ارائه می دهد. قصاب اصلی آمریکا ، یک سنت آمریکایی خانوادگی متعلق به نسل پنجم است که بیش از 100 سال در ارائه بهترین مواد غذایی با گوشت گاو و غذاهای لذیذ با کیفیت برتر ، غلات متمرکز شده است. آنها بسته های غذایی کامل و هدایایی را ارائه می دهند که بسیار خوشمزه هستند ، تهیه آنها آسان و درست در آستانه تحویل داده می شود. بسته هدیه با ذوق آنها از مرواریدهای جدید Butcher’s Cut Top برخوردار است. سفارش آسان است – OmahaSteaks.com یا به یکی از 50+ فروشگاه خرده فروشی آنها در سراسر کشور مراجعه کنید.

هدیه TECH

برای بیش از 50 سال ، Audio-Technica به تولید محصولات نوآورانه با کیفیت بالا ، از جمله هدفون های بی سیم ATH-CK3TW اختصاص داده شده است. با طراحی فوق العاده جمع و جور ، آنها می توانند در هر زمان و هر کجا که بتوانند “کشف و اتصال” را تقویت کنند. نکته جالب در مورد این هدفون این است که هنگام دریافت و خارج شدن از کیف شارژ ، آنها به طور خودکار روشن و خاموش می شوند. همچنین ، آنها می توانند هنگام خارج شدن از گوش را تشخیص داده و به طور خودکار صدا را متوقف کنند. هنگامی که آنها دوباره در گوش قرار می گیرند دوباره شروع به بازی می کنند. هرگز ضرب و شتم را از دست ندهید! به سایت www.audio-technica.com مراجعه کنید.

بهبود خانه

از Ecobee Haven Home Security بهره ببرید. هشدارهای دروغین را فراموش کنید و یک سیستم نظارت بر خانه هوشمند را تجربه کنید که برای نگه داشتن افراد در هنگام شمارش ، طراحی شده است. به اندازه کافی هوشمند است که می داند چه کسی در خانه است و چه کسی خارج از خانه است. نگران این نباشید که کسی به طور تصادفی زنگ ساعت را روشن کند یا هنگام بیرون رفتن از درب آن را فراموش کند. ecobee با ارسال اعلان های تلفنی از این امر مراقبت می کند. برای ورود به خانه یا بچه ها بسیار عالی است ، با استفاده از ecobee SmartCamera ، ببینید چه اتفاقی می افتد. در جشن جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ، ecobee تعداد معاملات زیادی را ارائه می دهد. از جانب 19 نوامبر تا 1 دسامبر، ecobee Haven Home Security برای فروش است 199 دلار. این شامل یک SmartCamera + 2x SmartSensors برای درها و پنجره ها + 2x SmartSensors برای تشخیص حرکت در محیط داخلی ، و دارای 80 دلار خاموش ، این یک معامله است. بازدید ، www.ecobee.com.

ایده های هدیه منحصر به فرد

راهنمای خرید هدیه BuyBlack Friday فیس بوک برای افرادی که در لیست هدیه هرکسی قرار دارند مناسب است. برای هدایای مراقبت از پوست ، یک پیشنهاد نوار گیاهان زردچوبه است که در Redoux NYC موجود است. برای انواع پوست مفید است و حاوی مواد وگان و کاملاً طبیعی است. خرید شخصی که عاشق رایحه های سیب ، چوب صندل و عنبر است؟ شمع لاو جونز را که در اینجا موجود است به آنها هدیه دهید مریلندمبتنی بر Freres Branchiaux. این گوشواره های زیبا و جذاب Mar Margaret Tassel از The Tiny Tassel در داخل وجود دارد کارولینای جنوبی. چه جالب این است که همه این مغازه ها مشاغل کوچک متعلق به سیاه پوستان هستند که بخشی از کمپین Facebook BuyBlack Friday برای آگاهی و حمایت از مشاغل تحت مالکیت سیاه پوستان هستند. از ، about.fb.com/giftguide بازدید کنید.

[email protected]

تصاویر مرتبط
lindsay-roberts-on-Holiday-gift.png

لیندسی رابرتز در ایده های هدیه تعطیلات
معاملات جمعه سیاه و دوشنبه سایبری.

لینک های مربوطه
سایت اینترنتی
ویدئو

نکات منبع تلویزیون OnTV

اخبار مرتبط  بینش بازار جهانی ، تأثیر ، رقابت و پیش بینی COVID-19 تا سال 2025